Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Ticimax ve Tosla İşim İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve Tosla İşim İş Birliği

Ticimax ve Tolsa İşim İş Birliği

Hemen Başvur

Tosla İşim Hakkında

Tosla İşim, %100 Akbank iştiraki olan Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. markasıdır.

Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. 19 Şubat 2018 tarihinde 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun ve buna bağlı olarak çıkarılan sair ikincil düzenlemeler kapsamında ödeme hizmetleri sunmak ve elektronik para ihraç etmek üzere kurulmuştur. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun 4 Ekim 2018 tarih ve 8027 sayılı Kurul Kararı ile ödeme hizmetleri sunmak ve elektronik para ihraç etmek üzere elektronik para kuruluşu olarak faaliyette bulunma izni almış olup, 15 Haziran 2019 tarihi itibariyle faaliyete geçmiştir.

AKÖde, Tosla İşim ürünleriyle teknolojiyi merkezine alarak e-ticarette ödemenin her aşamasını hem alıcılar hem de satıcılar için kolaylaştırma hedefiyle çalışmalarına başlamıştır. AKÖde, e-ticaret dünyasında yer alan hem kurumsal hem de bireysel satıcılara güvenli, hızlı ve kesintisiz ödeme altyapısı sunarak yenilikçi ürünlerle Finansal Teknoloji Ekosistemine katkı sağlamak vizyonu ile geliştirmelerine devam etmektedir.

Cebin, işin ve senin için Tosla!

Tosla İşim işletmeni tanıyor, ihtiyaçlarını anlıyor ve işletmene en uygun ödeme çözümünü sunmak için çalışıyor.

Tosla İşim Sanal POS, ürün veya hizmetlerinin internet satışını yaparken e-ticaret sitesi üzerinden kredi veya banka kartı ile ödeme alma altyapısı sunar. Sanal POS ile e-ticaret ödemelerini tek ekranda güvenli ve kolayca alırsın.

Tosla İşim ile işlerini kolayla!

• Sanal POS’la ayrıcalıklar seni bekliyor.
• İşlem ücreti YOK
• Ciro taahhüdü YOK
• Aylık/aylık kira bedeli YOK

Ticimax & Tosla İşim İş Birliği ile Ticimax panelin üzerinden Tosla İşim’e hızlıca entegre olabilir, işletmene özel avantajlı fiyatlarla çalışma fırsatı yakalayabilirsin.

Sadece 3 adımda kolayca başvur, aynı gün ödeme almaya başla

Tamamen dijital başvuru sayesinde Tosla İşim üyesi ol, bilgi ve belgelerini kolayca yükleyerek başvurunu tamamla, sözleşmeni e-imzalayarak satışa başla.

Tosla İşim & Ticimax Entegrasyonu

Ticimax altyapısı kullanan tüm e-ticaret sitelerinin Tosla İşim ile entegrasyonu bulunuyor. Yapman gereken tek şey; panele giriş yapıp; İş Yeri Bilgileri alanından API Kullanıcı Bilgileri alanına gelerek API Key bilgilerini SMS ile almak. Aldığın API Key bilgilerini web sitene tanımladıktan sonra Tosla İşim ile ödeme almaya başlayabilirsin. Sitende sepetini onaylayarak ödeme adımına gelen müşterilerin ekrandan ayrılmadan hızlı, güvenli ve taksit seçenekleriyle ödemelerini tamamlayabilir.

Herhangi bir hata ile karşılaşırsan, [email protected] mail adresinden veya 0850 477 08 67 Tosla İşim Çağrı Merkezi’ne ulaşabilirsin.

12 aya varan taksit seçeneğiyle ödeme almak çok kolay

Müşterilerine anlaşmalı bankalardan en uygun komisyon oranlarıyla Axess, Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Bankkart, Advantage ve Sağlam Kart kredi kartlarına sunacağın 12 aya varan taksit imkanları Tosla İşim’de!

Sanal POS’la birlikte Link ile Ödeme’yi de kullan

Sanal POS’u kullanmaya başlayarak, Link ile Ödeme ürününe de sahip olursun. İstediğin anda, dilediğin yer ve platformda tek bir linkle kolayca ödeme alırsın.

Müşterilerine alternatif ödeme yöntemleri sun

Kredi ile Ödeme Geçidi ürünümüzle tek entegrasyonla müşterilerine alışveriş esnasında kredi fırsatları sun, onlar ödeme ihtiyacına en uygun krediyi seçsin, 36 aya kadar vadeyle siparişini versin.

Tüm işlemler tek panelde

Tosla İşim’de kullanıcı dostu arayüz ile tüm işlemlerini kolayca yapabilirsin. İade ve sipariş iptallerini yönetebilir, eklediğin alt kullanıcılar sayesinde çalışanlarına belirlediğin yetki ve sorumlulukları verebilirsin.

Tosla İşim ile işletmeni cebinde taşı

Tosla İşim mobil uygulaması içinden tüm işlemlerini takip edebilir, ödeme linki oluşturabilir, iptal ve iade taleplerini gerçekleştirebilirsin. İş yeri bilgilerini ve çalışma koşullarını görüntüleyerek, limit bilgilerini kolayca takip edebilirsin.

Detaylı rapor ve analizlerle işletmeni takip et

Tosla İşim’de tek panelden tüm işlemlerini takip edebilirsin. İşlemlerine ait raporları, POS takibini ve analizleri inceleyerek, işletmen için önemli detayları görüntüleyebilirsin.

Tosla İşim’de güvenli ödeme sistemleriyle sahteciliğin önüne geç

Merkez Bankası lisanslı bir kuruluş olarak, sahip olduğumuz PCI-DSS sertifikası ve uzman Fraud kadromuzla ödemelerin güvenliğini sağlıyoruz.

Tosla İşim tüm desteğiyle yanında

Tosla İşim dünyasına giriş yaptığın ilk andan itibaren tüm sorularını yanıtlamak için buradayız. Başvuru süreci dahil olmak üzere tüm soruların için tosla.com adresinde yer alan ‘’Destek’’ sayfasından cevap bulabilir, 0850 444 08 67 numaralı destek hattından ya da [email protected] adresinden bize ulaşabilirsin.

Nasıl Başvururum?

Tosla İşim’e başvurmak için Hemen Başvur butonuna tıkla, tamamen dijital başvuru süreciyle bilgilerini doldur ve belgelerini kolayca yükleyerek başvurunu tamamla. Başvurunu hemen değerlendirerek seni bilgilendirelim. Tek entegrasyonla işletmene ait tüm ihtiyaçları karşıla. Tosla İşim’de Sanal POS’la tüm banka ve kredi kartlarından 7/24 ödeme almanın, anlaşmalı kartlara 12 aya varan taksit seçeneği sunmanın kolaylığını yakala.

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax