Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Sevgililer Gününde Satışlarınızı Katlayacak 10 Taktik (Çoğunu Bilmiyor Olabilirsiniz)

İçerikler;

Sevgililer Günü Nedir?

 

Sevgililer Günü, her yıl 14 Şubat’ta sevgililer tarafından kutlanan özel bir gündür. 14 Şubat Sevgililer Günü, genellikle sevgili olan kişiler, nişanlılar ve evliler tarafından kutlanmaktadır.

 

E-ticaret siteleri Sevgililer Gününe iyi hazırlandığı takdirde gelirlerini bu dönem içerisinde arttırabilmektedir. Sevgililer Günü Rehberi adlı bu yazımızda sizlere Sevgililer Günü hakkında bilgi verdikten sonra firmanızı bu özel gün için nasıl hazırlamanız gerektiğinden ve sevgililer gününde satışlarınızı katlayacak taktiklerden bahsedeceğiz.

 

Sevgiler gününe sayılı günler kalmışken şimdiden bu yazımızda paylaştığımız şeyleri hayata geçirerek yapacağınız hazırlıklar ve pazarlama kampanyaları ile sizler de satışlarınızı arttırabilirsiniz.Sevgililer Gününde Satışlarınızı Katlayacak 10 Taktik (Çoğunu Bilmiyor Olabilirsiniz)

 

Sevgililer Günü Nasıl Ortaya Çıktı?

 

14 Şubat’ta dünyanın birçok ülkesinde kutlanan sevgililer gününün tarihçesi Aziz Valentine’e kadar dayanmaktadır. Bugün Roma Katolik Kilisesi’nin inancına göre Aziz Valentine adına ilan edilen bir bayramdır. Bazı toplumlarda ise hala aynı adı koruyarak 14 Şubat Sevgililer Günü, Valentine’s Day, Saint Valentine isimleri ile de kutlanmaktadır.

 

Sevgililer Günü Nasıl Ortaya Çıkmıştır

 

Sevgililer Günü E-ticaret Siteleri İçin Neden Önemli?

 

14 Şubat Sevgililer günü e-ticaret siteleri için oldukça önemli bir gündür. Genellikle Sevgililer Gününden önce birçok kişi sevgili için alınacak hediyeler aramaktadır. Bu dönem birçok çift için oldukça önemli bir gün olduğu için sevgililer günü öncesinde çiftlerin birbirleri için aldığı hediye sayısında artış yaşanmaktadır. Bu da beraberinde e-ticaret siteleri için büyük bir fırsatı getirmektedir.

 

E-ticaret siteleri sevgililer gününe iyi hazırlandıkları takdirde bu dönemde artan talebi karşılayabilmekte ve gelirlerini arttırabilmektedir.Sevgililer Günü E-ticaretteki Önemi Nedir

 

Sevgililer Günü’nde Satışlarınızı Arttırmak İçin Ürün Çeşitliliğinizi Arttırın

 

Sevgililer Günü’nde satışlarını arttırmak isteyen firmaların yapması gereken başka bir hazırlık çalışması ise ürün çeşitliliğini arttırmaktır. Genellikle bir e-ticaret sitesine giren insanlar Sevgililer Günü Hediyeleri arasında bulunan ürünleri beğenmekte zorlanmaktadır. Bu nedenle e-ticaret siteleri ürün çeşitliliklerini arttırmalı ve ziyaretçilerine birden fazla ürün sunmalıdır. İnsanlar genellikle bu günde;

 
 • Sevgili Kombinleri
 • Sevgili Formaları
 • Sevgili Yüzükleri
 • Sevgili Kutuları
 • Sevgililer Günü Bileklikleri
 • Sevgililer Günü Çiçekleri
 • Sevgililer Günü Çikolataları
 • Sevgililer Günü Çizimleri
 • Sevgililer Günü Fotoğrafları
 

Gibi ürünlere yönelmektedir. Sizler de ürün çeşitliliğinizi arttırmak ve sevgililer gününde satışlarınızı arttırmak için ürün skalanıza bu ürün gruplarını ekleyebilir ve sevgililerin dikkatini çekebilirsiniz .

 

Ürün çeşitliliğinizi arttırmak için sizler de Sevgililer Günü Rehberimizin bu bölümünde yer verdiğimiz Sevgililer Günü’nde en çok satılan ürünler bölümüne göz atabilir ve ürün çeşitliliğinizi arttırarak satışlarınızı arttırabilirsiniz.Sevgililer Günü E-ticaret Satış Arttırmak Ürün Çeşitliliği

 

Sevgililer Günü’nde En Çok Satılan Ürünler

 

14 Şubat Sevgililer Günü’nde birçok kişi sevdiği kişiyi sevindirmek için sevgililer gününde alınacak hediyeler üzerine araştırma yapmakta ve bu ürünler içerisinde en beğendikleri ürünleri satın almaktadır. Peki Sevgililer Günü’nde en çok satılan ürünler nelerdir gelin Sevgililer Günü Rehberi adlı yazımızın bu bölümünde bakalım.

 

İlgili İçerik; İnternetten Satılacak Ürün Tavsiyeleri

 

Sevgililer Günü E-ticaret En Çok Satılan Ürünler

 

Sevgili Kombinleri

 

Sevgililer Günü’nde en çok satılan ürünler arasında yer alan ürünlerden ilki Sevgili Kombinleri. Son yılın en çok tercih edilen Sevgililer Günü Hediyeleri arasında yer alan bu ürünler genellikle aynı ürünlerin hem kadınlar hem de erkekler için üretilmesi ve kombin şeklinde piyasaya sürülmesiyle tüketiciler ile buluşuyor.

 

Sizler de Sevgililer Günü’nde sevgili kombinleri arayan kişilere ürün satışı gerçekleştirmek için çiftlere özel hırka takımı, sweat takımı, tişört takımı, atkı ve bere takımı gibi ürünleri e-ticaret sitenize ekleyebilir ve bu dönemde bu ürünleri satarak gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

 

Sevgililer Günü E-ticaret Kombinler

 

Sevgili Saatleri

 

Sevgililer Günü’nde en çok satılan ürünlerden birisi de sevgili saatleri. Genellikle aynı saatin hem kadın modeli hem de erkek modeli üretilerek sevgili saatleri olarak piyasaya sunulan bu ürünlerin Sevgililer Günü’nde satışlarınızı arttırmanızı sağlayacak ürünler arasında bulunuyor.

 

Bardak ve Kupa Takımı

 

Sevgililer Günü’nde insanlar tarafından tercih edilen başka bir sevgililer günü hediyeliği ise bardak ve kupa takımları. Genellikle çiftler tarafından çok satılan bu ürünleri ister normal bir takım olarak satışa sunabilir isterseniz de daha fazla dikkat etmesi için kişiye özel tasarımlar ile destekleyerek satabilirsiniz.

 

Kişiye özel bardak ve kupa takımlarının bu dönemde çok satıldığını ve insanlar tarafından sevildiğini unutmayın. Genellikle sevgililer gününde tercih edilen fotoğraflı kupaları ister sihirli kupa olarak isterseniz de kolaj fotoğraflarla tasarlayabilir ve satışa sunabilirsiniz.

 

Sevgililer Günü E-ticaret Bardak Kupa Takımları

 

Kişiselleştirilmiş Ürünler

 

Sevgiliye hediye almak isteyen kişilerin tercih ettiği bir başka ürün grubu ise kişiselleştirilmiş ürünler. Kişiselleştirilmiş ürünler genellikle doğum günü, sevgililer günü, yıl dönümü gibi özel günlerde daha çok tercih edilen ürünlerdir.

 

Kişiselleştirilmiş ürün satışı yaparak gelir arttırmak isteyen e-ticaret siteleri genellikle bu dönemlerde bardak, anahtarlık, sweat, çerçeve, fotoğraf gibi ürünleri kişilerin isteklerine göre hazırlamakta ve satışa sunmaktadır.Sevgililer Günü E-ticaret Kişiselleştirilmiş Ürünler

 

Kolye ve Yüzükler

 

Sevgililer Günü deyince akla gelen bir diğer ürün grubu ise kolye ve yüzükler. 14 Şubat Sevgililer Günü gibi özel bir günde insanlar sevdikleri kişileri mutlu etmek için kolye ve bileklik gibi ürünleri satın almayı tercih etmektedir.

 

Sevgililer Günü gibi özel bir günde evlenme teklifi etmek isteyen birçok kişi bulunmaktadır. Bu nedenle Sevgililer Günü’nde en çok satılan ürünler arasında yüzük ve pırlantalar da yer almaktadır. Eğer sizler de sevgililer gününde satışlarınızı arttırmak istiyorsanız bu döneme özel e-ticaret sitenize kolye ve yüzük çeşitleri ekleyebilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

 

İlgili İçerik; E-ticaret ile Aksesuar Satış İpuçları

 

Sevgili Çizimleri

 

Sevgililer Günü’nde yaratıcı hediye almak isteyen birçok kişi bulunmaktadır. Genellikle yaratıcılığı ile sevdiği kişiyi etkilemek isteyen kişilerin yöneldiği ürün gruplarından bir diğeri ise Sevgili Çizimleridir.

 

Sevgili Çizimleri satın almak isteyen kişiler için ürün sunan markalar ise bu ürünleri farklı seçenekler ile sunmaktadır. Genellikle markalar sevgili tablosu, sevgili karikatürü, sevgili karakalem çalışmalarını programlar aracılığı ile yapmakta ve bu ürünleri isteyen kişilere göndermektedir.

 

Sevgililer günü için hediyeler arayan kişiler bu ürünleri e-ticaret sitenizde gördüğünde bu ürünler dikkat çekeceği için genellikle insanlar satın almaya yönelecek ve bu sayede ürün satışlarınız artacaktır.

 

Sevgililer Günü E-ticaret Çizimler

 

Sevgililer Günü Kutusu

 

Sevginin emek istediği herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Sevdiği kişi için emek göstermek isteyen kişilerin ise genellikle en çok tercih ettiği sevgililer günü hediyesi, sevgililer günü kutusudur.

 

Sevgililer günü kutusu içerisinde çikolata, tatlı, tasarım biblolar, çiçek gibi birçok ürün bulunmaktadır. Genelde bu ürünler teker teker alınıp sevgililer günü kutusu yapılmaktadır. Fakat bunu yapmak biraz zaman aldığı için birçok kişi uğraşmak yerine bu ürünü satın almayı tercih etmektedir.

 

Sizler de e-ticaret sitenizde sevgililer günü satışlarını arttırmak istiyorsanız sitenize bu tür ürünleri ekleyebilirsiniz.

 

Sevgililer Günü Çiçekleri

 

Sevgililer günü en güzel hediyeler arasında yer alan sevgililer günü çiçekleri genellikle bu dönemde çok satılmaktadır. İnsanlar sevdikleri kişiye hediye etmek için Gül, Lavanta, Papatya gibi çiçekler satın almaktadır. Fakat bununla beraber sevgililer günü çiçekleri arasında Yenilebilir Çiçekler’e (Bonnyfood ) de olan talep artmaktadır.

 

Sizler de sevgililer gününde ürün satışlarınızı arttırmak için ürün skalanıza sevgililer günü çiçekleri arasında en çok satılan Yenilebilir Çiçekler, Gül, Lavanta, Kaktüs gibi çiçek türlerini ekleyebilirsiniz .

 

Sevgililer Günü E-ticaret Çiçekler

 

E-ticaret Siteleri Sevgililer Günü’ne Nasıl Hazırlanılmalıdır?

 

Sevgililer Günü’nde satış arttırmak isteyen e-ticaret sitelerinin bu özel güne iyi bir şekilde hazırlanması gerektiğini yazımızın ilk bölümünde sizlerle paylaştık. Gelin şimdi hep beraber Sevgililer Günü Rehberi adlı yazımızın bu bölümünde nasıl bir hazırlık yapabilirsiniz bunlara bakalım.

 
 

Sevgililer Günü Blog Çalışmalarına Önem Verin

 

Genellikle Sevgililer Günü’nde sevdikleri ile bir şey yapmak isteyen insanlar Sevgililer Günü’nde yapılacaklar hakkında fikir almak için blog yazıları okuyarak fikir edinmektedir. Bu nedenle Sevgililer Günü döneminde ziyaretçi sayısını ve satışlarını arttırmak isteyen e-ticaret firmaları ise blog çalışmaları yaparak insanlar tarafından aranan anahtar kelimelerde yazılar yazmalıdır.

 
 • Sevgililer Günü’nde Yapılacak Şeyler
 • Sevgililer Günü’nde İzlenecek Filmler
 • Sevgililer Günü’nde Gidilecek Yerler
 • Sevgililer’ Günü’nde Alınacak Hediyeler
 

Gibi anahtar kelimler ile blog yazıları ürettiğiniz takdirde sizler de Sevgililer Günü’nde trafiğinizi ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.Sevgililer Günü E-ticaret Blog Yazıları

 

İnsanlara Özel Hissettirin

 

Sevgililer günü herkes için çok özel bir gündür ve bu nedenle kişiler bugün yaptıkları alışverişlerin de kendileri için özel bir insana yönelik olduğu unutulmamalıdır. Sevgililer gününde e-ticaret sitenizden alışveriş yapan kişileri etkilemek ve bu kişileri sadık müşteriye dönüştürmek için onların özel olduğunu hissettirin.

 

Kişilere kendilerini özel hissettirmek için sevgililer gününde sattığınız ürünler için farklı kargo paketleri oluşturabilir, içerisine küçük notlar ekleyebilir veya hediye ürünler göndererek müşterilerinizin kalbini kazanabilirsiniz.

 

Bununla beraber e-ticaret sitenizden yapılan alışverişlerde insanların kendilerini özel hissetmesi için paketlerinize Sevgililer Günü Mesajları ekleyebilir ve böylece insanların mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

 

Sattığınız Ürünler İçin Not Bölümü Oluşturun

 

E-ticaret sitelerinde bulunan not bölümleri insanların bir kişiye olan duygularını aktarmaları için oldukça önemli bir bölümdür. Genellikle doğum günü, yıl dönümü, sevgililer günü gibi günlerde bu bölümler daha çok kullanılmaktadır.

 

E-ticaret siteleri ise not bölümlerinde yazılanları kağıda dökerek veya tasarım halinde çıktı alarak hediye paketleri içerisine koymaktadır. Sizler de e-ticaret sitenizden alışveriş yapan kişilerin bu özel günde not bölümü kullanmasını sağlayarak duygularını aktarmasına yardımcı olabilirsiniz. Bu tarz bir hizmet vermek istemiyorsanız eğer kendiniz kargo paketlerinizin içine Sevgililer Günü Mesajları ekleyebilirsiniz

 

Ücretsiz Stok Görsel sitelerinden bulduğunuz fotoğraflar içerisinden özel tasarımlar oluşturabilir ve müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz.

 

Sevgililer Günü E-ticaret Not Bölümü

 

Sevgililer Günü İçin E-ticaret Sitenizi Hızlandırın

 

E-ticaret sitelerinin hızlı çalışması, yüklenme sürelerinin az olması gibi unsurlar sitenize giren müşterilerin site içi davranışlarını olumlu bir şekilde etkileyecektir.

 

Genellikle müşterileriniz siteniz yavaş olduğu dönemlerde sitenizde kolay işlem yapamayacağı için sitenizden çıkacak ve bu alışveriş yapmak için başka sitelere yönlenecektir. Bunu engellemek için site içi sayfa optimizasyonunuzu, görsel optimizasyonunuzu yaparak sitenizi hızlandırmalısınız.

 

Sevgililer Günü Kampanyalarına Nasıl Hazırlanılmalıdır?

 

Sevgililer gününde e-ticaret sitelerinin satışlarının arttığını sizlere belirtmiştik. Genellikle bu dönemde satışlarını arttırmak isteyen birçok e-ticaret sitesi hazırlıklarına aylar öncesinden başlamaktadır. Genel olarak Sevgililer Günü Kampanyaları yapmak isteyen firmalar farklı çalışmalar yürütmektedir. Sevgililer Günü Rehberi adlı yazımızın bu bölümünde sizlere düzenleyebileceğiniz kampanyalar hakkında bilgi vereceğiz.

 
 • Hızlandırma Çalışmaları
 • SEO Çalışmaları
 • İndirim Kampanyaları
 • Sosyal Medya Kampanyaları
 • SMS Pazarlama
 • E-mail Marketing
 • Video Reklamlar
 • Alışveriş Reklamları
 • Kargo Seçenekleri
 • Sevgililer Günü Yarışmaları
 • Kupon Çalışmaları
 

Gibi birçok çalışma aslına bakıldığında Sevgililer Gününde Satışlarınızı Arttıracak kampanya modelleri olarak e-ticaret firmaları tarafından hayata geçirilmektedir.

 

Sevgililer Günü E-ticaret Hazırlık

 

SEO Çalışmaları Yaparak Arama Motorlarında Görünür Olun

 

Sevgililer günü kampanyaları için önemli olan SEO çalışmaları göz önünde bulundurulması gereken önemli şeylerden birisidir. Sevgililer günü hediyeleri arayan birçok insan ilk olarak aramalarını arama motorlarında yapacağı için arama motoru optimizasyonunuzu yaparak sizler de sayfalarınızı Google’da üst sıralara çıkarın.

 

SEO Çalışmaları yaparken Sevgililer Günü, Sevgililer Günü Hediyeleri, Sevgililer Günü Çiçekleri gibi en çok aranan anahtar kelimelerde e-ticaret siteniz için çalışmalar yapabilirsiniz. Bununla beraber e-ticaret sitenizin blog bölümü için Sevgililer Gününde İzlenecek Filmler, Sevgililer Günü’nde yapılacak şeyler gibi içerikler de oluşturabilir ve blog kanalınıza gelen trafiği de arttırabilirsiniz.

 

İlgili İçerik; Yeni Başlayanlar İçin Arama Motoru Optimizasyonu

 

Görsellik Bugünde Oldukça Önemli

 

Sevgililer Günü Rehberi adlı yazımızın bu bölümünde Sevgililer Günü’nde e-ticaret sitelerinin yapması gerekenler arasında bahsedeceğimiz önemli bir şey de bu döneme özel tasarımlardır. Sevgililer gününde satış arttırmak istiyorsanız eper yapacağınız ufak tasarım değişiklikleri ile sizler de e-ticaret sitenizin insanları etkilemesini sağlayabilirsiniz.

 

Genel olarak bunu yapmak için banner, slider alanları gibi alanlara sevgili fotoğrafları, sevgililer gününe özel ürün fotoğrafları gibi eklemeler yapabilir ve insanların dikkatini çekebilirsiniz. Bununla beraber sosyal medya platformlarında da sevgililer günü kampanyaları için tasarımınızı değiştirebilirsiniz.

 

İlgili içerik; Sayfa Tasarımınızı Güçlendimenin 5 Etkili Yolu

 

Sevgililer Günü E-ticaret Görsellik

 

Sosyal Medya Kampanyaları Düzenleyin

 

Sevgililer gününde ürün tanıtımı, kampanya tanıtımı yapmak için en önemli araçlardan birisi sosyal medya reklamlarıdır. Günümüzde milyonlarca kişi sosyal medya kampanyaları ile firmaları tanımakta ve alışverişlerini bu firmalardan yapmaktadır.

 

Sizler de sosyal medya hesaplarınızdan sevgililer günü için hediyeler arasından sattığınız özel ürünleri hedef kitlenize tanıtmak istiyorsanız eğer bu ürünleri sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz. Yaptığınız paylaşımları düşük bütçeler ile reklamlı olarak çıkarak daha fazla kişinin kampanyalarınızı ve ürünlerinizi görmesini sağlayabilirsiniz.

 

Sosyal Medya Hesaplarınızdan Yarışmalar Düzenleyin

 

Sevgililer Gününde Satışlarınızı Arttıracak Kampanyalar arasında başka bir taktikte sevgililer için yapılan yarışmalardır. Sizler de sosyal medya hesaplarınız üzerinden çiftler için yarışmalar düzenleyebilir ve anketler oluşturabilirsiniz.

 

Sevgililer Günü E-ticaret Sosyal Medya Düzenlemesi

 

SMS Pazarlama’ya Önem Verin

 

Cep telefonları hayatımıza girdiğinden beri birçok marka ürün ve hizmet tanıtımını yapmak için SMS Pazarlama’ya yönelmiştir. Bu pazarlama tekniği ile firmalar ürünlerinin tanıtımını daha kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. Sizler de Sevgililer günü kampanyalarınızı SMS pazarlaması ile tanıtabilir ve bugünde satışlarınızı arttırabilirsiniz.

 

İlgili İçerik; Satışlarınızı Arttıracak SMS Pazarlama Teknikleri

 

E-mail Marketing Çalışmaları Yapın

 

E-ticarette en önemli pazarlama araçlarından birisi e-mail marketing çalışmalarıdır. E-mail marketing çalışmaları ile kişiler e-ticaret sitelerinden alışveriş yapan kullanıcılara ürün ve kampanyaları hakkında bilgi verebilmektedir. Bununla beraber firmalar bu yöntem ile sadık müşteriler de oluşturabilmektedir. Sizler de firmanızın sevgililer günü kampanyaları için e-mail marketing çalışmaları yapabilir ve ürün satışlarınızı arttırabilirsiniz.

 

İlgili İçerik; Ücretsiz E-Posta Pazarlama Araçları

 


Sevgililer Günü E-mail Marketing


 

Video Reklamlar ile Hedef Kitlenizi Etkileyin

 

Sevgililer günü reklamları arasında satış arttırmaya yönelik en çok kullanılan reklam modellerinden birisi de video reklamlarıdır. E-ticaret sitelerinin sevgililer gününe özel hazırlayacağı video reklamlar ile marka bilinirliği artacaktır.

 

Sizler de sevgililer günü satış arttırma stratejileri arasında bulunan video reklamlar ile hedef kitlenizi etkileyebilir ve marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

 

Alışveriş Reklamları Verin

 

Google Adwords reklamları ile sizler de ürünlerinizi ve hizmetlerinizi milyonlarca kişiye ulaştırabilirsiniz. Sevgililer günü kampanyaları için vereceğiniz reklamlar ile e-ticaret sitenize daha fazla kişinin girmesini sağlayabilirsiniz.

 

İlgili içerik; Google Reklamlarında Bütçe En İyi Şekilde Nasıl Kullanılır?

 

İlgili İçerik; Google Reklamları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 

Sevgililer Günü Alışveriş Reklamları

 

Influencer Marketing ile Milyonlara Ulaşın

 

Sosyal medya kullanımı arttıkça hayatımıza giren bir başka reklam modeli ise influencer marketing terimi. Sizler de sosyal medya hesaplarınızdan daha fazla kişiye erişmek, ürünlerinizi daha fazla kişiye ulaştırmak ve marka bilinirliğinizi arttırmak için sosyal medya platformlarında takipçisi fazla olan hesaplarla anlaşmalar yapın.

 

Yapacağınız anlaşmalar sayesinde çalıştığınız influencer ’ın takipçilerine reklamınızı verebilir ve bu şekilde satışlarınızı arttırabilirsiniz.

 

Kargo Seçeneklerinizi Değiştirin

 

İnternetten alışveriş yapan kişilerin dikkat ettiği şeylerden birisi de kargodur. Genellikle insanların ücretsiz kargo seçeneği sunulan alışveriş sitelerinden alışveriş yaptıkları unutulmamalıdır. Sizler de sevgililer günü kampanyaları için yaptığınız düzenleme ile ücretsiz kargo seçeneğini kullanabilir ve insanların e-ticaret sitenizden alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz.

 

Bununla beraber Sevgililer Günü Hediyeleri arasından satılan ürünlerinizi gönderirken paketinizin içine Sevgililer Günü Mesajları ekleyebilir ve müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz.

 

İlgili İçerik: E-ticarette Kargo Paketleri Nasıl Olmalıdır?

 


Sevgililer Günü Kargo Seçenekleri

 

Sevgililer Günü Fırsatları Yaratın

 

Sevgililer günü kampanyaları için e-ticaret sitenizden yapılan alışverişleri arttırmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken şeylerden birisi de ürünlerinizde yapacağınız indirimlerdir. Sevgililer Günü Rehberi adlı yazımızın bu bölümünde Sevgililer Günü Fırsatlarını nasıl yaratabileceğinizden bahsedeceğiz.

 

Genellikle Sevgililer Günü’nde satışlarını arttırmak isteyen firmalar 3 al 2 öde, Sevgili Kombinlerinde %20 indirim gibi kampanyalar düzenleyerek satışlarını arttırmaktadır.

 

Sizler de satışlarınızı arttırmak için sevgililer günü hediyelerinde sevgililer günü fırsatları yaratabilir ve hedef kitlenizin e-ticaret sitenizden alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz.

 

250’den fazla kampanya modelinin bulunduğu Ticimax e-ticaret alt yapıları ile sizlerde çok hızlı bir şekilde kampanya düzenleyebilir ve kampanyanızın dönüşümlerini inceleyebilirsiniz.

 

Ticimax E-ticaret paketleri ile ilgili kapsamlı bilgiler almak için 0850 811 08 20 numaralı telefonu arayabilir ya da 15 gün ücretsiz inceleme yapabilmek için e-ticaret demo formunu doldurabilirsiniz.

 

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Yeni Yazılar

Popüler Yazılar

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret