Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Pelininayakkabileri.com E-ticaret Başarı Hikayesi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Pelininayakkabileri.com E-ticaret Başarı Hikayesi
Pelin Özfırıncı

"Şimdi, içerisinde 100 kişinin çalıştığı bir atölyeye sahibim."

Pelin Özfırıncı

Pelininayakkabilari.com Kurucu

Pelininayakkabilari.com Hakkında

İstanbul'da yer alan 100 kişilik atölyesiyle yerli üretim yapan pelininayakkabilari.com Kurucusu Pelin Özfırıncı e-ticaret serüvenini ve hızlı yükselişini anlatıyor.

"Türkiye'de benim için üretim yapacak bir atölye buldum. O atölyenin yetmediği noktada eşimle beraber bir atölye kurduk. Şimdi içerisinde 100 kişinin çalıştığı bir atölyeye sahibim."

İlgimi çeken ayakkabıların fotoğraflarını kendi Facebook sayfama koyuyordum. Daha sonra bir sayfa açarak o görselleri eklemeye başladım.

Kendimi birden ayakkabı ithalatı yapan bir girişimci olarak buldum. Daha sonra Türkiye'de benim için üretim yapacak bir atölye buldum. O atölyenin yetmediği noktada eşimle beraber bir atölye kurduk. Şimdi içerisinde 100 kişinin çalıştığı bir atölyeye sahibim.

"Ticimax'ta gece gündüz müşteri temsilcilerine ulaşabiliyorum, anlık sorunlarıma anında cevap alabiliyorum."

Müşterilerin güvenmesi, istediği gibi hizmet alabilmesi için bir e-ticaret firması gerekiyordu.

Bir e-ticaret firmasıyla çalıştım. İsteklerime çok yanıt bulamadığım noktada Ticimax ile tanıştım. Ticimax ile yaklaşık 4 yıldır çalışıyoruz.

En sevdiğim nokta ise mağaza ve internet stoğumun entegre halde çalışması; bu benim için çok önemliydi ve Ticimax bunu karşıladı. Ticimax'ta gece gündüz müşteri temsilcilerine ulaşabiliyorum, anlık sorunlarıma anında cevap alabiliyorum.

"Çalışanlarımız Ticimax'ın kendi bünyesinde vermiş olduğu eğitimlere katılarak siteyi daha verimli nasıl kullanabilirler; bunu müşterilerimize nasıl yansıtabilirler bunu öğrenmiş oldular."

Çalışanlarımız Ticimax'ın kendi bünyesinde vermiş olduğu eğitimlere katılarak siteyi daha verimli nasıl kullanabilirler;

bunu müşterilerimize nasıl yansıtabilirler bunu öğrenmiş oldular. Ticimax'a sağladığı destek için çok teşekkür ediyorum.

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret