Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

E-Ticaret Tedarikçileri

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// E-Ticaret Tedarikçileri

Ticimax E-Ticaret Sitenizde satabileceğiniz ürünler konusunda hazır XML yapısı ile yardımcı oluyor,anlaşmalı olduğumuz firmaların XML alt yapıları ile tek tuşla ürün aktarımı yapabilir kolayca satış yapabilir  ve stoklarınızı güncelleyebilirsiniz.

  • Dilay kozmetik E-Ticaret XML Entegrasyonu

Dilay kozmetik 2001 yılından beri Dünya’nın en seçkin ve en kaliteli ürünlerinin Yalova’da ilk ve Tek bayiliğini sürdürmektedir.Dilaykozmetik.com da satışı yapılan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Ticimax Dilay kozmetik entegrasyonu ile birlikte tek tuşla ürün aktarımı yaparak Dilay kozmetik ürünlerini e-ticaret sitenizde satışa sunabilirsiniz.

  • Edip Saat E-Ticaret XML Entegrasyonu

Saat tutkunlarının adresi Edip Saat Galerisi,1972 yılında Edip Gürdal tarafından İstanbul Bakırköy Gür Çarşısında açıldı.Edip Saat o yıllarda Türkiye’ye ithal edilen kısıtlı saat markalarının tamamına yakınını mağazasında satışa sunmuş ve kısa sürede İstanbul’un her semtinden sayısız müşterisinde hizmet vermiştir.Sizde Ticimax Edip Saat Entegrasyonu ile beraber tek tuşla ürün aktarımı yapabilir ve e-ticaret sitenizde satışa sunabilirsiniz.

 

  • YY İthalat E-Ticaret XML Entegrasyonu

YY İthalat,uzun yıllara dayanan elektronik ve hediyelik eşya sektöründeki ithalatçı kimliği ile tanınan SES İTHALAT firmasının, e-ticaret firmalarına birinci elden ürün tedariği yapmak amacıyla kurduğu bir ithalat firmasıdır.Sizde Ticimax YY-İthalat entegrasyonu ile birlikte ürünleri tek tuşla e-ticaret sitenize çekebilir,satışa sunabilirsiniz.

  • Eselay E-Ticaret XML Entegrasyonu

Dermokozmetik,bitkisel ürünler,sporcu ürünleri,tv ürünleri,medikal ürünler ve alternatif tıp kapsamındaki ürünlerin satışının yapıldığı E-Selay ile Ticimax Entegrasyonu sayesinde tek tuşla ürün aktarımı yaparak E-Selay ürünlerini e-ticaret sitenizden satışa sunabilirsiniz.

  • Modacar E-Ticaret XML Entegrasyonu

Modacar Kuruluş amacı olan sorunsuz tedarik hizmet anlayışı ile bayiliğini ve distribütörlüğünü aldığı markayı sahiplenerek çalışmalarını sürdürmektedir.Son 11 yıl süresince E-Ticaret ve kurumsal satış kanallarında sorunsuz hizmet ile tedarik zincirinisağlam temellere oturtmuştur.Modacar Aralık 2010 itibari ile 801 E-ticaret firmasıyla 363 marka ve 16.000’e varan kalem ürün tedarik hizmeti sunmaktadır.Modacar tedarik zincirinde olan markaların e-ticaret ve kurumsal kanaldaki ciro payları son 6 yıldır katlanarak büyümektedir.Modacar entegrasyonu ile sizde ModaCar ürünlerini e-ticaret sitenizde satışa sunabilirsiniz.

  • Verte E-Ticaret XML Entegrasyonu

Pazarlama ve tedarik noktasında seçkin müşterilerine profesyonel ve etkin çözümler üretmektedir.Promosyon,Dayanıklı Tüketim Malları ve Züccaciye sektöründe toptan kanalda yürüttüğümüz faaliyetlerimizi değerli müşterilerimize artık e-ticaret kanalı ile de sunmaktayız.Verte entegrasyonu ile verte ürünlerini tek tuşla e-ticaret sitenize yükleyebilir,satışa sunabilirsiniz.

  • Despec E-Ticaret Entegrasyonu

Despec Bilgisayar Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Türkiye genelinde bilgisayar firmalarına,kırtasiyecilere ve bilişim marketlerine ihtiyacı duyulan neredeyse tüm Bilişim Teknolojileri (BT) tüketim malzemelerini (toner,mürekkep,kartuş,şerit,yedekleme ürünleri,kağıt ürünleri,aksesuar vb) iyi organize olmuş bir distribütör kimliği ile dağıtmaktadır.Despec entegrasyonu ile tek tuşla tüm ürünlerini e-ticaret sitenize yükleyebilir,satışa sunabilirsiniz.

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN