Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Bin Numarasına Göre Kampanya Yapılması Sağlanmıştır

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Bin Numarasına Göre Kampanya Yapılması Sağlanmıştır

 

Açılımı, Banka Kimlik Numarası olan BIN ( Bank Identification Number) , kredi kartında görünen ilk 6 numaradır. BIN, kartın ait olduğu bankayı benzersiz bir şekilde tanımlar. BIN sistemi aynı zamanda diğer banka kartları içinde geçerlidir.

 

 BIN,BIN Sistemi

   BIN

 

BIN numarasına göre kampanya yapabilir, ödeme adımınızda özel indirimler sunabilirsiniz!

Kampanyanın çalışma sistemi ise; Kampanyaya BIN numarası girilir, indirim tanımlanır ve ödeme adımında girilen kart numarası ile BIN numarası eşleştiğinde indirim direkt olarak ödemeye yansır. Müşterileriniz, avantajlı bir şekilde alışverişlerini tamamlar.

 BIN Numarasına Göre Kampanya

 

BIN numarasına göre kampanya modeli, ileri seviye paketlerde yer almaktadır.

 

BIN numarasına özel kampanya hazırlama ve daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız!

08/12/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax