Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Türkiye'de İlk ve Tek; Ticimax AI (Yapay Zeka)

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Türkiye'de İlk ve Tek; Ticimax AI (Yapay Zeka)

Ticimax, altyapısına entegre ettiği güçlü yapay zeka teknolojisiyle müşterilerine yeni bir içerik yönetimi deneyimi sunuyor. Yapay zeka, kullanıcı dostu ara yüzü ve etkileyici özellikleri ile işletmelere dijital varlıklarını daha etkili bir şekilde yönetme imkanı sağlıyor.


Yapay zeka içerik yönetimi sistemi, kullanıcıların tercihlerini öğrenerek kişiselleştirilmiş içerik önerileri sunmanın yanı sıra, SEO stratejilerine uygun içerik oluşturulmasında da işletmelere destek sağlayacak. Bu sayede, işletmeler daha etkili bir dijital varlık oluşturabilecek ve online varlıklarını güçlendirebilecekler.


Ticimax altyapısını kullanan işletmeler bu yenilikçi teknoloji ile birlikte dijital varlıklarını daha akıllı ve stratejik bir şekilde yönetme imkanına sahip olacaklar.


Ticimax CEO'su Cenk Çiğdemli, "Yapay zeka, müşterilerimizin iş süreçlerini daha verimli hale getirmelerine ve içeriklerini daha etkili bir şekilde yönetmelerine olanak tanıyan güçlü bir araçtır. Bu teknoloji, müşteri odaklı stratejilerin başarılı bir şekilde uygulanmasına katkı sağlayacak ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olacaktır".


Ticimax AI (Yapay Zeka)

13/12/2023

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax