Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Tesbihcimuharrem.net E-ticaret Başarı Hikayesi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Tesbihcimuharrem.net E-ticaret Başarı Hikayesi
Tesbihcimuharrem.net E-ticaret Başarı Hikayesi

"Yurt dışından belki fiyatı daha ucuz siteler de var; onlara çok aldırış etmemelerini tavsiye ederim. Olumlu, karşı taraftan daha iyi hizmet alabileceğiniz; karşınızda her zaman birini bulabileceğiniz bir e-ticaret sistemini yani Ticimax'ı tercih etmeniz sizin faydanızadır."

Tesbihcimuharrem.net E-ticaret Başarı Hikayesi

Muharrem Karaoğlu

Tesbihcimuharrem.net Kurucu

 
"İnternete yeni başlayanlar için Ticimax'ın paneli oldukça kullanışlı."

Kendi ürünlerimi internet pazarında nasıl pazarlayabilirim derdine düştüğüm zaman Ticimax ile tanıştım.

Ticimax benim beklentilerimin çok daha üstünde performans göstererek, her türlü konuda destek olarak, yapamadığım yerleri telefonla 7/24 destek vererek,

destek panelinden ulaşarak istediğim her şeyi özgürce yapabildim. İnternete yeni başlayanlar için Ticimax'ın paneli oldukça kullanışlı.

"Yurt dışından belki fiyatı daha ucuz siteler de var. Onlara çok aldırış etmemelerini tavsiye ederim. Olumlu, karşı taraftan daha iyi hizmet alabileceğiniz, karşınızda her zaman birini bulabileceğiniz bir e-ticaret sistemini yani Ticimax'ı tercih etmeniz sizin faydanızadır."

Bir ürünü e-ticarette paylaşmak için ilk önce fotoğraflarını çok güzel çekip siteye monte etmeniz lazım.

Sitenizin arayüzünün çok iyi olması lazım. Bunu profesyonel kişilerin yapması lazım. Bu yüzden bahsettiğim gibi Ticimax ön plana çıkıyor çünkü istediğiniz her şeyi size sunabiliyorlar.

"İşletmemiz 2012'den beri Ticimax ile çalışıyor. Bu da Ticimax'ın bana verdiği güvenle alakalı."

Yurt dışından belki fiyatı daha ucuz siteler de var. Onlara çok aldırış etmemelerini tavsiye ederim.

Olumlu, karşı taraftan daha iyi hizmet alabileceğiniz, karşınızda her zaman birini bulabileceğiniz bir e-ticaret sistemini yani Ticimax'ı tercih etmeniz sizin faydanızadır.

İşletmemiz 2012'den beri Ticimax ile çalışıyor. Bu da Ticimax'ın bana verdiği güvenle alakalı.

Her zaman yanımda oldukları için yine tercihim her zaman Ticimax olacaktır.

 

Tesbihci Muharrem Hakkında

1985 yılında Ankara'da Etlik semtinde Muharrem Karaoğlu tarafından kurulan Tesbihci Muharrem markasına ait tüm ürünler Türkiye'nin her yerine tesbihcimuharrem.net aracılığıyla ulaşıyor. Tesbihcimuharrem.net Kurucusu Muharrem Karaoğlu, e-ticaret yolculuğunu anlatıyor.

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax