Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Zubizu Entegrasyonu Tamamlandı

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Zubizu Entegrasyonu Tamamlandı

Ticimax,  e-ticaretteki başarınızı arttıracak yenilikler yapmaya devam ediyor!

Zubizu, kullanıcılarının ilgi alanlarına göre güncel trendler ile şekillenen çeşitli fırsatların yer aldığı bir mobil uygulamadır.Birbirinden farklı kategorilerde yüzlerce fırsat ve içerik sunan Zubizu, günümüzün en popüler uygulamalarından biridir. Zubizu ile yapılan alışverişlerde kazanılan puanlar sonradan kullanılmak üzere çeşitli ödüllere dönüşmektedir.
 

Panelde Zubizu Kampanya Kodu Nasıl Oluşturulur?

Kampanyalar sekmesinde yer alan ''Hediye Çeki Yönetimi '' ile çekler oluşturulur, tek bir çek oluşturulabileceği gibi excel yardımı ile birden fazla kod aynı anda oluşturulabilir,Standart hediye çeki kampanyası gibi kodlara ait indirimler ve kampanya Tarihleri gibi diğer detaylar eklenir, şayet bu oluşturulan kodlar Zubizu'ya aitse ''Zubizu Çeki'' seçilir böylece gerekli tanımlama yapılmış, Zubizu kampanya kodu ile Zubizu'ya da gerekli bilgi iletilmiş olur. Oluşan ''Zubizu Kampanya Kodu'' mutlaka Zubizu'ya hediye çeki kodlarıyla birlikte iletilmelidir.  

Zubizu Entegrasyonu Tamamlandı
 

Panelde Zubizu Kampanya Kodu Nasıl Oluşturulur? 

Kampanyalar sekmesinde yer alan ''Hediye Çeki Yönetimi '' ile çekler oluşturulur, tek bir çek oluşturulabileceği gibi excel yardımı ile birden fazla kod aynı anda oluşturulabilir, oluşturulacak çeklerin indirim oranları aynı ise excel ile toplu işlem yapılmalıdır, her çek ayrı indirim oranında ise tek tek yapılmalıdır. Standart hediye çeki kampanyası gibi kodlara ait indirimler ve kampanya Tarihleri gibi diğer detaylar eklenir, şayet bu oluşturulan kodlar Zubizu'ya aitse ''Zubizu Çeki'' seçilir böylece gerekli tanımlama yapılmış, Zubizu kampanya kodu ile Zubizu'ya da gerekli bilgi iletilmiş olur. Oluşan ''Zubizu Kampanya Kodu'' mutlaka Zubizu'ya hediye çeki kodlarıyla birlikte iletilmelidir.

Zubizu Kampanya  

Kazanılan bu kodlar sipariş adımlarındaki ''Hediye Çekleri'' alanı ile kullanılabilir.

 Hediye Çekleri

 

Daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

01/11/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax