Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Dinamik Form Sistemine Dosya Yükleme Eklenmiştir

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Dinamik Form Sistemine Dosya Yükleme Eklenmiştir

Ticimax, e-ticaret sitenizin başarısını arttıracak yenilikler yapmaya devam ediyor!  

Dinamik Form; ürün detay, cari form, üye ol sayfalarına ya da standart olarak link formatında kullanılabilir yapıda olan müşterilerinizden ek bilgi alabileceğiniz ya da dosya ekleme özelliği ile ek dosyalar alabileceğiniz bir modüldür. Dinamik form aracılığı ile aldığınız yanıtları site admin panelde görebileceğiniz gibi tanımladığınız e-posta adresine de ileti olarak gelmelerini sağlayabilirsiniz.

 

Dosya yüklemeyi; dinamik formunuzun yapısını oluştururken  ''kontrol tipi '' alanından ''dosya yükleme'' seçeneği ile formunuza ekleyebilirsiniz.

 

Ticimax Dinamik Form,Dosya Ekle

 

 Aşağıda ekran görüntüsünde yer alan desteklenen dosya formatlarının dışında almak istediğiniz dosyanın formatını da istediğiniz sekilde seçebiliyorsunuz.

Dosya Formatları,Uzantıları

 

Örneğin; gözlük satışı yapan bir e-ticaret sitesine sahipsiniz ve müşterilerinizden gözlük numaraları vb içeren reçete  ya da benzeri bir dosya almak istiyorsunuz işte bu durumda dinamik forma dosya yükleme özelliği ile müşterilerinizde bir ya da daha fazla ek dosya alabilirsiniz.  Dinamik forma dosya yüklemeyi ürün detayda kullanabileceğiniz gibi yukarıda belirttiğimiz diğer alanlarda da kullanabilirsiniz.

Ticimax Dinamik Form Dosya Ekleme

 

 

 

 

 

 

Daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

31/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax