Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Dinamik Form Sistemine Dosya Yükleme Eklenmiştir

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Dinamik Form Sistemine Dosya Yükleme Eklenmiştir

Ticimax, e-ticaret sitenizin başarısını arttıracak yenilikler yapmaya devam ediyor!  

Dinamik Form; ürün detay, cari form, üye ol sayfalarına ya da standart olarak link formatında kullanılabilir yapıda olan müşterilerinizden ek bilgi alabileceğiniz ya da dosya ekleme özelliği ile ek dosyalar alabileceğiniz bir modüldür. Dinamik form aracılığı ile aldığınız yanıtları site admin panelde görebileceğiniz gibi tanımladığınız e-posta adresine de ileti olarak gelmelerini sağlayabilirsiniz.

 

Dosya yüklemeyi; dinamik formunuzun yapısını oluştururken  ''kontrol tipi '' alanından ''dosya yükleme'' seçeneği ile formunuza ekleyebilirsiniz.

 

 Aşağıda ekran görüntüsünde yer alan desteklenen dosya formatlarının dışında almak istediğiniz dosyanın formatını da istediğiniz sekilde seçebiliyorsunuz.

 

Örneğin; gözlük satışı yapan bir e-ticaret sitesine sahipsiniz ve müşterilerinizden gözlük numaraları vb içeren reçete  ya da benzeri bir dosya almak istiyorsunuz işte bu durumda dinamik forma dosya yükleme özelliği ile müşterilerinizde bir ya da daha fazla ek dosya alabilirsiniz.  Dinamik forma dosya yüklemeyi ürün detayda kullanabileceğiniz gibi yukarıda belirttiğimiz diğer alanlarda da kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

27/04/2018

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret