Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Ticimax ve Permissione İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve Permissione İş Birliği
 

Permissione: "Senin Datan, Senin Kuralların!"
 

Permissione; kolay yönetilebilir, şeffaf ve teknik bilgi gerektirmeyen Türkiye'nin ilk ve yerli Data Yönetim ve Reklam Platformudur. Web sitenize gelen ziyaretçileri, ürünleri sepete bırakıp gidenleri, ürün alanları ve benzeri kitleleri davranışlarına göre biriktirir, bu kitleleri muadil, tamamlayıcı ürünler ile reklam gösterimi için tekrar hedefler. Haber, Spor, Blog, Sözlük gibi Premium yayıncılarda güçlü reklam modellerini kullanarak geri dönüşümü yüksek reklam yayını yapar.

 

Ticimax ve Permissione İş Birliği

Hemen Başvur

Ticimax- Permissione Avantajları

Kurulum Bedeli Yok, Tek Tuşla Teknik Entegrasyon (Kodun Eklenmesi, XML Çıktısı vb.) . Aylık Kullanım Bedellerinde Avantajlı Fiyatlar, Reklam Yayınlarında Artı Free Gösterim Mevcut ve Gelecek Reklam Projelerimize Ek Bedelsiz Tam Erişim


Reklam ve Yazılım Hizmetlerinde Giderlerden Kurtulun

Permissione bir yazılım firması olduğundan Ajans Hizmet Bedeli ödemezsiniz. Permissione Uludağ Üniversitesi Ulutek Teknokent bünyesinde olduğundan; tüm kullanıcılarına vermiş olduğu yazılım hizmetlerinde (Reklam hariç) %18 KDV'den muaftır. Yerli bir yazılım ve firma olması nedeni ile yabancı reklam platformlarında ödediğiniz %15 Reklam Stopaj Vergisi'ni ödemezsiniz.


Permissione Hizmetleri ile Öne Çıkın

Dijital dünyada tek bir doğru yoktur. Gidilmek istenen ana hedef belirlendikten sonra sektörden sektöre değişen yollarla performans sağlamak en sağlıklı yoldur. Bu yolu beraber keşfetmek için önceliğimiz müşterinin isteklerini iyi anlamak ve bu yolda hedefine ulaşmasını sağlamaktır. Bazen her şeyi yapmak değil, doğru tek bir şeyi yapmak yeterli olacaktır.


Data Yönetimi Web sitenize gelen ziyaretçileri aklınıza gelen tüm kampanya kurgularına göre ayrıştırabilirsiniz. Bu sayede kendi reklam gösterilebilir datanızı kullanarak data maliyeti ödemezsiniz.


Kapsamlı Hedef Kitle Oluşturma Sitenize gelen ziyaretçileri sitede kalma sürelerine, kullandıkları dile, geriye dönük sepet adetlerine, son sepet tutarlarına ve daha birçok kırılıma göre ayırabilirsiniz. Bu sayede her müşteri kitlenize otomatik oluşan ilgi alanına özgü reklamlar gösterme ve kişiselleştirilmiş reklamlar ile geri dönüşüme direk etki etme şansı yakalarsınız.


Dinamik Yeniden Hedefleme Reklamları Reklam kampanyaları için oluşturduğunuz hedef kitlelere Permissione XML çıktısı sayesinde otomatik oluşan Dinamik Video ve Banner reklamlar ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu reklamlar için prodüksiyon ve kreatif bedeli ödemezsiniz.


Permissione Yeni Kullanıcı Reklamları Permissione sayesinde artık Dinamik Yeniden Hedefleme için oluşan otomatik reklamlarınızı, yine hiçbir kreatif gerekmeden istenilen hedef kitledeki yeni kullanıcılara da gösterebilirsiniz.

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret