Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Ticimax ve Unicorn Bilişim İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve Unicorn Bilişim İş Birliği

 

Ticimax ve Unicorn Bilişim İş Birliği

Hemen Başvur


Unicorn Bilişim Hakkında Unicorn Dijital 2011 yılından beri e-ticaret projelerinde hem danışmanlık hem de uygulama hizmetini bir arada veren entegre bir dijital ajanstır. Yeni kurulacak e-ticaret projelerini doğru analiz ederek kurulumlarını yapmak aynı zamanda faaliyette olan firmaların ise siparişlerini ve kâr marjını artırmaya yönelik çalışmalar yapmaktadır.

Unicorn Dijital deneyimli ekibi ile sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesindeki müşterilerine de hizmet vermektedir.


Verilen HizmetlerE-Ticaret Site Kurulumu

E-Ticaret Danışmanlığı-Yönetimi

E-İhracat Danışmanlığı

Pazaryeri Yönetimi

ERP Entegrasyon Süreçleri Yönetimi

Yazılım-Entegrasyon Çözümleri

Arayüz Geliştirme

Dijital Pazarlama Yönetimi

Grafik Tasarım İşlemleri

Sosyal Medya Yönetimi

 

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax