Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Ticimax'ın Sponsorluğunda ki EticaretSEM Ankara'da Başladı!

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax'ın Sponsorluğunda ki EticaretSEM Ankara'da Başladı!

Ticimax Sponsorluğunda ki Türkiye'nin en büyük ve kapsamlı e-ticaret ve dijital pazarlama konferansı Swissotel Ankara'da hızlı bir şekilde başladı.

Eticaret sektörü, İstanbul dışında ilk defa bu denli büyük bir etkinlik ile masaya yatırıldı. Eticaret ile uğraşan firmaları ve işini dijital dünyaya taşımak isteyen girişimcilerin bir arada olduğu dinleyici kitlesinin konukları da ilgi çekici idi.  ilk olarak sahnede Markafoni Grup CEO su İlker BAYDAR vardı. BAYDAR, Türkiye de daha yolun başında olduğumuzu ve e-ticaretin çok daha geniş kitlelerin kullanmasıyla hızlı büyümesinin beklendiğinin altını çizdi. Gittigidiyor Genel Müdürü Gülfem TOYGAR’ın yaptığı geniş sunumda ise firmaların kolaylıkla internet üzerinde mağaza kurabilmelerine olanak sağlayan ‘market place’lerin işleyişleri anlatıldı. Paypal ve Pay U gibi önde gelen Ödeme sistemlerinin genel müdürleri, Akakce.com iş geliştirme direktörünün yaptığı sunum  işini geliştirmek ve özellikle dijital dünyada pazarlama yapmak isteyen dinleyicilerden tam not aldı.

Sektörün önde gelenleri 
16 büyük ilde 15 günde bir gerçekleştirilecek ETicaretSEM konferanslarında tecrübelerini paylaşmaya devam edecek.

www.ticimax.com 

03/06/2020

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN