Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Ticimax ve Telsam İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve Telsam İş Birliği

 

Ticimax ve Telsam İş Birliği | SMS Hizmeti

Hemen Başvur


Telsam SMS Hizmeti En uygun fiyatlar ile İYS (İleti Yönetim Sistemi) destekli toplu SMS gönderiminin yanısıra gelişmiş özelliklere sahip programlanabilir ve raporlanabilir özelliğe sahip paneli ve sorunsuz Ticimax entegrasyonu ile işinizi profesyonelce yönetin.


Telsam SMS Hizmeti Nedir?Telsam SMS, dilediğiniz mesaj şablonunun birden fazla telefona tek bir tuşla gönderilmesidir. Telsam Toplu SMS ile kampanya, duyuru veya başka bir bilgiyi hedef kitlenize hızlı ve uygun maliyetle tüm operatörlere aracısız doğrudan SMS bağlantısı ile göndermenizi sağlar.


Size Özel Başlıklı SMS İlettiğiniz kısa mesajın gönderen alanında bir telefon numarası yerine istediğiniz bir metin (firma ismi, dernek adı, şahıs adı vb.) gösterilir. Böylece kurumsal yapınız korunur.


Özellikler Size özel SMS başlığı

Web tabanlı arayüz

API desteği

Ek donanım/yazılım gerektirmez

Yurtiçi SMS

Yurtdışı SMS

Manuel gönderim

Toplu gönderim

Dahili rehber

Detaylı raporlar

Excel ile liste ekleme

Çoklu kullanıcı desteği

Hızlı iletim

Hazır mesajlar

İleri tarihli gönderim

Alıcı gruplama

Kara liste modülü

Ulaşmayan SMS iadesi

Türkçe desteği

Unicode desteği


Tüm özellikler ve detaylar için tıklayınız.

 

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax