Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Ticimax ve Foriba İş Birliği ile Dijitalleşmek Kolaylaşıyor!

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve Foriba İş Birliği ile Dijitalleşmek Kolaylaşıyor!

Ticimax ve Foriba İş Birliği ile Dijitalleşmek Kolaylaşıyor!

E-ticaret platformu sağlayıcısı Ticimax, Türkiye'nin en çok elektronik belge işleyen Foriba ile iş birliği yaptı. Ticimax ve Foriba iş birliği sayesinde şirketler, e-Fatura ve e-Arşiv uygulamalarına geçiş yapabilecekler.

İnternet üzerinden satış yapan ve cirosu da 5 milyon TL ve üzerinde olan mükellefler ise e-Fatura ile birlikte e-Arşiv uygulamasına zorunlu olarak geçmeye devam edecek.

Ticimax, Foriba çözümlerini doğrudan kendi kullanıcı paneli üzerinden sunuyor. Ticimax e-ticaret altyapısını kullanan her şirket, Foriba'nın e-Arşiv ve e-Fatura uygulamaları ile zaman, maliyet ve performans açısından kazançlı çıkıyor. Düşük maliyetli, güvenli, çevreci, kolay, hızlı olan e-Arşiv ve e-Fatura ile şirketler büyümelerine hız kazandırabiliyor.

Sunduğu avantajlardan dolayı, e-Arşiv ve e-Fatura uygulamalarına gönüllü geçiş yapan şirketlerin sayısı her geçen gün artıyor. Ticimax ve Foriba iş birliği sayesinde şirketler, kolayca dijitalleşebiliyor.

01/10/2018

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN