Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

e-Arşiv ve e-Fatura Entegrasyonu Tamamlandı

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// e-Arşiv ve e-Fatura Entegrasyonu Tamamlandı2016 ocak ayından itibaren 2014 yılı bilançosu 5 milyon TL ve üzeri olan internet üzerinden satış yapan mükelleflere zorunlu olacak e-arşiv'e geçiş için sadece 3 ay kaldı.E-Fatura kayıtlı kullanıcı olan fakat e-Arşiv Fatura uygulaması zorunluluğu bulunmayan mükellefler istemeleri halinde uygulamadan faydalanabileceklerdir. Ticimax ve birçok üye firması, Türkiye'nin e-Dönüşüm öncüsü FIT Solutions'ın e-fatura,e-arşiv,e-defter gibi e-Dönüşüm uygulamlarını kullanarak zaman, maliyet ve performans yönetimlerini kolaylaştırıyor. Gücüne Güç katıyor!

Siz de e-Dönüşüm Dünya'sına FIT ve Ticimax işbirliğiyle kolay ve güvenli bir şekilde dahil olup ilk 50 e-Arşiv faturanızı ücretsiz göndermek istiyorsanız şimdi başvurunTicimax, e-Arşiv ve e-Fatura Entegrasyonu ile   artık kağıt harcamadan online ortamda faturalarınızı saklayabilir ve dijital ortamda müşterilerinize yollayabilirsiniz.


 e-Fatura ve e-Arşiv Nedir?

e-Fatura;
kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahip, elektronik ortamda hazırlanan bir fatura çeşididir. Dijitalin hayatını kolaylaştıran tüm özelliklerine sahip e-Fatura, kullanıcılarına tüm fatura işlemlerini eski fatura sistemine göre çok daha verimli, faydalı ve avantajlı bir şekilde gerçekleştirme olanacağı sunar.

Avantajları ;

  • Düşük maliyetli,
  • Çevreci,
  • Kolay ve Hızlı,
  • Güvenli olmasıdır.

e-Arşiv;
Tüm faturalarınızı e-Fatura sistemine kayıtlı olmayan mükelleflere son kullanıcılara, elektronik ortamda gönderme imkanı sağlayan sistemdir. 10 yıl boyunca elektronik ortamda saklanan faturalarınıza istediğiniz zaman kolayca ulaşır, kağıt masraflarından kurtularak hem kesenize hem de çevreye katkı sağlarsınız.

Avantajları ;
  • Son kullanıcılarınıza e-Arşiv ile faturalarınızı gönderebilirsiniz.
  • Ağaçların kesilmesini önleyerek maliyetleri azaltırsınız
  • Yeni bir reklam alanına sahip olursunuz
  • Muhasebe ve bilgi işlem sistemlerinizle uyumludur.


e-Arşiv ve e-Fatura geçişi için başvuru formunu doldurmanız yeterlidir >> Başvuru Formu 


Kaynak; e-Fatura ve e-Arşiv hakkında detaylı bilgi için ; http://www.fitsolutions.com.tr/

30/09/2015

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN