Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Google Partner İş Ortaklığı ile 150 TL'lik Adwords Bütçesi Ticimax'tan!

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Google Partner İş Ortaklığı ile 150 TL'lik Adwords Bütçesi Ticimax'tan!

Google Partners, reklam ajanslarına, dijital pazarlama uzmanlarına ve diğer çevrimiçi danışmanlara yönelik Google platformudur. Ajanslar, belirli şartları karşılayarak İş Ortağı olabilir ve İş Ortağı rozeti kazanabilir. İş Ortağı rozetimiz, Google'ın ilgili sınavlarını geçerek ve gerekli şartlarını yerine getirerek,  en iyi Google uygulamalarını izlediğimizi gösterir.

Google iş ortağı statümüz ile 150 TL harca ve 150 TL kazan kuponları ile ilk kez Google reklamı kullanacak olan müşterilerimize, sertifikalı uzman ekibimiz ile birlikte Google Adwords reklam desteği ve danışmanlığı sağlamaktayız. Google adwords reklamları planlamanız ve detaylı bilgi için uzmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

 

Google Partner İş Ortaklığı

 

 
 
 
 
 
 
Ticimax E-Ticaret Sistemleri

 

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax