Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Zubizu Entegrasyonu Tamamlandı

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Zubizu Entegrasyonu Tamamlandı

Ticimax,  e-ticaretteki başarınızı arttıracak yenilikler yapmaya devam ediyor!

Zubizu, kullanıcılarının ilgi alanlarına göre güncel trendler ile şekillenen çeşitli fırsatların yer aldığı bir mobil uygulamadır.Birbirinden farklı kategorilerde yüzlerce fırsat ve içerik sunan Zubizu, günümüzün en popüler uygulamalarından biridir. Zubizu ile yapılan alışverişlerde kazanılan puanlar sonradan kullanılmak üzere çeşitli ödüllere dönüşmektedir.
 

Panelde Zubizu Kampanya Kodu Nasıl Oluşturulur?

Kampanyalar sekmesinde yer alan ''Hediye Çeki Yönetimi '' ile çekler oluşturulur, tek bir çek oluşturulabileceği gibi excel yardımı ile birden fazla kod aynı anda oluşturulabilir,Standart hediye çeki kampanyası gibi kodlara ait indirimler ve kampanya Tarihleri gibi diğer detaylar eklenir, şayet bu oluşturulan kodlar Zubizu'ya aitse ''Zubizu Çeki'' seçilir böylece gerekli tanımlama yapılmış, Zubizu kampanya kodu ile Zubizu'ya da gerekli bilgi iletilmiş olur. Oluşan ''Zubizu Kampanya Kodu'' mutlaka Zubizu'ya hediye çeki kodlarıyla birlikte iletilmelidir.  


 

Panelde Zubizu Kampanya Kodu Nasıl Oluşturulur? 

Kampanyalar sekmesinde yer alan ''Hediye Çeki Yönetimi '' ile çekler oluşturulur, tek bir çek oluşturulabileceği gibi excel yardımı ile birden fazla kod aynı anda oluşturulabilir, oluşturulacak çeklerin indirim oranları aynı ise excel ile toplu işlem yapılmalıdır, her çek ayrı indirim oranında ise tek tek yapılmalıdır. Standart hediye çeki kampanyası gibi kodlara ait indirimler ve kampanya Tarihleri gibi diğer detaylar eklenir, şayet bu oluşturulan kodlar Zubizu'ya aitse ''Zubizu Çeki'' seçilir böylece gerekli tanımlama yapılmış, Zubizu kampanya kodu ile Zubizu'ya da gerekli bilgi iletilmiş olur. Oluşan ''Zubizu Kampanya Kodu'' mutlaka Zubizu'ya hediye çeki kodlarıyla birlikte iletilmelidir.

 

Kazanılan bu kodlar sipariş adımlarındaki ''Hediye Çekleri'' alanı ile kullanılabilir.

 

 

Daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

16/04/2021

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret