Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Zuchex Fuarı'na Gold Sponsor Olduk!

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Zuchex Fuarı'na Gold Sponsor Olduk!

Zuchex Fuarı'na Gold Sponsor Olduk!
 

Türkiye'nin en önemli ev eşyaları fuarlarından biri olan 33. Uluslararası Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı'na gururla gold sponsor olarak destek veriyoruz.


Zuchex Fuarı, her yıl ev eşyaları, mutfak gereçleri, dekorasyon ürünleri ve daha birçok alanda sektör profesyonellerini bir araya getiriyor.


Fuar, son trendleri keşfetmek, yeni iş fırsatları oluşturmak ve sektördeki en son ürün ve hizmetleri sergilemek için mükemmel bir platform sunuyor.


CEO'muz Cenk Çiğdemli'nin de konuşmacı olarak yer alacağı ve e-ticaret yol haritasını anlatacağı bu yıl ki Zuchex Fuarı, 14-17 Eylül tarihlerinde Tüyap adresinde gerçekleşecek ve ev eşyaları dünyasının önde gelen oyuncularını bir araya getirecek.

 

Hemen Katılım Talebi Oluşturun: Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı 2023

 

12/09/2023

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax