Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Petburada.com E-ticaret Başarı Hikayesi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Petburada.com E-ticaret Başarı Hikayesi
Petburada

"E-ticarete giren arkadaşlara önerim: Kendilerine altyapı sağlayıcı seçerken güvenilir, onları ileriye taşıyacak, hedeflerine çözüm getirecek ve aynı zamanda istedikleri an ulaşabilecekleri kişileri tercih etmeleri. Ben, Ticimax'a güveniyorum."

Ticimax Petburada

Bülent Dölen

Petburada CEO

Petburada Hakkında

2007'de iki veteriner hekim tarafından kurulan petburada.com müşteri memnuniyeti odaklı duruşuyla sektöründe lider bir firma. Petburada.com'un başarılarını ve e-ticaretteki hizmet anlayışını Petburada.com CEO'su Bülent Dölen anlatıyor.

"Bugün neredeyse bütün büyük markaların e-ticaret sayfaları bulunmakta."

Bugün neredeyse bütün büyük markaların her birinin e-ticaret sayfaları bulunmakta. En başlarda başka bir altyapıyı kullandık.

Bu süreç 5 yıl kadar devam etti. Sonrasında o şirketle ilişkimizi kesip ikinci bir altyapı sağlayıcısıyla tanıştık.

Burada her ikisinde de oldukça günlük ve anlık problemler yaşıyorduk. Bu arayışın sonunda da Ticimax ile tanıştık.

Tabi bu geçiş süreci çok kolay olmadı; bir sürü endişemiz vardı.

"Ticimax çalışanları bize oldukça yardımcı oldu ve geçişi sorunsuz bir şekilde birkaç gün içerisinde halletmiş olduk."

Yol ayrımından sonra birileriyle devam etmek zorundasınız çünkü e-ticaret sizin tarafınızda operasyonel tecrübeniz ürün satış bilginiz olmasına rağmen sizi üyelerinize yansıtacak en büyük aracınız. Üye kaybı yaşar mıyız, satış kaybı yaşar mıyız gibi endişelerimiz oldu tabii ki geçişte. Bunun için biraz oyalandık da diyebilirim ama sonrasında

Ticimax çalışanları bize oldukça yardımcı oldu ve geçişi sorunsuz bir şekilde birkaç gün içerisinde halletmiş olduk. Burada altyapı sağlayıcısının oldukça önemli olduğunu hissediyorsunuz; sizi rahatlatması, sorunlarınıza çözüm bulması, size önerilerde bulunması oldukça önemli. İşine vakıf olan insanlarla çalıştığınızda bu geçiş süreçlerinizde daha az problem yaşıyorsunuz. Size problem olarak sunulan şeylerin aslında problem olmadığını yaşayarak görüyorsunuz.

"Yeni e-ticarete giren arkadaşlara önerim kendilerine altyapı sağlayıcı seçerken güvenilir, onları ileriye taşıyacak, hedeflerine çözüm getirecek ve aynı zamanda istedikleri an ulaşabilecekleri kişileri tercih etmelerini tavsiye ederim. Ben, Ticimax'a güveniyorum."

Ticimax'ın bize kazandırdıkları: sorunsuz entegrasyonlar, aradığımızda muhatap olabileceğimiz müşteri temsilcileri, problemlerimize çözüm üreten arkadaşlar ve isteklerimizi yerine getirme çabası olan insanlarla çalışmak bizi oldukça heyecanlandırıyor. Ticimax ile daha ileriye gideceğimize inanıyoruz.

Benim yeni e-ticarete giren arkadaşlara önerim kendilerine altyapı sağlayıcı seçerken güvenilir, onları ileriye taşıyacak, hedeflerine çözüm getirecek ve aynı zamanda istedikleri an ulaşabilecekleri kişileri tercih etmelerini tavsiye ederim. Ben, Ticimax'a güveniyorum.

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax