Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Siteden Çıkış Uyarısı ile ziyaretçileri tam çıkarken durdurun

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Siteden Çıkış Uyarısı ile ziyaretçileri tam çıkarken durdurun

Google Analytics ya da Yandex metrica gibi performans izleme araçları sayesinde sitede kalma süreleri, sayfa gezme sayıları, hemen çıkma oranları vb bilgileri ölçümleyerek site içerisinde nerelerde iyileştirmeler yapmanız gerektiği konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Burada en önemli nokta ise ziyaretçilerinizin dikkatini ne derecede çektiğiniz ya da bu dikkati koruduğunuzdur.Oturumların daha uzun vadeli olması için bir şekilde ziyaretçilerin dikkatini çekmeniz gerekmektedir. Bunu çeşitli kampanyalar ya da indirimler ile sağlamanız mümkün olabiliyor iken bazen bunları duyurmak ise zor olabiliyor. Bu noktada sizler için yepyeni bir özellik daha geliştirdik ve siteden çıkış uyarısı olarak adlandırdık.

Siteden çıkış uyarısı, dönüşüm arttırma modellerimizden bir tanesidir. Siteden çıkış uyarısı ile ziyaretçiniz tam siteden ayrılmak üzere çıkış alanına yönelirken karşısına bir anda ''dur gitme sana özel %10 indirim çekini kullan!! '' şeklinde bir kampanya pop-up'ı çıkararak ziyaretçilerinizin dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz. Siteden çıkış uyarısını ürüne özel kampanya sepete özel kampanya, hediye çeki vb. Birbirinden farklı kampanya kurguları ile birleştirebilir ve ziyaretleri satışa çevirmeye yardımcı olabilirsiniz. 

Ticimax farklarını keşfetmek ve diğer özellikle ile birlikte site çıkış uyarısını incelemek için Şimdi demo isteyin >> Demo için tıklayın

** Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. 


 


16/05/2016

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret