Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

LC Waikiki Entegrasyonu Ön Başvuruları Başladı

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// LC Waikiki Entegrasyonu Ön Başvuruları Başladı

Türkiye’nin önde gelen moda ve tekstil markalarından birisi olan LC Waikiki, şimdi pazaryeri platformu olarak da hizmet veriyor. Ticimax olarak e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmaların LC Waikiki pazaryeri üzerinden satış yapabilmesi ve hem e-ticaret sitelerini hem de pazaryeri mağazalarını tek bir panelden yönetmesi için LC Waikiki Entegrasyonu çalışmalarımızı yakın zamanda tamamlamayı hedefliyoruz.

 

Her ay milyonlarca müşteriye hizmet veren LC Waikiki’nin marka bilinirliğinden yararlanmak ve %90’ı aşkın müşteri memnuniyeti olan bir marka bünyesinde satış yapmak için sizler de Ön Başvuru Formunu doldurabilirsiniz. Ön başvurunuzu yaptıktan sonra LC Waikiki Marketplace ekibi sizinle iletişime geçecek ve süreçler hakkında bilgi verecektir.

 

Ön Başvurunuzu Yapmak İçin: LC Waikiki Entegrasyonu

 
25/05/2023

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax