Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Trendyol Entegrasyonu Tamamlandı

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Trendyol Entegrasyonu Tamamlandı

E-ticaret  sitenizin başarılı olmasının en büyük araçlarından biride Pazaryerleridir. Pazaryeri entegrasyonu ile ürünleriniz daha fazla kişiye ulaşacak ve marka bilinirliğiniz bu sayede artacaktır. Bu kanallardan kazanacağınız müşterileri aynı zamanda kendi sitenize de çekerek sadık müşteriler kazanabilirsiniz. Ticimax'ın gelişmiş e-ticaret altyapısı ile hiçbir aracı olmadan tek panel üzerinden pazaryerleri ile kolay ve hızlıca entegrasyonlar tamamlanmaktadır.

 

2010 yılında e-ticarete başlayan Trendyol, birçok markayı ulaşılabilir fiyatlar ile sunarak, kısa bir süre içerisinde Türkiye'de ve dünyada hatırı sayılır başarılara imza atmıştır. . Siz de e-ticaret sektöründe var olmak isteyen ve bu dünyaya yeni atılacak bir girişimci ya da sanal mağaza sahibiyseniz Trendyol’dan şahsınıza bir mağaza açabilir ve geniş bir müşteri kitlesine hitap ederek e-ticaret hayatınıza ilk adımınızı atabilirsiniz. Geçtiğimiz yıl sonlarına doğru ise yapısında değişikliğe giderek pazaryeri olarak yola devam etmektedir. Trendyol'un bu değişikliği elbetteki bir çok e-ticaret sitesi için oldukça önemli bir adım olmuştur. Trendyol'un pazaryeri olması ile e-ticaret yapan işletmeler ürünlerini Trendyol'da satışa sunarak daha geniş kitlelere ulaşma imkanı kazanmaktadır. 

 

Sizler de Trendyol entegrasyonu sayesinde pek çok avantaja sahip olabilirsiniz. Rakiplerinizi takip edebilir, rakip analizi yapabilirsiniz.  Sektörünüzdeki diğer sanal mağazaları takip etmeniz ve daima güncel olmanız gerekir. Trendyol’da sektörünüze ait olan ve sizinle aynı gamda ürün satan diğer satıcıları takip etmeniz oldukça kolaydır. Sundukları hizmeti, ürün satış rakamlarını, indirimleri ve sundukları kampanyaları sürekli olarak analiz edebilirsiniz. 

 

Trendyol entegrasyonu ile beraber sahip olacağınız avantajlardan en önemlisi hazır müşteri kitlesine sahip olma şansıdır. Girişiminizde ilk adımınız her zaman çekirdek müşteri kitlesini oluşturmaktan geçer. Siz de bir e-ticaret sitesi açmak istiyorsanız ve henüz kendinize ait özel bir müşteri kitleniz yok ise Trendyol gibi büyük pazaryerlerinin müşteri kitlelerinden faydalanabilirsiniz. Trendyol’da mağaza açarak sahip olduğu büyük müşteri kitlesinden yararlanabilirsiniz. Trendyol entegrasyonu sayesinde siparişlerinizi gözlemleyebilir, stok yönetiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

Ticimax- Trendyol Entegrasyonu ile hızlı ürün aktarma, kolay sipariş ve stok yönetimi!

 

Ürünler zahmetsizce tek adımda Trendyol'a aktarılır,

İsteğe bağlı olarak kategori ve marka bazında çeşitli filtrelemeler yaparak ürünler gönderilir,

Siparişleri, fiyat ve stok güncellemeleri süreye bağlı olarak otomatikleştirebilir.

 

   

 

trendyol logo
18/07/2024

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax