Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Arkadaşım alsın modülüne yeni uyarılar eklendi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Arkadaşım alsın modülüne yeni uyarılar eklendi

 Ticimax, e-ticaret sitenizin başarısını arttıracak yenilikler yapmaya devam ediyor!  

Müşterileriniz, arkadaşım alsın modülü (istek listem) ile beğendiği ürünleri bir liste halinde satın almasını istediği kişilere e-posta yardımı ile tek adımda ileterek üyelik panelinden listedeki ürünleri mail yolladığı kişilerden kimin hangi ürünü aldığını takip edebilmektedir. 

Arkadaşım Alsın

Müşterileriniz, ilgili listeyi (istek listem) mail attıktan sonra listenin gönderildiği kişilerden birinin listedeki ürünleri satın almasının ardından diğeri de aynı ürünü satın almak için ürün detaya girdiğinde aşağıda yer alan uyarı ile karşılaşmaktadır.   Buna bağlı olarakta arkadaşım alsın (istek listelerim) sayfasında ise ürünü satın alan kişinin ismi yer almaktadır.  Sayfada her zaman ürünü en son satın alan kişinin ismi bulunmaktadır.

Arkadaşım Alsın Modülü Ticimax

Arkadaşım Alsın Modülü Uyarı

 

Ticimax'ın gelişmiş e-ticaret altyapısını test etmek için şimdi demo isteyin! 

 

05/01/2023

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax