Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Saillakers.com.tr E-ticaret Başarı Hikayesi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Saillakers.com.tr E-ticaret Başarı Hikayesi
Enver Yılmaz

"Bu 4 sene zarfında satışlarımızı ciddi oranda arttırdık."

Saillakers.com.tr

Enver Yılmaz

Saillakers.com.tr E-ticaret Yöneticisi

Sail Lakers Hakkında

Sail Lakers'ın isim ve üretim hakkına sahip olan Göl ayakkabı sanayi 1958 yılında kurulmuştur. Üretiminde hakiki deri ve birinci kalite deriler kullanılırken, diğer destekleyici ve deformasyonu önleyici malzemeler İtalya'dan ithal edilerek kullanılmaktadır. Türkiye'de markalaşmış neredeyse tüm mağazalara koleksiyonda hazırlayarak üretim yapan Sail Laker's sağlık, rahatlık ve kaliteyi her zaman birinci sırada tutmuştur. Dünyadaki tüm moda trendlerini merkezinden takip eden profesyonel stilist grubu, modayı her zaman Avrupa markaları ile aynı anda hatta bazı sezonlarda daha erken müşterilerine sunmuştur. Saillakers.com.tr E-ticaret Yöneticisi Enver Yılmaz e-ticaret ile birlikte satışlarının hızla artış hikayesini anlatıyor.

"Ulaşamadığımız müşteri kitlemiz düşünüldüğünde ve günümüzdeki internet ve sosyal medyanın gücünü düşündüğümüzde markamızı daha bilinir ve ulaşılabilir hale getirmek adına bundan 4 sene önce saillakers.com.tr internet mağazamızı kurmaya karar verdik."

Firmamız Göl Ayakkabı 1958 yılında kurulmuş olup; o tarihten günümüze bay-bayan deri ayakkabı ve bot modelleri üretmektedir.

Ürettiğimiz bu modellerimizi gerek yurt dışı kanalımız gerek yurt içi bayi kanalımız ile müşterilerimize ulaştırmaktayız.

ancak ulaşamadığımız müşteri kitlemiz düşünüldüğünde ve günümüzdeki internet ve sosyal medyanın gücünü düşündüğümüzde markamızı daha bilinir ve ulaşılabilir hale getirmek adına

bundan 4 sene önce saillakers.com.tr internet mağazamızı kurmaya karar verdik.

"Satışlarımızı ciddi oranda arttırdık."

Arayışlarımız sonucunda referansları sayesinde Ticimax ekibiyle tanıştık. Bu 4 sene zarfında

satışlarımızı ciddi oranda arttırdık. Online mağazamızı ziyaret eden müşterilerimizi bayi ağımıza da

yönlendirerek onların satışlarına da ciddi anlamda katkı sağladık.

Ticimax'ın sunmuş olduğu e-ihracat çözümlerinden faydalanarak bu alanda da ivme yakaladık.

"Ticimax ekibi teknolojik altyapısı sayesinde, artan sipariş taleplerimizi ciddi anlamda kolay yönetmemizi sağladı."

En önemli iki nokta: ürün ve sunumdu. Ürün kalitemizle Ticimax ekibinin sunumunu birleştirdik. Ticimax ekibi

teknolojik altyapısı sayesinde, artan sipariş taleplerimizi ciddi anlamda kolay yönetmemizi sağladı. Gerek teknik

destek taleplerimiz gerek tasarımsal çözümlerde çok hızlı cevap vererek çok daha fazla müşteriye ulaşarak çok daha fazla mutlu müşteri elde etmemize olanak sağladı. Bu bağlamda Ticimax ekibine çok teşekkür ediyoruz.

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax