Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Pobudo.com E-ticaret Başarı Hikayesi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Pobudo.com E-ticaret Başarı Hikayesi

"Her pazaryeri sitesi için ayrı fiyat uygulaması ve stok kontrolüne gerek kalmadan tek panel üzerinden entegrasyon sağlayarak Ticimax bizi en büyük yükten kurtardı. Bu entegrasyonun bize sağladığı en büyük avantaj biz artık teknik işlerle uğraşmaktansa kendi işimize ağırlık vermekteyiz."

Doğukan Genç

Pobudo.com Kurucu

Pobudo.com Hakkında

 

"7 yıl boyunca pazaryeri sitelerinde 50.000 üzerinde erkek giyim üzerine satışlarımızı gerçekleştirdik. Pazaryerindeki başarımızı bir adım öne taşımak için kendi sitemizi kurmamız gerektiğine karar verdik."

7 yıl boyunca pazaryeri sitelerinde 50.000 üzerinde erkek giyim üzerine satışlarımızı gerçekleştirdik. Pazaryerindeki başarımızı bir adım öne taşımak için kendi sitemizi kurmamız gerektiğine karar verdik.

2017 yılında altyapı sağlayıcılarıyla görüşmeye başladık. Bu görüşmelerde Ticimax en iddialı adaydı bizim için.

Ekim 2017'de Ticimax ile çalışmaya başladık.

"Entegrasyon paneli zaten geliştirmeye çok açık ve kusursuz çalışmakta."

Ticimax'ın bizim için en büyük kolaylığı şu oldu; biz 4 farklı pazaryeri sitesi ile çalışıyoruz. Her pazaryeri sitesi için ayrı fiyat uygulaması ve stok kontrolüne gerek kalmadan tek panel üzerinden bu 4 site ile entegrasyon sağlayarak

bizi en büyük yükten kurtardı. Bu entegrasyonun bize sağladığı en büyük avantaj biz artık teknik işlerle uğraşmaktansa

kendi işimize ağırlık vermekteyiz. Ticimax'ın en çok beğendiğimiz bize kolaylık sağlayan yönlerinden biri takıldığımız bir konuda

açtığımız taleplere çok hızlı çözüm odaklı cevaplar vermeleri. Entegrasyon paneli zaten geliştirmeye çok açık ve kusursuz çalışmakta. Biz bütün kargodan tutun fiyat politikası stok sayımız her şeyimizi tek bir panel üzerinden rahatlıkla takip edebiliyoruz.

"Yeni başlamak isteyenlere en büyük önerimiz şu olabilir. E-ticaret zorlu bir yol. Bu yolda arkanızda gerçekten güçlü duran; ekibiyle size en iyi desteği verecek firmayla çalışmanız. Bu konuda Ticimax bize her zaman yardımcı oldu."

E-ticarete başlayacak olanlara tavsiyem şu olabilir; e-ticaretle ilgili hiçbir bilginiz yoksa bile Ticimax size altyapıyı sunup arkasını dönmüyor.

Her ay düzenlediği ücretsiz eğitimlerle size aslında e-ticarette nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini de anlatıyor. Reklam konusunda da tek bir panelden bütün kodları sitemize bağlayıp reklamımızı çok kolay bir şekilde takip edebiliyoruz.

Yeni başlamak isteyenlere en büyük önerimiz şu olabilir. E-ticaret zorlu bir yol. Bu yolda arkanızda gerçekten güçlü duran; ekibiyle size en iyi desteği verecek firmayla çalışmanız. Bu konuda Ticimax bize her zaman yardımcı oldu. Firmamız olarak Ticimax ve ekibine teşekkür ederim.

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret