Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Avva.com.tr E-ticaret Başarı Hikayesi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Avva.com.tr E-ticaret Başarı Hikayesi
Avva.com.tr E-ticaret Başarı Hikayesi

"7/24 sundukları hizmet bizi o kadar rahatlattı ki bugün inhouse bir yazılım ekibiyle çalışsak bile bu kadar destek alamayız diye düşünüyoruz."

Avva.com.tr E-ticaret Başarı Hikayesi

Serkan Saraçoğlu

Avva E-ticaret ve Dijital Pazarlama Müdürü

AVVA Hakkında

Dünya modasında bir Türk markası olarak beğeni toplamaya devam ederken, özgün tasarımları ve kalite anlayışıyla kısa zamanda Türkiye tekstil sektörünün de en önemli markalarından biri olan AVVA'nın, Türkiye genelinde 60, yurt dışında ise 20 konsept mağazası bulunuyor. Bugün Almanya, Romanya, Özbekistan, Rusya, Ukrayna, Suudi Arabistan, Fas, Mısır, Suriye ve Libya'da mağazaları olan, Amerika'da 600'ün üstünde satış noktası bulunan, 120 ülkede tescillenmiş bir marka konumuna gelen AVVA, e-ticaret yolculuğuna Ticimax ile devam ediyor.

"Bugün toplamda yurt içi ve yurt dışı olarak 117 mağazaya ulaşmış ve emin adımlarla büyümeye devam eden Türkiye tekstil sektörünün önemli markalarından biri olmanın da mutluluğunu yaşıyoruz."

Bugün toplamda yurt içi ve yurt dışı olarak 117 mağazaya ulaşmış ve emin adımlarla büyümeye devam eden Türkiye tekstil sektörünün önemli markalarından biri olmanın da mutluluğunu yaşıyoruz.

Başarımızı sürdürebilmek için teknolojinin gelişimiyle müşterilerin değişen satın alma alışkanlıklarına ihtiyaç duydukları dijital hizmet anlayışına cevap vermemiz gerektiğini fark ettik.

ve vakit kaybetmeden 2009 yılında ilk e-ticaret sitemizi yayına alarak dijital dünyaya adımımızı atmış olduk.

"Gün sonunda tek ihtiyacımız olan bizi hedeflerimize hızlıca götürebilecek doğru bir iş ortağıydı. Ticimax ile yollarımız burada kesişti diyebiliriz."

O dönem için kullandığımız e-ticaret altyapısını iyi araştırdığımızı ve dolayısıyla ihtiyaçlarımızı karşılayabileceğini düşünmüştük ancak hiç de tahmin ettiğimiz gibi olmadı.

Gün sonunda tek ihtiyacımız olan bizi hedeflerimize hızlıca götürebilecek doğru bir iş ortağıydı. Ticimax ile yollarımız burada kesişti diyebiliriz. Yaptığımız görüşmeler sonunda bizi çok iyi analiz ettiler; bu bizim için çok önemliydi.

Çünkü markayı ve hedeflerini doğru anlamaları; bulunduğumuz konumu ve sektörü iyi yorumlamaları gerekiyordu.

Doğru bir rota çizerek, sorunsuz, hızlı entegrasyonlarla tüm ihtiyaçlarımızı karşılayabilecek bir altyapı sundular. Bizim gözden kaçırdığımız noktalarda sorumluluk alarak bizleri yönlendirdiler.

"'7/24 sundukları hizmet bizi o kadar rahatlattı ki bugün inhouse bir yazılım ekibiyle çalışsak bile bu kadar destek alamayız diye düşünüyoruz."

7/24 sundukları hizmet bizi o kadar rahatlattı ki bugün inhouse bir yazılım ekibiyle çalışsak bile bu kadar destek alamayız diye düşünüyoruz açıkçası

ama en önemlisi sürekli güncellemeleri ile sistemlerini geliştiriyorlar. Bu da bize hiç durmadan ilerleyen teknolojinin peşinden gidebilme imkanı sağlıyor.

Zaten bugün baktığımızda Ticimax sayesinde offlinedaki başarımızı online mağazamız olan avva.com.tr'de ve bağlı olduğu tüm üçüncü parti mecralarda da yakalamış durumdayız.

Bugüne kadarki zorlu süreçlerde yanımızda olduğu için Ticimax ailesine teşekkür ediyoruz.

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax