Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

GittiGidiyor Komisyon Oranları

İçerikler;

Gittigidiyor ülkemizdeki önemli pazaryerleri arasında sayılmakta ve ülkemizdeki ilk pazaryerlerinde başı çekmektedir. 2011 yılında kurulan Gittigidiyor’da günümüzde pek çok kategori altında milyonlarca ürün satışı yapılmaktadır. Gittigidiyor gibi pazaryerlerinde satış yapmak isteyenler gittigidiyor komisyon oranları gibi konuları merak etmektedirler. Gittigidiyor komisyon hesaplama satılan ürüne, kategoriye göre değişiklik gösterdiği gibi her pazaryerinin belirlediği komisyon oranları da farklılık göstermektedir.GittiGidiyor Komisyon Oranları

 

GittiGidiyor Hakkında Bilgi

 

Yenilikleri çok sıkı takip eden gittigidiyor.com kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarmaya odaklanan bir e-ticaret platformudur. Odağında dijital dönüşüm olan gittigidiyor Türkiye'nin ilk online pazaryeri olarak 2011 yılında kurulmuştur. Platformun 120 bin satıcısı ve 34.5 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunmaktadır. Türkiye'nin en çok tercih edilen alışveriş sitelerinden biridir.

 

Gittigidiyor komisyon ne kadar diye araştıranlar için gittigidiyor’da elektronikten dekorasyona, kozmetikten anne bebek ürünlerine, modadan süpermarkete kadar toplam 50 kategoride milyonlarca ürünü kullanıcılara sunmaktadır. KOBİ ve bireysel satıcıların yanı sıra yerli ve yabancı yüzlerce büyük markanın mağazalarına ev sahipliği yapılmaktadır.

 

GittiGidiyor Nedir - Gittigidiyor Hakkında Bilgi

 

GittiGidiyor Mağaza Açma Şartları Nelerdir?

 

N11, Trendyol, Gittigidiyor gibi online pazaryerlerinde bulunan şirket olma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bu, mağaza açmak isteyen kişilerin işini kolaylaştıran bir durum gibi gözükse de ilerleyen dönemlerde vergi problemi yaşamanıza neden olabilecektir. Bu nedenle sizler Gittigidiyor’da mağaza açarken her şeyinizi garantiye almak istiyorsanız mağaza açmadan önce şahıs, anonim ve limited şirketlerinden birini kurmanızı öneririz.

 

GittiGidiyor Marka Açma Şartları

 

GittiGidiyor’da Mağaza Nasıl Açılır?

 

Satıcı komisyon oranları dediğimizde gittigidiyor’da mağaza seçeneklerine göre şartlar da değişmektedir. Mega mağazada 25000 Ürün Listeleme, 2,500 adet ücretsiz ürün listeleme, 100 adet ücretsiz ekstra özellik ücretsizdir. Ürünlerin mağazada sergilenmesi için günlük 0,03 TL ödenmektedir. Mega + Mağaza 100.000 Ürün Listeleme mevcuttur. Listeleme ücreti yoktur. 250 adet ücretsiz özellik, 2000 TL Aylık şeklindedir.

 

Gittigidiyor’da mağaza açmak isteyen kişiler mağaza açmak için belirli bilgilerin bulunduğu formu doldurmak zorundadır. Bu formda istenen belgeler şöyledir;

 
 • Ad Soyad
 • Kullanıcı Adı
 • Mağaza Adı
 • Mağaza Tanıtım Yazısı
 • Bireysel Üyeler İçin Fatura Adresi
 • Banka Hesabı Bilgileri
 • Kurumsal Üyeler İçin İşletme Tipi
 • T.C. Kimlik Numarası
 • E-posta adresi
 

İlgili İçerik; E-ticarette Müşteri Arttırma Teknikleri

 

GittiGidiyor Mağaza Nasıl Açılır

 

GittiGidiyor Mağaza Komisyonları Nasıldır?

 

Gittigidiyor satıcı komisyon oranlarını aşağıda sıraladık;

 
Kategori Komisyon Oranı
Moda %15
Bebek ve Anne %15
Hobi ve Eğlence %15
Ev Dekorasyonu %15
Spor ve Outdoor %15
Elektronik %15
Beyaz Eşya %15
Diğer %15
 

Komisyon oranları hesaplama dediğimizde satıcılar sattıkları ürüne ve kategoriye göre belirlenen komisyon oranlarını öğrenebilir ve satış başından ne kadar komisyon alındığını hesaplayabilmektedir.

İlgili İçerik; İnternetten Kıyafet Satışı Nasıl Yapılır?

 

GittiGidiyor Komisyon Oranları

 

GittiGidiyor E-Ticaret Entegrasyonu

 

Gittigidiyor komisyon ücreti konusunu araştıranlar için e-ticaret sitenizin başarılı olmasının en büyük araçlarından biri de pazaryerleridir. Pazaryeri entegrasyonu ile ürünleriniz daha fazla kişiye ulaşacak ve marka bilinirliğiniz bu sayede artacaktır. Bu kanallardan kazanacağınız müşterileri aynı zamanda kendi sitenize de çekerek sadık müşteriler kazanabilirsiniz. Ticimax'ın gelişmiş e-ticaret altyapısı ile hiçbir aracı olmadan tek panel üzerinden pazaryerleri ile kolay ve hızlıca entegrasyonlar tamamlanmaktadır.

 

Ticimax GittiGidiyor Entegrasyonu ile Ticimax panelindeki ürünlerinizi kolayca GittiGidiyor'a ekleyebilir, stoklarınızın her iki tarafta da daima güncel olarak kalmasını sağlayabilirsiniz. GittiGidiyor entegrasyonu için müşteri temsilciniz ile görüşerek tek adımda entegrasyon işlemini yaptırabilir, güvenle ürünlerinizi daha fazla kişiye ulaştırabilirsiniz. Teknik ekiplerimize danışarak entegrasyon konusunda her zaman ücretsiz destek alabilirsiniz.

 

GittiGidiyor Entegrasyonu kullanmanın e-ticaret sitenize sağlayacağı avantajlar şöyledir;

 
 • Aracısız tek panel üzerinden ürün aktarımı
 • Tek panel üzerinden stok kontrolü
 • Stokların eşzamanlı olarak her iki alandan da düşmesi
 • Zaman ve maliyetten tasarruf edilmesi
 • Siparişlerinizi tek panelden takip edip, tek panel üzerinden faturalandırma
 

İlgili İçerik; E-Ticarette Ürün Fiyatlandırma Stratejileri

 

GittiGidiyor E-ticaret Entegrasyonu

 

GittiGidiyor’da En Çok Satılan Ürünler Nelerdir?

 

Alıcı ve satıcıyı buluşturarak aranılan her ürüne ulaşılabilmesini mümkün kılan Gittigidiyor’da binlerce ürün çeşidiyle her gün binlerce ziyaretçi ağırlanmaktadır. Öte yandan sitede milyonlarca üye bulunmaktadır. Milyonlarca ürün skalası içerisinde her bütçeye uygun ürünler her özellik ve çeşitte bulunabilmektedir.

 

Gittigidiyor’da milyonlarca ürün pek çok farklı kategoride satışa sunulmaktadır. Günümüzde ürün ayırt etmeksizin her ürün online sitelerden sipariş edilebilmektedir. Aşağıda bu kategorilere yer verdik.

 
 • Elektronik ürün kategorisi
 • Pet shop kategorisi
 • Moda kategorisi
 • Spor & outdoor kategorisi
 • Kozmetik & kişisel bakım kategorisi
 • Ev, yaşam, kırtasiye ve ofis ürünleri
 • Oto, bahçe & yapı market kategorisi
 • Kitap, müzik, film & hobi kategorisi
 • Ev, yaşam, kırtasiye & ofis kategorisi
 • Süpermarket kategorisi
 • Anne, bebek & oyuncak kategorisi
 

İlgili İçerik; İnternetten Satış Nasıl Yapılır? Bilmeniz Gerekenler

 

GittiGidiyor En Çok Satılan Ürünler

 

Gittigidiyor’da Mağaza Yönetimi Nasıl Yapılır?

 

Gittigidiyor çok büyük bir pazaryeri olduğu için rekabet oranı da o kadar büyüktür. Bu nedenle Gittigidiyor’da mağaza açan kişiler belirli şeyleri göz önünde bulundurarak mağazalarını ön plana çıkarmalıdır. Gittigidiyor komisyon ücreti dediğimizde bir diğer önemli konu olan mağazayı ön plana çıkarmak için yapılması gerekenleri birkaç başlıkta sıraladık.

 
 • Ürün fotoğraf ve açıklamalarına detaylı bir şekilde yer verilmesi
 • Kullanıcı yorumlarına açık olma, dikkate alma ve yanıt verme
 • Kargolama süreçlerine özen gösterme, vaktinde teslim etme
 • E-ticaret sitenizin tanıtımını yapma ve müşterileri e-ticaret sitesine çekme
 • Güvenli bir mağaza profili oluşturma
 • Adil ve rekabet ortamına uygun bir fiyat politikası oluşturma
 

İlgili İçerik; E-Ticaret Pazaryeri Entegrasyonu Nedir, Nasıl Çalışır?

 

 

 

Ticimax ile çalışmak istiyorsanız demo talep formunu doldurabilir ve 15 günlük deneme süresinin ardından e-ticarette doğru adımlar atabilirsiniz. Ticimax ile ilgili daha fazla haber almak için Ticimax’ı Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca e-ticaret ile ilgili kapsamlı bilgi almak için 0850 811 08 20 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

 

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret