Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Ticimax ve Verimor İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve Verimor İş Birliği

 

Ticimax ve Verimor İş Birliği

Hemen Başvur

Verimor Bulut Santral hizmeti ile ekstra yatırım maliyetine girmeden müşteri hizmetlerinizin kalitesini arttırabilir, Ticimax - Bulut Santral entegrasyonuyla personel ve operasyonel verimliliğinizi arttırarak operasyon giderlerinizden tasarruf edebilirsiniz.

Verimor Telekom Kimdir?

Verimor, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından Sabit Telefon Hizmeti (STH) lisansı ile yetkilendirilmiş, telekomünikasyon alanında Sabit Telefon, Toplu SMS, OTP SMS, İYS ve Bulut Santral (Bulut Çağrı Merkezi Yazılımı) v.b. iletişim hizmetleri sunan Yeni Nesil Telekom operatörüdür.

Bulut Santral Nedir?

Bulut Santral (Sanal Santral), eski tip fiziksel telefon santrallerinin yerini alan, bulut teknolojisiyle internet üzerinden hizmet veren, internetin olduğu her yerden santral özelliklerini kullanabileceğiniz internet tabanlı yeni nesil telefon santralidir.

Verimor Bulut Santral Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

● Yatırım maliyetine girmeden kiralama modeliyle kullanarak maliyetlerinizde tasarruf edebilirsiniz.

● İnternetin olduğu her yer ofisinizdir. Personelleriniz internetin olduğu her yerden çağrı karşılayabilir.

● Birden çok şubeniz için tek bir santral üzerinden hizmet alabilirsiniz.

● Arama maliyetlerinizde %75’lere varan tasarruf elde edebilirsiniz.

● Kesintisiz iletişim sağlarsınız. Alt yapısı yedekli sistemlerle kurulmuş olan bulut santral hizmetini kesintisiz kullanırsınız.

● Kullanıcı dostu arayüzüyle internetin olduğu her yerden kullanabilirsiniz.

● Gelişmiş API desteğiyle tam entegre çalışabilirsiniz.

● 60+ santral özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Tüm santral özellikleri için tıklayınız.

Ticimax – Verimor Bulut Santral Entegrasyonu ile neler yapabilirsiniz?

● Sipariş ve Kargo Durumu Takibi

Müşteri hizmetlerinizi arayarak destek almak isteyen müşterileriniz, siparişlerinin durumu hakkında detaylı bilgiyi ''sesli karşılama robotundan'' öğrenebilir. Sesli karşılama robotu ile ekstra iş gücünden ve bunların getirebileceği maliyetten kurtulmuş olursunuz.

● Kapıda Ödemeli Siparişlerinizden Otomatik Aramayla Onay Alma

Kapıda ödeme seçenekli oluşturulmuş siparişleriniz bulut santral ile otomatik aramayla aranarak onay alınır. IVR robotu tarafından alınan onaylar Ticimax’e bildirilerek sipariş durumları değiştirilir.

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax