Ticimax ile E-ihracata Güçlü Başlayın,
Ürünlerinizi Dünyaya Satın!

Ürünlerinizi Dünyanın Her Yerine Satma Zamanı Geldi!

15 GÜN ÜCRETSİZ DENEYİN

Dünyanın Tüm Noktalarına Ürünlerinizi Satmanın En İyi Yolu!

E-ihracat Sık Sorulan Sorular

Artık yeniliklere hazır olun!
Ticimax sizin için çalışıyor ve yazılımını her gün
geliştiriyor.

E-ihracata başlamak için neler gerekli?

Yurtdışı satışlara uygun özelliklere sahip Ticimax Global Paket seçimi yaparak, yurtdışı gönderi yapmanızı sağlayacak bir kargo firması ile anlaşarak global satışlara başlayabilirsiniz.

Tek bir admin paneli ile tüm dilleri yönetebilecek miyim?

Evet, Ticimax Global E-ihracat paketlerinde tek bir panel üzerinden ürünlerinizin ve içeriklerinizin tüm dillerdeki girişlerini yapabilir, her ülkeye farklı kur belirleyebilir, her ülkeye özel dil ve kur seçeneklerini siz belirleyebilirsiniz.

Ticimax'ın hangi paketleri ile e-ihracat yapabilirim?'

Ticimax'ın Special ve üzeri tüm paketleri ile e-ihracat yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek, E-İhracat için gerekli modülleri paketlerinize ekletmeniz.

Öne Çıkan Özellikler

Çoklu Dil

E-İhracat yapabilmeniz için en önemli özelliklerden biri olan çoklu dil altyapısı Ticimax Global Paketlerinde! Siteniz onlarca farklı dil seçeneği ile çalışır, tek panel üzerinden ürün ve diğer içeriklerinizin farklı dil girişlerini de yapabilirsiniz.

Çoklu Para Birimi

Her ülkenin para birimi ayrı olarak tanımlanabilmektedir. Ürünlerinizi Ticimax kur modülü ile farklı para birimlerinde satabilir, o biriminden ödeme sisteminizin desteklediği şekilde tahsilat yapabilirsiniz.

Lokasyon Bazlı Ziyaretçi Tanıma

E-İhracat’ta ziyaretçileriniz farklı ülkelerden olacak. Ticimax’ın eşsiz teknolojisi sitenize giren ziyaretçinin hangi ülkeden giriş yaptığını anlar ve buna göre değişiklikler yapar. Örneğin Amerika üzerinden giriş yapan bir kişiye siteniz ingilizce görünür ve para birimi otomatik olarak dolar’a çevrilir.

Lokasyon Bazlı Farklı Fiyat Tanımlama

Her ülkeye farklı fiyatlar üzerinden satış yapın! Ticimax’ın benzersiz bu özelliği sayesinde örneğin 10 TL’lik bir ürünü Amerika’ya 12 USD ‘ye Fransya 15 Euro’ya satabilirsiniz.

Ziyaretçinin Giriş Yaptığı Ülkeden Yayın

Ticimax yaptığı Global anlaşmalarla e-ticaret sitenizi hangi ülkeden giriş yapılırsa o ülkeden veya o ülkeye en yakın ülke üzerinden yayın yapar. Toplamda 100 Farklı Lokasyon üzerinden 200’den fazla Pop noktası ile bu hizmeti sağlar. Bu sayede siteniz farklı ülkelerde de hızlı çalışır, ziyaretçileriniz daha kolay alışveriş yapar. Bu özellik ayrıca Global Seo Puanınızı da yükseltecektir.

Yurtdışı Kargo Entegrasyonları

Yurtdışına gönderim yapacağınız kargo şirketleri ile tam entegrasyon Ticimax’ta. Her ülke’nin uzman kargo şirketi farklı olduğundan yurtdışı satışlar için birden fazla kargo şirketi ile entegrasyon sağlayarak işlerinizi kolaylaştırın, müşterilerinize takip imkanını kendi siteniz üzerinden verin.

E-ihracat’a Hızlı Başlangıç

Yurtdışı Pazaryeri Entegrasyonları

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : info@ticimax.com
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN