Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Altunbilekler.com E-ticaret Başarı Hikayesi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Altunbilekler.com E-ticaret Başarı Hikayesi
Altunbilekler.com E-ticaret Başarı Hikayesi

"Kendi sistemimize entegrasyon süreci, bankalarla ödeme noktalarında entegrasyon süreçleri, dijital pazarlama araçlarıyla ilgili entegrasyon süreçlerinde çok hızlı entegrasyonlar sağladık."

Altunbilekler.com E-ticaret Başarı Hikayesi

Öznur Altunbilek

Altunbilekler İnsan Kaynakları, Pazarlama ve E-ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

Altunbilekler Hakkında

Her gün 80.000 kişiyi mağazalarında ağırlayan Altunbilekler, e-ticaret yolculuğuna başarıyla devam ediyor! Genel Müdür Yardımcısı İnsan Kaynakları, Pazarlama ve E-ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Öznur Altunbilek, perakende sektöründe e-ticaret ile sağladıkları hızlı yükselişi anlatıyor.

"Dijitalleşen dünyada müşterilerin alışkanlıkları da değişiyor. Dolayısıyla müşterilerimiz dijital platformda da Altunbilekler markasıyla karşılaşsın istedik. Buradaki deneyimimizi dijital dünyaya taşımak istedik."

Altunbilekler her gün 80.000 kişiyi mağazalarında ağırlıyor. Yaklaşık 45.000 metrekare satış alanına sahip. Aynı zamanda et entegre tesisleri, unlu mamüller tesisleri ve 15.000

metrekare alanda kurulu bir lojistik üssümüz söz konusu. Özellikle öne çıktığımız ürün grupları: taze sebze meyve, şarküteri, unlu mamüller tezgahlarımız bizim güçlü ve diğer rakiplerimizden ayrıştığımız noktalar aslında.

Yaklaşık 2000 kişilik bir kadromuz söz konusu. Dijitalleşen dünyada müşterilerin alışkanlıkları da değişiyor. Dolayısıyla müşterilerimiz dijital platformda da Altunbilekler markasıyla karşılaşsın istedik. Buradaki deneyimimizi dijital dünyaya taşımak istedik.

"İyi bir iletişimi deneyimleyerek gördük ki kendimize doğru bir iş ortağı seçmişiz."

Bizimle yol alabilecek bir iş ortağı arayışımız oldu yazılım ve altyapı anlamında. Burada da çok standart bir yazılım sisteminin bakış açısının yanı sıra farklı ihtiyaçlarımızı geliştirebilecek bir partner arayışımız oldu.

Ticimax ile yaklaşık 1 sene gibi bir süre zarfında projemiz hayata geçti. Birtakım süreçlerin perkandeye özel ihtiyaçların çözümü noktasında müşterinin işini kolaylaştıracak

veya kullanıcının işini kolaylaştıracak noktada olması gerekiyordu. Ticimax ile yaklaşık 1 senedir beraber çalışıyoruz.

Bize çok farklı arayüzler tasarladılar. Özellikle yazılım dünyasında aynı dili konuşmak çok zor. İyi bir iletişimi deneyimleyerek gördük ki kendimize doğru bir iş ortağı seçmişiz.

"Çok kullanıcı dostu bir yönetim panelimiz var. Her seviyeden insanın anlayabileceği bir yönetim paneli bu."

Kendi sistemimize entegrasyon süreci, bankalarla ödeme noktalarında entegrasyon süreçleri, dijital pazarlama araçlarıyla ilgili entegrasyon süreçlerinde çok hızlı entegrasyonlar sağladık. Ticimax ile beraber geliştirdiğimiz bir depo yazılım sürecimiz var.

Özellikle meyve sebze ürünlerinin kilogramlı ürünlerin siparişlerinin hazırlanması ve ödeme noktasında bize birtakım kolaylıklar sağlıyor bu depo sistemi.

Çok kullanıcı dostu olduğunu söylemem lazım. Aynı zamanda çok kullanıcı dostu bir yönetim panelimiz var. Her seviyeden insanın anlayabileceği bir yönetim paneli bu. İşbirliğimiz çok güzel gidiyor; umarım daha da iyiye gidecektir önümüzdeki günlerde.

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax