Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Arkadaşını Davet Et Tasarımsal ve İşlevsel Olarak Yenilendi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Arkadaşını Davet Et Tasarımsal ve İşlevsel Olarak Yenilendi

 

Ticimax, E-ticaret sitenizin başarısını arttıracak yenilikler yapmaya devam ediyor! 

Arkadaşını davet et özelliği; ziyaretçilerinizin, e-ticaret sitenizle etkileşime geçmesini sağlamanın bir diğer yoludur. Ziyaretçilerinizin, arkadaşlarını davet etmelerini sağlarken para puan özelliğini kullanarak hem davet edene hem de davet edilen kişiye para puan kazandırarak alışverişe teşvik edebilirsiniz.

Para puan ve arkadaşını davet et özelliğini bir arada kullanarak davet edilen kişiye sitenize üye olması durumunda  ya da ilk alışverişinde para puan kazandırabilirsiniz.

Arkadaşını Davet Et 

Admin panelde blok yönetimi alanından  ''Arkadaşını davet et'' özelliğini tut sürükle yöntemi ile sol, orta üst, sağ, orta alt blok alanlarından birine taşıyarak aktif edebilirsiniz.

 Arkadaşını Davet Et özelliği

 

Aktif blok olarak eklenen ''Arkadaşını Davet Et''  özelliği ile ziyaretçileriniz link paylaşı seçerek link oluşturduktan sonra diledikleri e-posta adresine gönderimini yapabilirler.

Arkadaşını Davet Et arayüz

 

Yenilenen tasarımı ve yapısı ile arkadaşını davet et özelliğini test etmek için burayı tıklayın!

 

 

 

 

05/01/2023

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax