Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Ticimax ve Work Medya İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve Work Medya İş Birliği

 

Ticimax ve Work Medya İş Birliği

Hemen Başvur

Work Medya Hakkında

Work Medya 1989 yılında kurulmuş olup, 2017 yılında dijital reklam alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır. İstanbul Gayrettepe lokasyonunda hizmet veren Work Medya, alanında uzman ekibiyle 360° Dijital çözümler üreten, performans odaklı bir reklam ajansıdır. Work Medya; Web tasarım, SEO, Google Ads ve Sosyal Medya çalışmaları ile markanıza değer katar, sizi doğru zamanda doğru kitleye ulaştırır ve minimum maliyetle maksimum performans elde etmenizi sağlayacak çözümler sunar.


Hizmet Alanları

Web Tasarım

Arama Motoru Optimizasyonu ( Seo )

E-ticaret Performans Arttırma

Dijital Pazarlama Stratejisi Oluşturma

Marka Bilinirliği Yaratma

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Google Ads Reklam Yönetimi ( Arama, Alışveriş, Youtube, Uygulama, Görüntülü Reklamlar, Yeniden Pazarlama )

Dönüşüm Optimizasyonu


Neden Work Medya?

Work Medya, alanında yaklaşık tecrübeli ve uzman ekibiyle dijital çözümler üretir. Markanızın ihtiyaçlarını ve hedef kitlenizi en doğru şekilde analiz eder ve sizi hedefe götürecek pazarlama stratejisini oluşturur. Büyük ya da küçük ölçekli marka ayırımı yapmadan, minimum maliyetle maksimum dönüşler almanızı sağlar.


Nasıl Başvururum?

E-ticaret sitenizi Google ve diğer arama motorlarında üst sıralara çıkarmak, marka bilinirliğiniz sağlamak ve sitenizde ziyaretçi sayınızı arttırarak satış hacminizi yükseltmek için aşağıda yer alan “Hemen Başvur” butonuna tıklayıp başvurunuzu yapabilirsiniz. Sonrasında başvurunuz 24 saat içerisinde iletilecek ve Work Medya müşteri temsilcileri en kısa sürede sizi arayarak yardımcı olacaktır.

 

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax