15 GÜN ÜCRETSİZ DENEYİN


Dünyanın Tüm Noktalarına Ürünlerinizi Satmanın En İyi Yolu!


E-ihracat Sık Sorulan Sorular


Öne Çıkan Özellikler

Çoklu Dil

E-İhracat yapabilmeniz için en önemli özelliklerden biri olan çoklu dil altyapısı Ticimax Global Paketlerinde! Siteniz onlarca farklı dil seçeneği ile çalışır, tek panel üzerinden ürün ve diğer içeriklerinizin farklı dil girişlerini de yapabilirsiniz.

Çoklu Para Birimi

Her ülkenin para birimi ayrı olarak tanımlanabilmektedir. Ürünlerinizi Ticimax kur modülü ile farklı para birimlerinde satabilir, o biriminden ödeme sisteminizin desteklediği şekilde tahsilat yapabilirsiniz.

Lokasyon Bazlı Ziyaretçi Tanıma

E-İhracat’ta ziyaretçileriniz farklı ülkelerden olacak. Ticimax’ın eşsiz teknolojisi sitenize giren ziyaretçinin hangi ülkeden giriş yaptığını anlar ve buna göre değişiklikler yapar. Örneğin Amerika üzerinden giriş yapan bir kişiye siteniz ingilizce görünür ve para birimi otomatik olarak dolar’a çevrilir.

Lokasyon Bazlı Farklı Fiyat Tanımlama

Her ülkeye farklı fiyatlar üzerinden satış yapın! Ticimax’ın benzersiz bu özelliği sayesinde örneğin 10 TL’lik bir ürünü Amerika’ya 12 USD ‘ye Fransya 15 Euro’ya satabilirsiniz.

Ziyaretçinin Giriş Yaptığı Ülkeden Yayın

Ticimax yaptığı Global anlaşmalarla e-ticaret sitenizi hangi ülkeden giriş yapılırsa o ülkeden veya o ülkeye en yakın ülke üzerinden yayın yapar. Toplamda 100 Farklı Lokasyon üzerinden 200’den fazla Pop noktası ile bu hizmeti sağlar. Bu sayede siteniz farklı ülkelerde de hızlı çalışır, ziyaretçileriniz daha kolay alışveriş yapar. Bu özellik ayrıca Global Seo Puanınızı da yükseltecektir.

Yurtdışı Kargo Entegrasyonları

Yurtdışına gönderim yapacağınız kargo şirketleri ile tam entegrasyon Ticimax’ta. Her ülke’nin uzman kargo şirketi farklı olduğundan yurtdışı satışlar için birden fazla kargo şirketi ile entegrasyon sağlayarak işlerinizi kolaylaştırın, müşterilerinize takip imkanını kendi siteniz üzerinden verin.


E-ihracat’a Hızlı Başlangıç

Yurtdışı Pazaryeri Entegrasyonları

© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN