Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Şahıs Şirketi Kurmak: Şahıs Şirketi Nasıl Kurulur?

Güncelleme Tarihi: 18.03.2024

İçindekiler;

Ticari faaliyet göstermek isteyen kişilerin ilk olarak bir şirket kuruluşu gerçekleştirmesi gerekir. Çünkü kişi ve işletmelerin aylık ve yıllık kazanları üzerinden devlete vergi ödeme zorunluluğu bulunur. Genellikle şirket kuruluşu yapmak isteyen kişiler şahıs şirketi, limited şirketi ve anonim şirket gibi şirket türlerine yönelir fakat yen bir iş kurmak isteyen kişilerin daha çok şahıs şirketi nasıl kurulur sorusuna yanıt aradığı bilinir.

 

Şahıs şirketleri hem hızlı kurulduğu hem de maliyeti düşük olduğu için yeni iş kurmak isteyen kişiler tarafından tercih edilen bir şirket türüdür. Bunun yanı sıra şahıs şirketi kuran kişiler birçok avantajdan yararlanarak ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Şirket kurmak isteyen kişiler için hazırladığımız Şahıs Şirketi Nasıl Kurulur adlı bu yazımızda sizlere şahıs şirketi, şahıs şirketi kurmanın avantajları ve dezavantajları, şahıs şirketi kurmak için gerekli evraklar, şahıs şirketi kurma maliyeti gibi birçok konu hakkında bilgiler vereceğiz. Bunlarla beraber şahıs şirketi kurmak ile ilgili en çok sorulan soruları da yanıtlandıracağız.

 

Siz de bu yazımızı inceleyebilir ve ticari faaliyet göstermek için neden şahış şirketi kurmanız gerektiğine karar verebilirsiniz.

 
 

 

Şahıs Şirketi Nedir?

 

Şahıs şirketi, bir kişi ya da az ortak yapısı ile ticari faaliyet yürütmek için kurulabilen ve ortak sorumlulukları sınırsız olan tüzel kişiliğe sahip şirket türüne verilen isimdir. Şahıs şirketleri ortaklık payının zor devredileceği bir şirket türüdür, pay devri yapılabilmesi için diğer ortalarının onayı gerekir. Onay verilmediği zaman ise payını devretmek isteyen kişiler paylarını devredememektedir. Şahıs şirketlerinde ortaklar şirketlerine ait olan borçlarından mal varlıkları ile sorumludur.

 

Şahıs Şirketi Nedir

 

Şahıs Şirketi Türleri


Şahıs Şirketi Türleri
 

Türk Ticaret Kanununa göre tanımlanan üç farklı şahıs şirketi türü bulunmaktadır. Bunlar;

 
 • Kollektif şirketler
 • Adi şirketler
 • Komandit şirketler
 

Olarak bilinmektedir.

 
 • Kollektif Şirket; Ticari faaliyet yürütmek için gerçek kişiler tarafından kurulan şirket türüdür. Kolektif Şirketler de ortakların hepsinin şirkete karşı sınırsız sorumluluğu bulunmaktadır.
 • Komandit Şirket; Çoklu ortaklık yapısı ile ve bir sözleşme çerçevesinde kurulan şirket türüne verilen isimdir. Genellikle ticari faaliyet gösteren bir işletmeyi aynı ticaret unvanı altında işletmek isteyen kişiler tarafından kurulmaktadır. Komandit şirketlerde ortakların bir kısmı komandite ortak yani sorumluluğu sınırsız olan ortaklarken bir kısmı da komanditer yani sorumluluğu sermaye oranıyla sınırlandıran ortaklardır.
 • Adi Şirket; Sahibinden farklı bir varlığı olmayan şahıs şirketi türüne verilen isimdir. Adi şirketlerin bir tüzel kişiliği yoktur.
 

İlgili İçerik; Komandit Şirket Hakkında Bilmeniz Gerekenler (2021)

 

İlgili İçerik; Kolektif Şirket Kurmak İsteyenlerin Bilmesi Gerekenler

 

İlgili İçerik; Adi Ortaklık Nedir ve Adi Ortaklık Nasıl Kurulur?

 

Şahıs Şirketi Türleri Nelerdir

 

Şahıs Şirketi Kurmanın Avantajları

 

Şahıs şirketi kurmak isteyen kişiler genellikle şahıs şirketi kurmanın avantajlarından dolayı bu şirket türünü tercih etmektedir. Şahıs Şirketi Kurmanın Avantajları şunlardır;

 
 • Şahıs şirketlerinin kuruluş süresi oldukça kısadır. Genellikle şirket kurma işlemleri 1-2 gün içerisinde tamamlanmaktadır.
 • Şahıs şirketi maliyeti diğer şirketle oranla oldukça düşüktür.
 • Şahıs şirketlerinde gelire dayalı kademeli vergi sistemi bulunmaktadır.
 • Şahıs şirketlerinin defter tasdik ücretleri düşüktür.
 • Şahıs şirketlerinde işlem hacmi az olduğu için mali müşavir ya da muhasebeci ücretlerinin düşük olduğu bilinmektedir.
 • Şahıs şirketlerinde kapanış işlemleri 1 gün içerisinde yapılabilmektedir.
 • Şirket sorumluluğu ve yetkiler yalnızca şirket sahibine aittir.
 

Bu tür avantajlardan dolayı şirket kurmak isteyen kişiler genellikle şahıs şirketi kurmayı tercih etmektedir.

 

Şahıs Şirketi Kurmanın Avantajları Nelerdir

 

Şahıs Şirketi Kurmanın Dezavantajları

 

Şahıs şirketi kurmanın avantajları bulunduğu gibi dezavantajları da bulunmaktadır. Şahıs şirketi kurmanın dezavantajları şunlardır;

 
 • Şahıs şirketleri limited ya da anonim şirketlerine göre bankalar nezdinde daha düşük itibara sahiptir.
 • Kredi ve ticari kredi süreçleri uzun sürebilmektedir.
 • Şahıs şirketlerinin vergi oranı %20 - %40 arasında değişiklik göstermektedir.
 

Şahıs şirketi kurmanın avantajları ve dezavantajları hakkında sizleri bilgilendirdik. Siz de şahıs şirketi kurmanın avantajları ve dezavantajlarını diğer şirket türleri ile karşılaştırabilir ve böylece kurmak istediğiniz şirket türüne karar verebilirsiniz.

 

Şahıs Şirketi Kurmanın Dezavantajları Nelerdir

 

Şahıs Şirketi Nasıl Kurulur?

 

Şahıs şirketi kurmak isteyen kişiler aşağıda paylaştığımız adımları takip ederek şirket kuruluş süreçlerini tamamlayabilmektedir.

 
 • Şahıs şirketi kurmak için bir muhasebeci ya da mali müşavir ile anlaşma
 • Şirket kuruluş işlemlerinin yapılması için muhasebeci ya da mali müşavirinize vekalet verme
 • Şirket kuruluşu için imza sirküleri, şirket adresi, tapu ya da kira kontratı, nüfus cüzdanı ve ikametgâh bilgilerinizi kendisi ile paylaşma
 • Şahıs şirket kurma başvurusu yapma
 • Vergi memurlarının yoklaması
 

Adımlarının ardından yoklama tutanağı düzenlenmekte ve aynı gün içerisinde şirketinize ait vergi levhası sizlere iletilmektedir. Şahıs şirketi kuruluşunuz gerçekleştikten sonra şirketinizin faaliyet göstereceği sektöre yönelik odalara kaydolabilir ve bağ kur, sgk işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

Şahıs Şirketi Nasıl Kurulur

 

Şahıs Şirketi Kurmak İçin Gerekli Evraklar

 

Şahıs şirketi kurmak isteyen kişilerin şirket kuruluşu öncesinde hazırlaması gereken evraklar bulunmaktadır. Şahıs Şirketi Kurmak İçin Gerekli Evraklar şunlardır;

 
 • Muhasebeci vekaleti ( noterden alınır)
 • İş yerine ait tapu ya da kira kontratı / 2 adet ( dükkanınız size ait ise tapu istenmektedir.)
 • İkametgâh belgesi
 • İmza beyannamesi / 2 adet ( noterden alınmaktadır.)
 • Nüfus fotokopisi / 2 adet
 

Şahıs şirketi kurmak için gerekli olan evraklardır. Sizler de bu evrakları hazırlayarak şahıs şirketi kurma başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

Şahıs Şirketi Kurmak İçin Gerekli Evraklar

 

Şahıs Şirketi Açma Maliyeti


 Şahıs Şirketi Açma Maliyeti


Şahıs şirketi açmak isteyen kişilerin yanıt aradığı sorulardan birisi de şahıs şirketi açma maliyeti ne kadardır sorusudur. Çünkü şahıs şirketi kurarken kişiler belirli harcamalar yapmaktadır. Sizler de aşağıdaki tabloyu inceleyebilir ve şahıs şirketi açma maliyeti hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 
Yapılacak İşlem Maliyeti
Muhasebeci Ücreti 180 – 300 TL ( Bölgeye göre farklılık göstermektedir.)
Muhasebeci Vekalet Ücreti 150 TL
İmza Beyannamesi 100 TL
Damga Vergisi 50 TL
İş yeri açma ücreti 400 – 1000 TL
Kira bedeli Bölgeye göre değişiklik göstermektedir
Fotokopi ücretleri 1-5 TL
 

Şahıs şirketi açma maliyetleridir. Şirket kuruluş sürecinde danışmanlık firmalarından yardım ve destek alacak olan kişileri şahıs şirketi açma maliyetini hesaplarken danışmanlık ücretlerini de hesaba katması gerekmektedir. Danışmanlık ücretleri genellikle 200 – 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

 

Şahıs Şirketi Açma Maliyeti Nedir

 

Şahıs Şirketi Adres Gösterme

 

Şahıs şirketi açmak isteyen kişilerin merak ettiği konulardan birisi de şahıs şirketi adres gösterme işlemleridir. Genellikle şahıs şirketi kurmak isteyen kişiler;

 
 • Kendilerine ait iş yerini
 • Kiraladıkları iş yerini
 • Kendilerine ait evin bir bölümünü
 • Kirada oturdukları evin bir bölümü
 • Sanal ofisleri
 

Adres olarak gösterebilmektedir. Kendinize ait ya da kirada oturduğunuz evin bir bölümünü şahıs şirketi adresi olarak göstermek için bir çalışma odası ya da bir tezgâhın bulunması gerekmektedir. Sanal ofis kullanarak şahıs şirketi kuracaksanız vergi memurları yoklamaya geldiğinde ilgili ofiste bulunmanız gerekmektedir.

 

Şahıs Şirketi Aylık Giderleri Nedir?

 

Şahıs şirketi açan kişilerin maliyet hesaplaması yapabilmek için Şahıs Şirketi Aylık Giderleri Nedir sorusuna yanıt aradığı bilinmektedir. Yazımızın bu bölümünde sizlere Şahıs Şirketi Aylık Giderleri Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Siz de aşağıdaki tabloyu inceleyebilir ve böylece aylık giderlerinizin ne kadar olacağını öngörebilirsiniz.

 
Gider Türü Ücret  
Muhasebeci Ücreti 180 – 200 TL arasında bölgeye göre değişiklik göstermektedir.  
KDV Beyannamesi 64,10 TL - Damga Vergisi
Muhtasar Beyannamesi ( 3 Ayda 1 ) 58,80 TL - Damga Vergisi  
Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi 122 TL – Damga Vergisi  
İş yeri kirası Bölgeye göre değişmektedir  
Elektrik, Su, İnternet ve Doğalgaz masrafları Bölgeye göre değişmektedir  
 

Şahıs şirketlerinin gider tablosudur. Sizler de bu tabloyu göz önünde bulundurarak maliyet hesaplamanızı daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

 

Şahıs Şirketi Aylık Giderler Nelerdir

 

Şahıs Şirketi Vergi Dilimleri

 

Şahıs şirketi kuran kişiler gelirlerine göre vergi ödemektedir. Kişilerin gelir oranı artış gösterdikçe vergi oranları da %15 - %40 arasında farklılık göstermektedir. Şahıs Şirketi Vergi Dilimleri şu şekildedir;

 
Şahıs Şirketi Gelir Dilimi Vergi Oranı
24.000 TL’ye kadar olan gelirler %15
53.000 TL’nin 24.000 TL’si - 3600 TL , fazlası için %20
130.000 TL’nin 53.000 TL’si için – 9400, fazlası için %27
650.000 TL’nin 130.000 TL’si için – 30.190, fazlası için %35
650.000 TL’nin 650.000 TL’si için – 212.190, fazlası için %40
 

İlgili İçerik; Vergi Dilimleri Hakkında Mutlaka Bilmeniz Gerekenler (2021)

 

E-ticaret İçin Şahıs Şirketi Kurmak

 

Şahıs şirketi kurarak e-ticaret yapmak isteyen kişilerin şirket kuruluşu esnasında muhasebeci ya da mali müşavirleri ile görüşerek şirket faaliyet alanlarına e-ticaret Nace kodunu da ekletmesi gerekmektedir.

 

E-ticaret Nace Kodu; ‘’ Radyo, Televizyon, Posta Yoluyla veya İnternet Üzerinden Yapılan Perakende Ticaret- 47.91.14 ‘’ olarak geçmektedir.

 

Sizler de şirket kuruluşunuz esnasında bu Nace kodunu muhasebeciniz ile görüşebilir ve e-ticaret için şahıs şirketi kuruluşu yapabilirsiniz.

 

İlgili İçerik; E-ticaret Şirketi Kurmak, E-ticaret Yapmak İçin Şirket Açmalı Mıyım?

 

Şahıs Şirketi E-ticaret Sitesi Kurmak

 

Şahıs Şirketi Hesap Açma İşlemleri

 

Şahıs şirketi kurmak isteyen kişilerin ödemeleri ticari bankacılık kanalları üzerinden alması gerekmektedir. Bu nedenle Şahıs şirketi kuruluşunun ardından çalışmak istediğiniz bankalardan ticari hesap açtırmanız gerekmektedir. Şahıs Şirketi Hesap Açma İşlemleri esnasında;

 
 • Hesap Açma Sözleşmesi
 • Vergi Levhası
 • Şirket Kaşesi
 • Şirket Yetkilisine Ait Nüfus Cüzdanı
 • İmza Beyannamesi
 

Gibi belgelere ihtiyacınız bulunmaktadır. Ticari Hesap Açmak İçin Gerekli Belgeleri hazırlayarak sizler de çalışmak istediğiniz bankanın ticari müşteri temsilcileri ile görüşebilir ve böylece hesap açma işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

 

Şahıs Şirketi Hesap Açma İşlemleri

 

Şahıs Şirketi Adres Değişikliği Yapma İşlemleri

 

Şahıs şirketi adres değişikliği yapmak isteyen kişiler bağlı olduğu vergi dairelerine başvurarak adres değişiklik işlemlerini tamamlayabilmektedir. Şahıs şirketiniz için bir ticaret sicil kaydı bulunuyorsa MERSİS üzerinden bölge temsilciğine başvurmanız ve dilekçe ile başvuru yapmanız gerekmektedir.

 

 

Şahıs Şirketi Adres Değişikliği Yapma İşlemleri esnasında;

 
 • Adres değişikliği yapılacağına dair dilekçe ( kaşeli ve imzalı olmalıdır)
 • Yeni adresinizin ibrazını yapacağınız dilekçe
 • Vergi levhası fotokopisi
 

Gibi belgeler sizlerden istenecektir. Sizler de bu belgeleri hazırlayarak şahıs şirketi adres değişikliği başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

Şahıs Şirketi Adres Değişikliği Nasıl Yapılır

 

Şahıs Şirketi Kapatma İşlemleri

 

Şahıs şirketleri kolay kapatılabilen şirket türleri olması ile ön plana çıkmaktadır. Genellikle şahıs şirketi kapatma işlemleri 1-2 iş günü içerisinde tamamlanabilmektedir. Fakat bu süreç 30 güne kadar uzadığı takdirde ise geriye dönük kapatma işlemleri yapılmaktadır.

 

Şahıs şirketi kapatma işlemi yapmak isteyen kişiler bağlı olduğu vergi dairesine giderek başvuru yapabilmektedir. Fakat sürecin daha hızlı ve profesyonel bir şekilde tamamlanması için mali müşavir ya da muhasebeciniz ile görüşebilir ve şirketinizi kapatmak istediğinizi kendilerine iletebilirsiniz. Böylece şirket kapatma işlemelerini hızlıca tamamlayabilirsiniz.

 

Şahıs Şirketleriyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

 

Şahıs Şirketi Nasıl Kurulur adlı yazımızın üst bölümünde sizlere şahıs şirketi kuruluş süreçleri ile ilgili detaylı bilgiler verdik. Yazımızın bu bölümünde ise şahıs şirketi kurmak ile ilgili sizlerin en çok merak ettiği sorulara yanıt vereceğiz.

 

Şahıs Şirketi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 

Şahıs Şirketi Birden Fazla Nace Kodu Ekleyebilir Mi?

 

Ticaret mevzuatı kapsamında Şahıs Şirketi Birden Fazla Nace Kodu Ekleyerek kurulabilen bir şirket türüdür. Şahıs şirketi kuruluş sürecinde işletmelerin 1 adet Nace Kodunun yanı sıra 4 adet farklı Nace Kodu da eklemesi mümkündür. Kısacası 5 adet Nace Kodu ekleyerek şahıs şirketi kurabilirsiniz.

 

Şahıs Şirketi ile E-ticaret Yapılabilir Mi?

 

E-ticaret Nace Kodu; ‘’ Radyo, Televizyon, Posta Yoluyla veya İnternet Üzerinden Yapılan Perakende Ticaret- 47.91.14 ‘’ olarak geçmektedir. Şahıs şirketi kurarak e-ticaret sektöründe faaliyet göstermeniz mümkündür. Fakat şirket kuruluş sürecinde e-ticaret Nace kodunu faaliyet alanlarınıza ana Nace kodu ya da yan Nace kodu olarak eklemeniz gerekir.

 

Şahıs Şirketi İle E-ticaret Yapılabilir Mi

 

Şahıs Şirketi Devredilir Mi?

 

Şahıs şirketleri bireysel ya da az ortak yapısı ile kurulabilen bir şirket türüdür. Bireysel olarak kurulan şahıs şirketi devrolmamaktadır. Az ortak yapısı ile kurulan şahıs şirketlerinde ise ortaklı payı devredilebilmektedir fakat devir işlemlerinin yapılması için diğer ortakların onayı gerekmektedir.

 

Şahıs Şirketi Muhasebeci Şart Mı ?

 

Şahıs şirketi kurmak için mali müşavir ya da muhasebeci tutma zorunluluğu bulunmamaktadır. Fakat ticari süreçlerin profesyonel bir şekilde yönetilmesi için şahıs şirketi kuruluşu sonrasında muhasebeci tutmanız şirketinizin devamlılığı açısından iyi olacaktır.

 

Şahıs Şirketi Muhasebeci Gerekiyor Mu

 

Şahıs Şirketi İçin Ofis Şart mı?

 

Şahıs şirketleri bireysel olarak kurulan bir şirket türü olduğu için ofis şartı bulunmamaktadır. Genellikle şahıs şirketi kurmak isteyen kişiler evlerinin bir odasını adres göstererek ya da tezgâh bulunan alanı çalışma alanı olarak belirleyerek şahıs şirketi kurabilmektedir.

 

Şahıs Şirketlerinde Ortak Olur Mu?

 

Şahıs şirketleri bireysel ve ya az orak ile kurulabilen bir şirket türüdür. Kısacası şahıs şirketlerinde ortak olması mümkündür. Ortaklık yapısı ile kurulan şahıs şirketlerine kollektif şirket denilmektedir.

 

Şahıs Şirketi Ortak Olunur Mu

 

Şahıs Şirketi Ticaret Odası Kaydı Zorunlu Mu?

 

Şahıs şirketi tacir ya da esnaf sıfatı ile kurulduğu takdirde ticaret siciline ve ilgili esnaf odasına kaydolması gerekmektedir. Gerçek kişiler tarafından kurulan şahıs şirketlerinin ticaret odası kaydı zorunluluğu bulunmaktadır.

 

Şahıs Şirketi İhracat Yapabilir Mi?

 

Şahıs şirketlerin ihracat yapmasına yönelik herhangi bir kısıtlama bulunamamadadır. Kısacası şahıs şirketleri ihracat yapabilmektedir. Yurtdışına satış yapacak işletmeler genellikle Mikro İhracat çerçevesinde satışlarını yapmayı tercih etmektedir.

 

Şahıs Şirketi İhracat Yapılır Mı

 

Şahıs Şirketleri Pos Alabilir Mi?

 

Şahıs şirketleri pos alabilir. Pos almak isteyen işletmelerin ilk olarak çalıştıkları ya da çalışacakları bankalardan ticari hesap açtırması ve ardından pos cihazı başvurusu yapması gerekmektedir. Pos cihazı alındıktan sonra ödemeler ticari banka hesabınıza aktarılacaktır.

 

Şahıs Şirketi POS Alınabilir Mi

 

Şahıs Şirketi İçin BAĞ-KUR Zorunlu Mu?

 

Şahıs şirketi kuruluş aşamasından sonra işyeriniz sizlere sicil numarası tanımlamaktadır ve ardından BAĞ-KUR sistemine sizleri dahil etmektedir. Fakat sigortalı bir işte çalışan kişilerin BAĞ-KUR ödeme zorunluluğu bulunmamaktadır.

 

İlgili İçerik; Bağ-Kur Nedir? Yeni Şirketler İçin Bağ-Kur Rehberi

 

Sigortalı Çalışırken Şahıs Şirketi Kurulabilir Mi?

 

Sigortalı bir işte çalışan kişiler şahıs şirketi kurabilmektedir. Sigortalı çalışırken şahıs şirketi kurmak için şirket kuruluş başvurusu yapmanız gerekmektedir.



Şahıs Şirketi Sigortalı Çalışırken Kurulabilir Mi

 

Devlet Memurları Şahıs Şirketi Kurabilir Mi?

 

657 sayılı Kanun göz önünde bulundurulduğunda devlet memuru olarak çalışan kişilerin esnaf ya da tacir sayılması mümkün değildir. Kısacı devlet memurları şahıs şirketi kuramamaktadır fakat memurlar sermaye şirketlerinde ortak olabilmektedir.

 

Şahıs Şirketi İçin Kira Kontratı Şart Mı?

 

Şahıs şirketi adresi olarak göstereceğiniz adres size ya da 1.dereceden bir yakınınıza ait ise işyeri tapusu ile şirket kuruluşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Fakat kiralık olarak tutacağınız ofis, dükkân ya da iş yerlerinde şahıs şirketi kurmak istiyorsanız kira kontratı zorunludur.

 

Şahıs Şirketi Kira Kontratı Şart Mı

 

Ticimax ile E-ticaret Yapın

 

E-ticaret için şahıs şirketi kurduktan sonra sizler de Ticimax e-ticaret alt yapılarını kullanabilir ve e-ticaret sitesi projenizi hızlıca kurarak internetten satış yapmaya başlayabilirsiniz. Ticimax e-ticaret paketleri içerisinde yer alan özellik ve modülleri kullanabilir ve böylece işinizi geliştirebilirsiniz.

 

 

 

Ticimax ile çalışmak istiyorsanız demo talep formunu doldurabilir ve 15 günlük deneme süresinin ardından e-ticarette doğru adımlar atabilirsiniz. Ticimax ile ilgili daha fazla haber almak için Ticimax’ı Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca e-ticaret ile ilgili kapsamlı bilgi almak için 0850 811 08 20 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

 

Yazar: Pınar Keleş

Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb.) TİCİMAX BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.’ye ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax