Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Enplus.com.tr E-ticaret Başarı Hikayesi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Enplus.com.tr E-ticaret Başarı Hikayesi

"E-ticaret sitemiz mağazalarımızla birlikte sürekli ilk 5'te yer almaktadır."

Mehmet Salan

Enplus.com.tr / E-ticaret Yöneticisi

Enplus.com.tr Hakkında

Beyaz eşya, elektronik ve küçük ev aletleri sektörlerinde birçok dünya lideri markanın Türkiye distribütörü olan Enkay Group; Enplus adıyla sahip olduğu perakende zinciri ve enplus.com.tr e-ticaret sitesi ile tüketicilere modern pazarlama anlayışı ile %100 müşteri odaklı, kaliteli hizmet sunmaktadır. Enplus.com.tr E-ticaret Yöneticisi Mehmet Salan, perakendecilikteki müşteri deneyimi odaklı çalışmalarını e-ticaret süreçlerine nasıl aktardıkların ve doğru altyapı seçiminin önemini anlatıyor.

"Ticimax ile 2017 yılında çalışmaya başladık. Taleplerimiz ve taleplerin karşılanması noktasında sorularımız oldu. Hepsini karşıladılar."

Ticimax ile 2017 yılında çalışmaya başladık. Çekincelerden daha çok taleplerimiz ve taleplerin karşılanması noktasında sorularımız oldu. Hepsini karşıladılar. 2018 itibariyle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Üstelik 4 farklı dijital yatırımı Ticimax üzerinden yapıyoruz.

Ticimax öncesinde tamamen tekil bir yazılımcının elinde oluyorsunuz. Gelişime kapalı ve sektörün yeniliklerini kaçırırsanız geride kalıyorsunuz ancak Ticimax ile e-ticaret pazarında oluşan tüm yenilikler, gelişmeler ile birlikte sizlere zaman kaybetmeden sunulmaktadır.

"Ticimax'ın panel kullanımı çok rahat. Ayrıca yardım dökümanları hem video hem yazı olarak çok rahat anlaşılmaktadır."

Daha önceden carileri ve stok kartlarını ERP değil manıuel olarak istediğimiz bir yapı vardı. Ayrıca marketplace datalarımızı da manuel kaydediyorduk. Şu anda ERP sistemimiz Micro ile tam entegre Ticimax, sisteme manuel olarak hiçbir müdahalede bulunmamıza izin vermiyor;

her şey otomatik olarak işleniyor. Ticimax'ın panel kullanımı çok rahat. Ayrıca yardım dökümanları hem video hem yazı olarak çok rahat anlaşılmaktadır. Müşteri desteği çok hızlı.

"Ticimax yönetim ekibine ve çalışma arkadaşlarına Enplus adına çok teşekkür ediyorum."

E-ticaret sitemiz mağazalarımızla birlikte sürekli ilk 5'te yer almaktadır. Daha öncesinde kurguda biraz daha gerilerdeydik.

Öncelikle e-ticaret, sıcak satışa göre daha zor ve daha karmaşık bir yapıdadır. İyi bir fizibilite ile bu süreç çok kolay aşılacaktır.

Doğru bir altyapı tercihi de bu süreci oldukça kısaltacaktır. Ticimax yönetim ekibine ve çalışma arkadaşlarına Enplus adına çok teşekkür ediyorum. Uzun süre birlikte daha iyi bir müşteri deneyimi yaşatmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret