Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Sepeti Terk Eden Kullanıcılara E-Mail Gönderme

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Sepeti Terk Eden Kullanıcılara E-Mail Gönderme

Sepeti Terk Eden Kullanıcılara E-Mail Gönderme Özelliği

Sepet adımında ilerleyen kullanıcı ödeme adımına geldiğinde zaman zaman bir takım nedenlerden dolayı siparişi tamamlamadan sepeti terk edebiliyor bu gibi durumlarda ziyaretçiyi, yeniden pazarlama reklamları gibi alternatifleri kullanarak yeniden siteye yönlendirmeye  ve yeniden sipariş vermesi sağlanmaya çalışılmaktadır.

E-Ticaret alt yapımızı kullanan müşterilerimiz, yönetim panellerinden tüm sipariş detaylarını görebildikleri gibi Ödeme adımında vazgeçen ve siparişi yarım kalan kullanıcıların sipariş detayları da ödeme kaydı bulunmayan siparişler alanına düşmektedir.Bu alanda aynı zamanda hatalı ödeme kayıtlarını da detaylı olarak görebilmekteler.

Herhangi bir nedenden dolayı tamamlanmayan ya da ödemesi olmayan siparişler için Ödeme Kaydı bulunmayan siparişler adımına yeni bir modül ekledik, bu özellik ile artık bu alana düşen kullanıcılara yeniden siparişlerini hatırlatabiliyorsunuz.Şöyle ki; yönetim paneli alanından ödeme kaydı olmayan siparişleri ya da tamamlanmamış siparişleri belli tarih aralığı olarak seçebilirsiniz ya da belli tarihleri hedefleyebilirsiniz, seçtiğiniz tarihteki hedeflere mail göndererek kendinizi yeniden hatırlatabilirsiniz isterseniz siparişleri tamamlamalarını teşvik etmek amacı ile hediye çeki de tanımlayabilirsiniz.Böylece sipariş oranlarınızı arttırabilirsiniz.

Bu özellik için müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
Ticimax ile E-Ticaret'te başarıyı yakalayın!

25/05/2015

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret