Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Ticimax Çağrı Merkezi Entegrasyonu

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax Çağrı Merkezi Entegrasyonu

TİCİMAX- BULUTSANTRALİM ENTEGRASYONU İLE 

ÇAĞRILARINIZI ROBOTLAR CEVAPLASIN!

   

Bulut santral ( Sanal Santral) eski moda fiziksel telefon santrallerinin yerini alan,  firmalara bulut teknolojisi ile hizmet veren sanal telefon santralidir.  Bulut teknoloji ile dijital çağa ayak uyduracak ve müşteri hizmetleri tarafında rakiplerinizden her zaman bir adım önde olacaksınız!

 

Fiziksel telefon santralleri artık geride kaldı şimdi bulut santralim zamanı!

Bulutsantralim ;

  • Eski tip telefon santrallerinden kurtulmanızı,
  • Herhangi bir destek ücreti ödemeden yönetimi kendiniz yapmanızı,
  • Tek bir bulut santral ile birden fazla şube arasında iletişimi kurmanızı,
  • İletişim maliyetlerinizi azaltmanızı,
  • Hızlı kurulum ve kesintisiz iletişim,
  • Kolay yönetim sağlar.

Ticimax- Bulutsantralim entegrasyonu ile robotik yanıt sistemi e-ticaret sitenizde!

 

Sipariş Durum Takibi!

Müşteri hizmetlerinizi arayarak destek almak isteyen müşterileriniz, siparişlerinin durumu hakkında detaylı bilgiyi ''sesli karşılama robotundan'' öğrenebilir.  Sesli karşılama robotu ile ekstra iş gücünden ve bunların getirebileceği maliyetten kurtulmuş olursunuz.

Sisteme kayıtlı numaradan arandığında;

Müşteriniz, siparişini verirken kullandığı kayıtlı telefon numarasından arama yaptığında, aşağıdaki örnekteki gibi Bulutsantralim numarayı tanıyarak siparişinin durumu, kargo bilgisi vb bilgileri TTS ( Text to Speech) robotuyla okur.

 Örnek kayıt;

 

Sisteme kayıtlı olmayan numaradan arandığında;

Müşteriniz, siparişindeki kayıtlı telefon numarasından farklı bir numaradan aradığında ise,  aşağıda yer alan örnekteki gibi Bulutsantralim siparişte kayıtlı olan telefon numarasını girmesini ister ve ardından sipariş detayını TTS ( Text to Speech) robotu okur.

 Örnek kayıt;

 

Hemen Test Edebilirsiniz!

Otomatik Aramayla Kapıda Ödeme Onayı Alma

 Örnek kayıt;

  

http://verimor.ticimax.net/ip-telefon adresinden kapıda ödeme onay özelliğini test edebilirsiniz, yapmanız gerken linke tıklayarak ürünü kapıda ödeme yöntemi ile sipariş vermeniz. Siparişiniz sonrasında sistem otomatik olarak sizi arayıp kapıda ödeme seçiminiz için sizden onay isteyecektir.

Sipariş Durumunu Öğrenme!

http://verimor.ticimax.net/ip-telefon adresinden verdiğiniz siparişin durumu hakkında 0850 532 60 77 yi arayarak bilgi almak istediğinizde sizi karşılayan sesli yanıt sistemi üzerinden siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

 

  

 

Detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için lütfen tıklayınız.

 

09/07/2018

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret