Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Journey.com.tr E-ticaret Başarı Hikayesi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Journey.com.tr E-ticaret Başarı Hikayesi
Journey.com.tr E-ticaret Başarı Hikayesi

"Ticimax ile satışlarımız arttı; operasyon süreçlerimiz kısaldı."

Journey.com.tr

Özge Gören

Journey.com.tr Genel Müdür Yardımcısı

Journey Hakkında

1996 yılında Ankara'da kurulan ve kısa zamanda kadınların iş ve günlük hayatlarında en çok tercih ettikleri markalardan biri haline gelen Journey markası, e-ticaret yolculuğuna journey.com.tr olarak Ticimax altyapısıyla devam ediyor. Genel Müdür Yardımcısı Özge Gören, e-ticarette doğru altyapı seçiminin önemini anlatıyor.

"Gelişen e-ticaret dünyasında markalar rakiplerinden farklı olmak zorundalar ve bunu yaparken de farklı taleplerini karşılayabilecek bir iş ortakları olmalı."

Markamız 1996 yılından bu yana giyilebilir moda anlayışı ile aktif yaşamın içinde yer alan kadınlara hizmet vermektedir.

Gelişen e-ticaret dünyasında markalar rakiplerinden farklı olmak zorundalar ve bunu yaparken de farklı taleplerini karşılayabilecek bir iş ortakları olmalı. 2016 Mart ayıydı; eski e-ticaret firmamız ihtiyaçlarımızı karşılayamadığı için bir arayışa girmiştik.

"Ticimax'ın en memnun kaldığımız hizmetlerden birkaçı şöyle: kullandığımız stok programı, kargo firmaları, pazaryeri uygulamaları gibi 3. Parti firmalarla entegrasyonlarının olması ve bunlarla ilgili karşılaşılan sorunlarda da bize destek vermeleri."

Ticimax'ın talep ve sorularımıza çok kısa zamanda cevap vermeleri ve çözüm üretmeleri bizim için en önemli nokta. Kampanya yönetimi konusunda panelde sundukları esneklik bizi e-ticarette çok ileri taşıdı.

Bunun yanında gelişen teknolojiye ayak uydurup yazılımlarında sürekli güncelleme yapmaları uzun zaman alan süreçleri kısaltmamızı sağlıyor.

Ticimax'ın en memnun kaldığımız hizmetlerden birkaçı şöyle: kullandığımız stok programı, kargo firmaları, pazaryeri uygulamaları gibi 3. Parti firmalarla entegrasyonlarının olması ve bunlarla ilgili karşılaşılan sorunlarda da bize destek vermeleri.

"Mağazaya gelen müşterilerimizin mağazada bulamadığı ürünler için e-ticaret seçeneği sunarak onlara daha kaliteli bir hizmet vermiş oluyoruz. Ticimax ile satışlarımız arttı; operasyon süreçlerimiz kısaldı."

E-ticaret mağazamız satışlarımızı olumlu etkiledi. Mağaza lokasyonları ve metrekarelerimiz müşterilerimizin tümüne ulaşma imkanı vermediği noktada journey.com.tr ile onlara ulaşabildik.

Bizi e-ticaretten alışveriş yaparak tanıma fırsatı olan müşterilerimiz devamında mağazalarımızdan da alışveriş yapmaya başladılar. Bir de mağazaya gelen müşterilerimizin

mağazada bulamadığı ürünler için e-ticaret seçeneği sunarak onlara daha kaliteli bir hizmet vermiş oluyoruz. E-ticarete yeni başlamak isteyen önerim şu olur: gitmek istedikleri yolu iyi belirleyip bunun için kendilerine en iyi hizmeti verecek olan firmayı seçmeleri.

Ticimax ile satışlarımız arttı; operasyon süreçlerimiz kısaldı. Ticimax'ı kullanmaktan memnunuz; teşekkür ederiz.

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax