Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Parçalı Ödeme Sistemi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Parçalı Ödeme Sistemi

PARÇALI ÖDEME SİSTEMİ TİCİMAX'TA!

Ödeme adımı, bir e-ticaret sitesinin en önemli noktalarından biridir. Kredi kartı ile yapılan ödemeler ise standart olarak tek kart ile yapılmaktadır ve müşterilerin, ödeme adımında birden fazla sebep yüzünden siparişi tamamlayamadan çıktıkları da bir gerçektir.  

Bu sebeplerden en önemlileri de; kart limitlerinin yetersiz olması ve hesap kesim tarihlerinden dolayı sıkıntı yaşamalarıdır. Ticimax, bu yüzden kaçan siparişleriniz için çok önemli bir özellik geliştirdi. Bu gibi durumlarda Müşterileriniz farklı ödeme yöntemlerini birleştirerek siparişlerini kolayca tamamlayabilir.

Şöyle ki; 700 TL'lik bir siparişte kullanıcının 500 TL'lik bir kart limiti var ise kalan 200 TL'lik kısmı kapıda ödeme ya da havale ile kolayca ödeyebilir veya 500 TL sini bir kredi kartından kalan 200 TL sini farklı bir kredi kartından çekerek siparişini tamamlayabilir. Bu özellik ile hem müşterilerinizin aynı fiziksel mağazada olduğu gibi sipariş vermelerini sağlayacak hem de sırf bu yüzden 
tercih sebebi siz olacaksınız. 
Böylece sepet adımında siparişi tamamlamadan çıkış oranları azalacak ve satışlarınızı önemli oranda arttıracaktır. 

Aşağıda yer alan ekran görüntüsünde ki gibi ödeme aşamasında sipariş özeti kısmında parçalı ödeme yapmak istiyorum'u seçtikten sonra kullanıcılar istedikleri tutarı yazarak farklı ödeme tiplerinden birini seçerek siparişlerini tamamlayabilirler. 


Parçalı Ödeme Sistemi

 

Türkiye'nin En Gelişmiş E-Ticaret Yazılımı Olan Ticimax'ı Tercih Ederek, Ticimax'ın sunduğu farklılıklarla rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

31/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax