Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Rueonline.com E-ticaret Başarı Hikayesi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Rueonline.com E-ticaret Başarı Hikayesi
Emir Polat

"Satışlarımız bizlerin de tahmin edemeyeceği şekilde kısa bir süre içinde arttı."

Ticimax Rueonline

Emir Polat

Rue les Créateurs / Genel Müdür

Rueonline.com Hakkında

2014 yılında Türk ve İtalyan birlikteliğinden doğan 'rue les createurs' Genel Müdürü Emir Polat, rueonline.com ile e-ticarette sağladıkları başarıları ve ileriye dönük hedeflerini anlatıyor.

"Ticimax firma yetkilisi Cenk Bey'in ilgi ve alakası e-ticarete olan inanç ve güvencemizi tekrar kazandırmış oldu."

Ticimax ile yaklaşık 3 yıl önce tanıştık. Başlarken çekincelerimiz vardı. İnternet mecrası uçsuz bucaksız bir dünya ve maalesef ülkemizde bu durumdan faydalanmak isteyen ve sonunda işini eline yüzüne bulaştıran çok firma mevcut. Biz de malum bu durumdan dolayı dilimizi yakmış olduk. Daha sonra bu iş böyle olmayacak dedik ve işe daha kapsamlı bakma kararı aldık. Öncelikle bu işten iyi anlayan bir e-ticaret uzmanını bünyemize kattık. Konuları kendisiyle detaylandırdıktan sonra hazır bir e-ticaret paketi almamızda hem fikir olduk hemen akabinde Ticimax ile tanıştık. İşleyiş sürecinde hem müşteri temsilcilerinin ilgisi hem teknik ve tasarım ekibinin isteklerimizi yerine getirmesi hem de Ticimax firma yetkilisi Cenk Bey'in ilgi ve alakası e-ticarete olan inanç ve güvenimizi tekrar kazandırmış oldu.

Öncelikle Ticimax'ın bizlere kazandırmış olduğu en güzel şey iyi bir tasarıma sahip kullanımı kolay bir e-ticaret sitesi oldu. Siteniz sizin her zaman ön yüzünüzdür. Sizlerin de işi bizimkisi gibi stil, tasarım ve giyim ile alakalı ise siteniz yaptığınız iş en iyi biçimde yansıtmalıdır.

"Satışlarımız bizlerin de tahmin edemeyeceği şekilde kısa bir süre içinde arttı."

Satışlarımız bizlerin de tahmin edemeyeceği şekilde kısa bir süre içinde arttı. E-ticaret mağazamız 20 mağazamızın içinde şu an ilk 4'te yer almakta ve benim öngörüm bir gün en çok satış gerçekleştirdiğimiz mağazamız konumuna ulaşacak. Şu anda işletmemizin yıllık toplam cirosunun %10'unu her ay e-ticaret sitemizden sağlayabiliyoruz.

E-ihracat süreçlerini de hızlandırmaya başladık ki şu dönemde ülkemizin ve markalarımızın ihtiyacı olduğu ve bizleri dünya pazarında söz sahibi yapacak en önemli unsur. Günümüzde dev markaların birçok mağazasını kapatıp yatırımlarının çoğunu e-ticaret sitelerine yapmış olduğu bir dönemdeyiz. Öncelikle işlerini şansa bırakmamalı ve ilk zamanlarda bir ekip kurmadan tek başlarına ilerleyeceklerse mutlaka iyi bir e-ticaret yazılımı satan iyi bir firma ile çalışmaları gerekmektedir. Ticimax buna iyi bir örnek. Bünyesinde vermiş olduğu çeşitli eğitimler bir e-ticaret operasyonunun işleyişi ve nasıl yürütüleceğini sizlere en iyi şekilde anlatmakta

"'E-ticaret sitenizi bir işletme gibi algılamak ve yatırımlarınızı o doğrultuda yapmak sizleri bu yolda ve kısa zamanda koymuş olduğunuz hedeflere ulaştıracaktır."

E-ticaret sitenizi yarın en çok satış yapabilecek bir mağazanız olarak görün ve üzerine yapmış olduğunuz yatırımları afaki, boş bir yatırım olarak değerlendirmeyin. E-ticaret sitenizi bir işletme gibi algılamak ve yatırımlarınızı o doğrultuda yapmak sizleri bu yolda ve kısa zamanda koymuş olduğunuz hedeflere ulaştıracaktır.

Burada sitenizin dizayn ve kullanımı açısından kolay ve anlaşılabilir olması rakipleriniz arasında sizi daima bir adım önde tutacaktır. Türkiye özellikle internet ve e-ticaret dünyasında gelişmekte olan bir ülke

Devletimizin vermiş olduğu teşvikler ve e-ticarette özellikle e-ihracatı kolaylaştıran ve yürürlüğe sokulan yasalar bizleri ve genç girişimci arkadaşlarımızı daha çok cesaretlendirmekte ve e-ticarete olan inancımızı daha çok arttırmaktadır

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax