Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Elleshoes.com E-ticaret Başarı Hikayesi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Elleshoes.com E-ticaret Başarı Hikayesi
Pınar Tutuş

"Bize sağladıkları altyapıyla birlikte satışlarımızda ciddi artışlar gördük. Ticimax altyapısını kullanmaktan çok memnunuz."

Elle Shoes Logo

Pınar Tutuş

Elle E-ticaret, Satış ve Pazarlama Yöneticisi

 
"Biz 1 yıl öncesine kadar farklı bir altyapı kullanıyorduk. Gelişen teknolojiyle birlikte yenileme ihtiyacı hissettik ve yollarımız Ticimax ile kesişti."

Elle ayakkabı 1977 yılında kuruldu, 2. Kuşak yönetimi, 52 mağazası, elleshoes.com online alışveriş adresiyle

perakende sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Biz 1 yıl öncesine kadar farklı bir altyapı kullanıyorduk.

Gelişen teknolojiyle birlikte yenileme ihtiyacı hissettik ve yollarımız Ticimax ile kesişti.

"Bugün geldiğimiz noktaya baktığımızda artan ihtiyaçlarımızla beraber bizim çalıştığımız bir şirket gibi değil de bu yolda bizimle beraber yan yana yürüyen bir partner olarak hissettirmeyi başardılar."

Yaptığımız görüşmeler sonrasında altyapımızı Ticimax a emanet ettik ve bu sorumluluğu beraber paylaştık.

Sorunsuz ve tamamen bizim yapımıza uyum sağlayan bir geçiş süreci yaşadık. Bu 1 yıl içerisinde beraber çok yol kat ettik.

Bugün geldiğimiz noktaya baktığımızda artan ihtiyaçlarımızla beraber bizim çalıştığımız bir şirket gibi değil de bu yolda

bizimle beraber yan yana yürüyen bir partner olarak hissettirmeyi başardılar. Bizim için en önemli konular yenilik zaman ve çözüm. Tüm bu konularda da her zaman ihtiyaçlarımızı karşıladılar.

"Bize sağladıkları altyapıyla birlikte satışlarımızda ciddi artışlar gördük. Ticimax altyapısını kullanmaktan çok memnunuz. E-ticaret yapmak isteyen ve kullanmak isteyen herkese Ticimax altyapısını tavsiye ederiz."

Önümüzdeki günlerde yeni projelerimizle kendimizi geliştirerek birlikte çok güzel işlere imza atacağımıza eminiz.

Biz Ticimax'a geçtiğimizde arama motorlarında organik trafiğimiz daha çok arttı ve aramalarda daha üst sıralara çıkmayı başardık.

Bize sağladıkları altyapıyla birlikte satışlarımızda ciddi artışlar gördük. Biz Ticimax altyapısını kullanmaktan

çok memnunuz. 24 saat ulaşılabiliyor olmaları bize ekstra güven veriyor.

Yaptığımız entegrasyon sayesinde tüm perakende stoğumuzu online mağazamızda satabiliyoruz.

Mağazalarımızda uyguladığımız kampanyaları eşzamanlı online alışveriş sitemizde de Ticimax sayesinde uygulayabiliyoruz.

E-ticaret yapmak isteyen ve kullanmak isteyen herkese Ticimax altyapısını tavsiye ederiz.

 

ELLE Hakkında

ELLE'in 1977 Yılında Gedikpaşa'da bir atölyede başlayan serüveni, her geçen gün genişleyen tasarım ve üretim kadrosu ve en son teknolojilerle Hadımköy'de 6000 m2'lik ELLE Fabrikası'nda devam ediyor. İlk günkü heyecan ve özenle üretilen ELLE koleksiyonları Türkiye ve yurt dışındaki seçkin ELLE Satış Noktaları'nda değerli müşterilerinin beğenisine sunuluyor.

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax