Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Ücretsiz Dropshipping XML Bayilik Veren Firmalar

Güncelleme Tarihi: 18.03.2024

İçindekiler;

E-ticaret’in her geçen gün artan ivmesi birçok kişinin bu alana kayarak satış arttırma isteğini beraberinde getirdi. E-ticaret siteleri üzerinden satış yapan kişiler genel olarak toptan ürün alım ve perakende satışı yapabildiği gibi son dönemlerde sıklıkla tercih edilen XML bayilik sistemi ile de satışlarını yapmaktadır.

 

E-ticaret sitelerine xml veren firmalar farklı kategorilerde bu hizmeti sağlamaktadırlar. E-ticaret sitelerine xml veren firmalar arasından sizler de satışını yapmak istediğiniz ürün grubuna göre xml bayiliği veren firmalardan birisini seçebilir ve bu firmanın ürünlerini belirlediğiniz kâr marjınız ile satabilirsiniz. E-ticaret sitelerine xml veren firmalar hakkında bilgi vermeye başlamadan önce gelin hep beraber xml ile satış yapmanın avantajlarına bakalım.

 
  • XML üzerinden yapacağınız satışlar stok maliyetinizi ortadan kaldıracaktır. Çünkü belirli bir toptancının ürünlerinin satışını gerçekleştirdiğiniz için ürünleri stoklamanıza gerek bulunmamaktadır. Bu nedenle XML Bayilik Sistemi ile sizler de depo masrafından kurtulabilir ve bu masrafınızı farklı alanlara değerlendirebilirsiniz.
  • XML veren firmalar kendi XML’lerini yarattığı için sizler e-ticaret sitenize herhangi bir ürün ekleme, ürün detayı belirleme veya ürün fiyatı ekleme gibi şeyler için zaman kaybetmezsiniz. Toptancınız tarafından size verilen XML direk e-ticaret sitenize entegre edilecektir. E-ticaret sitenize ürünler, ürün fotoğrafları, ürün tanıtımları gibi unsurlar geldikten sonra sizlerin yapması gereken tek şey kâr marjınızı belirlemek ve ürün fiyatlarınızda değişiklikler yapmak olacaktır.
  • E-Ticaret yapan birçok firma için en çok zaman kaybettiren unsur operasyon süreçleridir. Sizler XML ile toptancınızın ürünlerini satacağınız için ürün satışınız sonrasında ürün paketleme ve kargolama gibi herhangi bir operasyon sürecinize dahil olmayacaksınızdır. Bu da fiziken yorulmanızın önüne geçecektir.

E-Ticaret Sitelerine XML Veren Firmalar
 

XML Veren Firmalar

 

E-ticaret sitelerine XML bayilik Veren Firmalar yazımızın bu bölümünde belirli kategoriler nezdinde xml bayiliği alabileceğiniz firmalardan bahsedeceğiz. XML bayiliği veren firmalar kendi içlerinde Ücretli XML ve Ücretsiz XML ikiye ayrılmaktadır. Gelin hep beraber hangi firmalar XML bayiliği ile satış yapmanıza imkân sağlıyor bakalım.

 

İlgili İçerik: XML Tedarikçi Entegrasyonları
 

 

Giyim Ürünleri XML Veren Firmalar

 

Giyim ürünleri için xml bayiliği alabileceğiniz firma sayısı her ne kadar fazla olsa da sizleri sıkmamak adına yalnızca birkaç tanesini sizinle paylaşacağız. Bu firmaları seçerken ilk dikkat ettiğimiz şeyin ise firmaların Google sıralamaları olduğunu unutmamanızı isteriz.

 

Turuncix

 

2015 yılından beri e-ticaret sektöründe aktif olarak faaliyet gösteren firmalardan birisi olan Turuncix de e-ticaret sitelerine XML Tedarikçiliği yapan firmalar arasında yer almaktadır. 2022 yılından itibaren e-ticaret sitelerine XML veren Turuncix, giyim, iç giyim, kadın ayakkabı, aksesuar, anne ve bebek, süpermarket, ev ve yaşam kategorilerindeki ürünlerini dropshipping yapmak isteyen firmalara XML bağlantısı ile aktarmakta ve stokstuz satış süreçlerini profesyonelce yürütmektedir.

 

YokYok

 

Giyim, ayakkabı, kozmetik, aksesuar ve sağlık ürünlerinin satışını yapan Yok Yok, XML bayiliği ile çalışmaya başlamıştır. Firmanın 50.000’den fazla ürünü bulunmaktadır ve satılan her ürün için %25 komisyon verilmektedir.

 

XML bayiliği veren firmalardan birisi olan YOK YOK, gönderdiği xml içerisinde ürün isimleri, fiyatları, resimleri, açıklamaları, ürünün varyasyonları ve seo açıklamaları gibi birçok bilgiyi göndermektedir. Firma online destek bölümü ve whatsapp destek hattı üzerinden bayilerine 08:00 – 23:00 saatleri arasında yardımcı olmaktadır. Bu firmadan XML alacaksanız eğer aylık, yıllık ve ömür boyu paketlerden birisini seçebilir ve bu firmanın xmlini kullanabilirsiniz.

 

Sihirli Ayakkabılar

 

Ayakkabı sektöründe uzun yıllardır bulunan Sihirli Ayakkabılar XML vererek çalışan firmalar arasındadır. Firma üzerinden alacağınız XML ile birçok ayakkabı türünde satışlarınızı yapabilirsiniz. Bununla beraber Sihirli Ayakkabılar ’ın kadın kıyafet, çanta ve gözlük ürünlerini de sitenize entegre edebilir ve satışını yapabilirsiniz.İlgili İçerik: İnternetten Ayakkabı Satış Kılavuzu
 

İlgili İçerik: İç Giyim ve Pijama Siteleri İçin Satış Süreçleri Nasıl Olmalıdır?


Xml Veren Firmalar
 

İç Giysim

 

XML bayilik sistemi ile çalışan firmalardan birisi de İçgiysimdir. Dropshipping sistemi ile çalışan bu firma ile çalışırken belirli ürünlerin satışını gerçekleştirebilirsiniz. Fantezi Giyim, Kadın İç Giyim, Erkek İç Giyim, Plaj Ürünleri ve Uygu Giyim ürünleri firmada bulunan ürünler arasında yer almaktadır. Sizler de ürün skalası bir hayli geniş olan İç Giysim ile çalışarak binlerce ürünün satışını yapabilir ve gelirlerinizi arttırabilirsiniz.


İlgili İçerik: Detaylı Dropshipping Kılavuzu
 

Moda Merve

 

XTesettür giyim üzerine satışlar yapan ModaMerve genellikle giyim, kaban, triko, dış giyim, kombin, başörtü, ayakkabı ve çanta ürünlerinin satışını yapmaktadır. XML bayiliği ile çalışan bu firmanın ürün çeşidi bir hayli fazladır.

 

Mutfak Ürünleri XML Veren Firmalar

Mutfak ürünleri xml bayilik veren siteler arasında sizin için SEO bazında ön plana çıkmış firmaları paylaşacağız. Sizler de bu firmalardan xml alabilir ve sitenizdeki ürün çeşidini arttırabilirsiniz.

 

Ews

 

XML bayilik veren siteler arasında bulunan EWS, mutfak ürünleri ve ev gereçleri için bayilik veren bir firmadır. 7 farklı kategoride hizmet veren firmanın binlerce ürünü bulunmaktadır. EWS üzerinden aldığınız XML’iniz için %40 iskonto oranı tanımlanmaktadır. Bu da demek oluyor ki bu firmadan alacağınız XML ile %80- %90’a kadar kar elde edebilirsiniz. EWS, XML verirken 3 farklı bayi türü tanımlamıştır.

 
  • Bayi 1; Kendi kargo sözleşmesi olan bayiler için tanımlanmıştır.
  • Bayi 2; N11, Trendyol, Hepsiburada gibi pazaryerlerinden satış yapan ve bu pazaryerlerinin kargo sistemini kullanan bayiler içindir.
  • Bayi 3; Hiçbir kargo anlaşması olmayan firmalar için oluşturulmuş sistemdir.


İlgili İçerik: E-ticaret ile Mutfak Gereçleri Satışı Nasıl Yapılır?
 

Stok Hanem

 

Stok hanem de birçok ürün grubu için xml veren firmalar arasında yer almaktadır. Firmadan xml almak için ödenmesi gereken tutar 2000 TL’dir. Firma saat 12:00’ye kadar gelen siparişleri aynı gün vermektedir.


Giyim ürünlerine xml veren firmalar
 

PETSHOP XML VEREN FİRMALAR

 

Petshop ürünleri toptan al – sat veya xml bayiliği gibi sistemlerle satılabilen ürünler arasındadır. Petshop ürünleri XML’i veren firmalar her ne kadar çok olsa da bizler sizin için ürün sayısı fazla olan firmaları seçtik.

 

Hızlımama

 

Petshop XML bayiliği veren firmalardan birisi olan Hızlı Mama’nın ürün kategorileri Kedi, Köpek, Akvaryum, Kuş, Kemirgen ve Sürüngenler içindir. Binlerce ürünü olan bu firmanın XML bayiliğini alabilir ve sizler de xml entegrasyonu sayesinde ürünlerinizi belirlediğiniz kâr marjı ile satabilirsiniz.

 

Petgarden

 

Petshop siteleri için ürün skalası bir hayli fazla olan Petgarden da XML veren firmalar arasında yer almaktadır. Kedi, Köpek, Kuş, Kemirgen ve Sürüngenler için ürünleri bulunan bu firma üzerinden XML’inizi alabilir ve kâr marjınızı belirleyerek satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.


E-Ticaret Sitelerine XML Veren Firmalar
 

Anne ve Bebek Ürünleri XML

 

Anne ve bebek ürünleri günümüzde her geçen gün satış oranları artan ürünlerden biridir. Annelerin hamilelik süresinde ihtiyaç duyduğu ürünler ve bebeklerin gelişimleri esnasında kıyafet, süt tozu, bebek bezi vb. birçok ürüne ihtiyaç duyması bu alanda satış yapan satıcıların satışlarını arttırmasına etkili olmuştur. E-Ticaret Sitelerine XML bayilik Veren Firmalar yazımızın bu bölümünde anne ve bebek ürünleri için xml veren siteler hakkında bilgi vereceğiz.

 

Yeni Toptancı

Birçok alanda ürün çeşitliliği bulunan Yeni Toptancı’nın ürünleri içerisinde anne ve bebek ürünleri de bulunmaktadır. Ücretsiz xml veren firmalar arasında yer alan Yeni Toptancı’dan XML almak için öncelikle bayilik kaydınızı oluşturmalı ve daha sonrasında dropshipping çalışma sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir.

 

Bebeğim Olacak

 

Anne ve bebek ürünleri için ücretsiz XML veren bir firma da Bebeğim Olacaktır. Sizlerde anne ve bebek ürünleri satmak istiyorsanız eğer bu firma ile iletişime geçebilir ve XML’lerini alarak e-ticaret sitenize entegre edebilirsiniz.


Anne ve Bebek ürünleri xml
 

XML’DE Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler

 

Dropshipping sistemiyle yanı Stoksuz Satış Yapmak isteyen bir firmaysanız eğer XML seçimi yaparken ve XML yapısını kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır.

 
  • XML’de bulunan ürün çeşitliliği
  • XML veren firmanın güvenilirliği
  • Kargo ücretleri
  • Operasyon süreçleri
 

Gibi unsurlar XML seçerken dikkat edilmesi gerekenler arasında yer almaktadır. E-ticaret için seçtiğiniz XML’i kullanmak için ise güvenilir bir e-ticaret alt yapısı seçmeniz oldukça önemlidir.

Bununla beraber pazaryerleri üzerinden satış yapacak bir firmaysanız eğer pazaryeri entegrasyonunda bulunmasına oldukça önem vermelisiniz. Aksi halde stok takibini düzgün bir şekilde yapamadığınız zaman firmanız ceza yiyecek ve mağaza puanı olumsuz etkilenecektir.


Binlerce e-ticaret firmasının tercih ettiği ve içerisinde entegrasyon sisteminin de bulunduğu Ticimax e-ticaret paketleri xml entegrasyonu ve pazaryeri entegrasyonu için tercih edebileceğiniz bir e-ticaret alt yapı sağlayıcısıdır.

 

Ticimax E-ticaret paketleri ile ilgili kapsamlı bilgiler almak için 0850 811 08 20 numaralı telefonu arayabilir ya da 15 gün ücretsiz inceleme yapabilmek için e-ticaret demo formunu doldurabilirsiniz.

 

Yazar: Pınar Keleş

Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb.) TİCİMAX BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.’ye ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax