Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Ticimax ETSY Entegrasyonuyla Ürünlerinizi Dünyaya Satın!

Çok yönlü pazaryeri entegrasyonu kolaylığı ile ETSY’deki sipariş ve stok
süreçlerinizi tek panelden yönetebilir ve kendi ürettiğiniz özel ürünleri dünyaya satabilirsiniz.

Etsy Entegrasyonu

ETSY Hakkında

ETSY, 2005 yılında Amerika’da kurulan el yapımı, vintage ve dijital ürünlerin satıldığı dünyanın en büyük pazaryeri platformudur. Takı ve Aksesuar, Giyim ve Ayakkabı, Ev ve Dekorasyon Ürünleri, Oyuncak ve Eğlence Ürünleri, Sanat ve Koleksiyon, Sanat Malzemeleri ve Vintage Ürünler başta olmak üzere 3000’den fazla kategoride satış yapabilirsiniz.

ETSY Entegrasyonunun Özellikleri

Kolay Yönetim

ETSY’den yaptığınız satışları çok yönlü pazaryeri entegrasyonun sağladığı avantajlar sayesinde tek bir panelden yönetebilirsiniz.

Kategori Eşleştirme

E-ticaret sitenizden yer alan ürün kategorilerini ETSY mağazanıza tek seferde kolayca aktarabilirsiniz.

Ürün ve Stok Aktarımı

E-ticaret sitenizi çok yönlü pazaryeri entegrasyonuyla ETSY mağazanıza aktarabilir, ürünü yapan kişiye yönelik bilgileri ve yapılma tarihini girerek ürün listeleme süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Tek Panelden Sipariş Takibi

ETSY’den aldığınız siparişleri Ticimax paneliniz üzerinden kontrol edebilir ve gönderi takiplerini yapabilirsiniz.

Otomatik Stok ve Fiyat Güncelleme

ETSY’de satacağınız ürünlerin yönetimini kolayca yaparken ürün stok ve fiyat güncellemelerinizi de dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

ETSY Entegrasyonu Nasıl Kullanılır?

ETSY mağaza açma işleminin ardından Ticimax ETSY Entegrasyonunu kullanabilirsiniz.E-ticaret veya e-ihracat sitenizden sattığınız ürünlerin kategorilerini eşleyebilir ve otomatik bir şekilde mağazanıza aktarabilirsiniz.ETSY özelinde farklı fiyat stratejisi uygulayabilir ve ürün fiyatlandırmanızı yapabilirsiniz. Entegrasyon Dokümanı için Tıklayın.
Sıkça Sorulan Sorular
 • ETSY Nedir?
  ETSY, 2005 yılında kurulmuş el emeği ürünler, dijital ve vintage ürünlerin satıldığı e-ticaret pazaryeri platformudur.
 • ETSY’de Satış Nasıl Yapılır?
  ETSY’de satış yapmak için mağaza açmanız gerekmektedir. Mağazanızı özellştirdikten sonra yurtdışına satış yapabilirsiniz.
 • ETSY Entegrasyonu Nedir?
  ETSY Entegrasyonu, Ticimax tarafından geliştirilen, e-ticaret firmalarının ürün, kategori ve stoklarını ETSY mağazasına göndermesine olanak tanıyan çok yönlü pazaryeri entegrasyonudur.
 • ETSY Entegrasyonu ile Neler Yapılabilir?
  • Kategori aktarımı
  • Ürün aktarımı
  • Otomatik stok ve fiyat güncelleme
  • Sipariş aktarımı
  ETSY Entegrasyonu ile yapabileceğiniz şeyler arasında yer almaktadır. 

Hemen ETSY Entegrasyonuna Başvurun

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İncele” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

 

ETSY Pazaryeri Rehber Yazılarımızı Kaçırmayın!

Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax