Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Fotometrik 360 ve Ticimax İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Fotometrik 360 ve Ticimax İş Birliği

Kendilerine ait 360 derece fotoğraf teknolojisini geliştiren ve uygulayan, profesyonel fotoğraf hizmeti veren sektörün lider firması olan Fotometrik360 ile iş ortaklığımızı paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz..

E-ticaret'te satın alma kararının  yaklaşık %44'ünü  ürün fotoğralarının etkilediğini düşünürsek, ürün fotoğrafları bir e-ticaret sitesinin en önemli noktasıdır diyebiliriz.E-ticaret sitenizde ürün fotoğraflarınız profesyonel olmayan bir çekim ile çekilmiş ve ham hali ile sitede yer alıyorsa, bu kullanıcıyı olumsuz yönde etkileyecektir. Güven yaratmak ve ziyaretçilerinize sitenize önem verdiğinizi göstermek adına ürün fotoğraflarınızın mümkün olduğunca profesyonel olmasına ve ürünlerinizi en iyi yansıtacak şekilde düzenlenmesine dikkat ediniz.İşte bu noktada size Fotometrik360'ın profesyonel fotoğraf çekimini öneriyoruz.

Fotometrik360, markanızı ve ürününü anlayarak,ürünlerinizi en iyi şekilde görünecek şekilde ürünü fotoğraflandırır ve düzenleme işlemlerini yapar, ayrıca 360 derece fotoğraf hizmeti ile de kullanıcılarınza farklı bir deneyim yaşatarak rakiplerinizden bir adım öne çıkmanızı sağlar.

Fotometrik360 ve Ticimax iş birliği ile Ticimax kullanıcılarına özel indirimli fiyatlarla profesyonel fotoğraf hizmetlerinden hemen faydalanabilirsiniz.

Fotometrik360 hakkında detaylı bilgi ve iletişim için>> www.fotometrik360.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

fotometrik 360

 

 

E-ticaret'e Ticimax ile Başlayın!

Ücretsiz Demo için Tıklayın...

 

 

29/09/2021

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret