Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Ticimax ve Uyurken Kazan İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve Uyurken Kazan İş Birliği

Ticimax Müşterilerine Özel 'Amazon 360 Derece' Paketinde %25 İndirim Fırsatı!

Ticimax ve Uyurken Kazan İş Birliği

Hemen Başvur

Uyurken Kazan Hakkında

Uyurkenkazan, 2015 yılından bugüne e-ticaret yapan bir ekibin, tecrübesini diğer firmalara hizmet vermek amacıyla kurulmuş bir şirkettir. Uyurkenkazan, uzman ekibiyle birçok yerel ve global firmanın e-ihracata başarılı bir şekilde açılmasına yardımcı olmakla birlikte verilen hizmetleri sürdürmektedir.

Uyurkenkazan başarı odaklı bir e-ticaret danışmanlık firmasıdır. Sürdürülebilir dijitalleşme ve e-ihracat yoluna girerek firmasını global pazarlara taşımak isteyenler için alanında uzman danışmanlarıyla 360° hizmet vererek markaları dijitale taşıyor!

Uyurkenkazan, danışanlarının hayallerini büyük titizlikle çalışarak gerçeğe dönüştürmek için verdiği hizmete hız kesmeden devam etmektedir.

Uyurken Kazan Hizmetleri

Amazon Güvenli Hesap Açılışı

Amazon 360° Hesap Yönetimi

Amazon Ppc Reklam Yönetimi

Amazon Giveaway & Ürün Lansmanı

Amazon Ürün Listeleme

Amazon A+ Content Oluşturma

Amazon Storefront(Mağaza Sayfası) Oluşturma

Ürün & Pazar Analizi

Amazon Marka Tescili

Etsy 360° Hesap Yönetimi

Etsy Güvenli Hesap Açılışı

Etsy Ürün Listeleme

TR Pazaryerleri Hesap Açılışı

TR Pazaryerleri Hesap Yönetimi

*Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez,
*Bu kampanya 31 Ağustos 2023 tarihine kadar geçerlidir,
*Ticimax kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax