Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

E-ticaretin adımları nelerdir?

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// E-ticaretin adımları nelerdir?
E-Ticarete başlamadan önce , öncelikle satacağınız ürünü belirlemelisiniz. E-Ticaret bir satış alanıdır. Satacağınız ürünler için fatura kesmeniz gerekmektedir. Bunuda mevcut firmanız üzerinden gerçekleştirebilir ödeme alabilir ve fatura kesebilirsiniz ya da yeni bir firma kurabilirsiniz ama bunları gerçekleştirmeden önce ciddi bir planlama yapmalısınız.bu planlamayı yaparken ise aşağıda belirtilen unsurları düşünmelisiniz ;


  • Fikir aşaması ; Ürünü sattıran fikirdir ve ürünlerinizin satılması için nedenlerinizin olması gerekmektedir.Bu nedenler arasında  uygun fiyat cazibeniz , ürünlerin erişebilinirliği vb olabilir.
  • Ürün Tedarik Süreci ; Ürününüzün satışından önce nasıl temin edeceğinizi ve nasıl teslim edileceğini belirlemeniz gerekmektedir. Stok tutabilir ya da farklı satış tekniği belirleyebilrsiniz. Önemli olan konu satış sonrasında ürünü müşterilerinize en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde teslim etmenizdir.
  • Ödeme Yöntemleri ; E-ticaret sadece aracı bir alandır.Alıcılardan alınan ücretler direk firma hesabınıza aktarılır. Bu sebeple kendinize uygun olan ödeme şeklini kullanmalısınız. (Kredi kartı ile ödeme alma; EFT, Havale,Mobil Ödeme veya Kapıda ödeme vb)

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN