Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Yeni Facebook Sayfa Eklentisi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Yeni Facebook Sayfa Eklentisi

Facebook Sayfa Eklentisi

Facebook'un bu yıl içerisinde duyurduğu yeni sayfa eklentisi sayesinde ziyaretçilerinize, web sitenizi terketmeden tıpkı facebook sayfanızdalarmış gibi paylaşımlarınızı görebilme, sayfanızı beğenme ve sizinle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz ve bunu siteye ekleyeceğiniz kod yardımı ile hemen yapabilirsiniz. 

 

Bir kaç eklenti özelliklerine göz atalım,

Page Plugin alanında facebook sayfanızın URL'ni yazarak  düzenlemeler yapmalısınız.Ardından ''Get Code'' butonu ile ilgili kodu alıp siteye eklemelisiniz.

Facebook Sayfa Eklentisi için tıklayın >>  Page Plugin

·         **Hide cover photo seçeneği ile ,Kapak fotoğrafınızı saklayabilirsiniz.Böylece daha sade bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Sayfa Eklentisi

 

  **Use Small Header seçeneği ile daha küçük bir başlık oluşturabilirsiniz.

use small header

 

   ** Show Page Posts seçeneği ile Facebook sayfasında yaptığınız paylaşımların görünmesini sağlayabilirsiniz.

Postları Sayfanda Göster

 

 

 

** Show Friend's Faces seçeneği ile ziyaretçiye, sayfayı beğenen arkadaşlarını gösterebilirsiniz.

Sayfayı Beğenen Arkadaşlarınızı Görebilirsiniz

  

         

 

 

 

          Page Plugin kodu'nu E-ticaret sitenizin admin panelinden kolayca ekleyebilirsiniz.Yapmanız gereken blok ve içerik  yönetiminden editörün alt tarafında yer alan HTML kısmına kodu eklemek olacaktır.Sonrasında blok yönetiminden yer düzenlemelerini yapabilirsiniz.

 

Tasarım Ayarları

 

        E-Ticaret'e Ticimax ile Başlayın!

09/01/2023

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax