Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Sateen.com E-ticaret Başarı Hikayesi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Sateen.com E-ticaret Başarı Hikayesi
Sateen.com E-ticaret Başarı Hikayesi

"Eski altyapımızda kendi arama kelimelerimizde ilk sayfada dahi değilken şu anda ilk 3'teyiz."

Sateen.com E-ticaret Başarı Hikayesi

Orkun Kurt

Sateen CEO

Sateen Hakkında

Sateen.com, tıpkı 25 yılı aşkın süredir hizmet veren perakende sektöründe yer alan mağazalarında olduğu gibi, internette de zirveyi hedefleyerek Mayıs 2012de yola çıktı. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön plana taşıyarak; Vade Farksız 6 Taksit, Kapıda Ödeme ve en önemlisi - hiç bir yerde olmayan, sadece sateen.com'a özel "Anında Kargo" sistemini devreye sokan ilk alışveriş sitesi olmuştur. Sateen.com Ekim/2014'ten beri Anında Kargo sistemini Hızlı Gönderi olarak değiştirmiş, Gelen siparişleri, geliş tarihleri ve saatlerine göre sırası ile hızlı bir şekilde kargolamaya başlamıştır.

"Daha önce yaklaşık 1,5 sene farklı altyapı sağlayıcılarıyla iş birliği halindeydik; birçok sıkıntı yaşadık ve altyapı değişikliğine gitmek zorunda kaldık. Bu konuda karşımıza Ticimax çıktı."

Sateen.com şu anda Türkiye'nin giyim odaklı en iyi ilk 10 e-ticaret sitesi arasında yerini almıştır.

Ticimax ile 2013 yılında iş birliği yaptık; daha önce yaklaşık 1,5 sene farklı altyapı sağlayıcılarıyla iş birliği halindeydik;

birçok sıkıntı yaşadık ve altyapı değişikliğine gitmek zorunda kaldık. Hemen hemen hiçe yakın sorun yaşamadan

altyapımızı değiştirdik. Şunu söylemek istiyorum; kusursuz bir e-ticaret sitesi yoktur.

Gün içerisinde içerisinde on binlerce kişinin gezdiği bir sitenin hatasız çalışması bence imkansız.

Mühim olan burada hatalara sorulara gün içerisinde yaşanan problemlere nasıl cevap verildiği; altyapı sağlayıcınızın size bu konuda ne kadar destek olup olamadığı. Ticimax kendi yazılımlarının çok esnek oluşundan ötürü bize gün içerisinde hatta saniyeler düzeyinde hızlı cevap veriyor.

"İnanılmaz gelişmiş akıllı bir depo yazılımımız var ve bu yazılım sayesinde bizim aslında herhangi bir işlem yapmamıza gerek kalmıyor."

Eski altyapı sağlayıcımız ile yaptığımız e-ticaret sitesinde siparişleri elle tek tek buluyorduk. Şu an ise inanılmaz gelişmiş akıllı bir depo yazılımımız var

ve bu yazılım sayesinde bizim aslında herhangi bir işlem yapmamıza gerek kalmıyor.

Eskiden sitemizde anlıkta 50-100 kişi olurdu; fakat sipariş verme aşamasında kredi kartı ödemelerinde özellikle sorgu olduğundan sitede kopma oluyordu.

Sosyal medyamızın da güçlü oluşundan ötürü şu anda sitemizde anlıkta binlerce kişi dolaşıyor ve aynı anda 100'lerce kişi kredi kartıyla sipariş vermeye çalışıyor.

Ticimax'ın bence en büyük gücü kendi yazılımlarının esnek ve çok güçlü oluşu.

Bir e-ticaret sitesin için olmazsa olmaz olan kargo ve ERP entegrasyonları bende öylesine güçlü çalışıyor ki

bizim inanın kargo gönderimi için ekstra bir güç/emek harcamamıza gerek bile kalmıyor.

"Ticimax'ın SEO'da çok güçlü bir altyapıda olması bizim en büyük şansımız aslında. Öyle ki eski altyapımızda kendi arama kelimelerimizde ilk sayfada dahi değilken şu anda ilk 3'teyiz."

Para harcamadan cironuza katkı sağlayacak tek yol aslında sizin arama motorlarında daha bulunabilir olmanız.

Ticimax'ın SEO'da çok güçlü bir altyapıda olması bizim en büyük şansımız aslında. Eski altyapımızda kendi arama kelimelerimizde ilk sayfada dahi değilken şu anda ilk 3'teyiz.

Bir e-ticaret sitemiz var, altyapımızı güçlü bir şekilde kurduk, tabii ki sorun burada bitmiyor.

Aslında Ticimax'ı eski altyapı sağlayıcımızla ayıran en büyük fark tam olarak burada başlıyor.

E-ticaret sitemizde ise satış öncesinin kusursuz olması gerekiyor ki satış sonrasında herhangi bir şikayet olmasın.

Satış öncesi işlemlerin mükemmel olabilmesi için en büyük destekçimiz akıllı depo yazılımı.

Bu akıllı depo yazılımı sayesinde eskisi gibi faturalarla sipariş bulmaktansa sistematik kontrol sayesinde sıfır hataya indirgedik.

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

 

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax