Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Ticimax ve Digital Help İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve Digital Help İş Birliği

 

Ticimax ve Digital Help İş Birliği

Hemen Başvur

D-Help Hakkında Digital Help Yazılım A.Ş. E-Ticaret alanında uçtan uca hizmet veren bir şirkettir. Digital Help yazılım, eğitim, entegrasyon, seo, reklam yönetimi, markalaşma, e-ihracat alanlarında profesyonel hizmet vermektedir.


Neler Yapıyorlar?

D-Help E-Ticaret alanında sizlere uçtan uca çözüm sunmaktadır.


Site Kurulumu

Sitenizin kurulumunu eksiksiz bir şekilde tamamlıyor. Sitenizin Genel Ayarları, Sipariş Ayarları, Mail Ayarları, Ana Sayfa Arama Motoru Bilgileri, Ürün Ayarları dahil olmak üzere KVKK, Kargo, Üyelik, Satış, İptal ve İade sözleşmelerini size özel hazırlayarak siteye ekleniyor. Siteniz her anlamda satışa hazır hale getirilir.


Entegrasyon
(Pazaryeri – ERP – CRM – Kargo – Ödeme – Reklam)

Sitenizin 3. Parti yazılımlar ile doğru çalışması sağlanır. Bu yazılımlar, muhasebe entegrasyonu (ERP), pazaryeri entegrasyonu, müşteri hizmetleri entegrasyonu (CRM), kargo entegrasyonu, ödeme entegrasyonu, Google entegrasyonu, Yandex entegrasyonu, reklam entegrasyonundan oluşmaktadır.


Özel Tema Tasarımı

Uzman mühendis kadrosuyla sitenizin tasarımını belirli ölçülerde revize etmektedir. İstediğiniz tasarım konusunda D-Help'i yönlendirmeniz yeterlidir. Bu hizmet TİCİMAX'ın hazır temalarından seçeceğiniz bir tanesinin size özel düzenlenmesinide kapsıyor.


Veri Yönetimi

Sitenizin kategori ağacı D-Help ekipleri tarafından oluşturuluyor ve ürünleriniz ekleniyor. İsterseniz arama motoru (SEO) uyumlu ürün girişi, isterseniz standart ürün girişi ile ürünlerinizi satışa hazır hale getiriliyor. Kategori ağacınızı en iyi şekilde yapılandırıyor, isteğinize bağlı olarak arama motoru bilgilerini de sizler için oluşturuluyor, ürün açıklamalarının girişide yapılıyor.


İçerik Üretimi ve Yönetimi

Sitenizin blog sayfası işiniz ile alakalı özgün içeriklerle zenginleştiriliyor. Tamamen size özel olarak hazırlanmış blok makalelerini görselleri ile sitenize yükleniyor ve blog yazılarının ekleme periyodunu Digital Help ekipleri ile birlikte oluşturabilir ve belirlenen periyot da yayına girmesini sağlanıyor.


Reklam Yönetimi (Dijital, Basılı, TV, Radyo, Sinema)

D-Help ekipleri sitenizin, markanızın dijital reklam, TV reklamı, Radyo reklamı, basılı reklam mecralarının tamamını profesyonel ekibimiz sizler için en verimli olacak şekilde yönetmektedir. Tüm reklam kurgularınız, viral reklam çalışmaları ve marka bilinci çalışmaları alanında uzman kadrosu tarafından derlenip yayına almaktadır.


SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Arama motorlarında hedef kitleye hedef kelimelerle organik olarak çıkmak istiyorsanız D-Help size profesyonel yönetim sunarak arama motorlarında ön sıralarda yer almanızı garanti ediyor.


Eğitim (Yönetici – Personel – CRM - Lojistik)

D-Help alanında uzman kadrosu ile sizlere uçtan uca E-Ticaret eğitimi vermektedir. Yönetici eğitimi, CRM eğitimi, Lojistik eğitimi, Pazaryeri eğitimlerimiz ile sizlere E-Ticaret’i baştan sona öğretiyor, alanında uzmanlaştırıyor. Alacağınız eğitimler sonrasında alanında uzman ve tüm yazılımları kontrol eden bir yönetici, müşteriler ile doğru iletişim kuran bir CRM personeli, ürünü kargolarken hangi püf noktalara dikkat etmesi gereken bir lojistik uzmanı, gelen giden ödemeleri başarılı takip eden bir muhasebeci, ürün girişlerini düzgün ve eksiksiz yapan bir veri uzmanı olmanızı sağlıyor.


Özel Destek Hizmeti

D-Help'in profesyonel çözümleri ve özel destek hizmeti hakkında kapsamlı bilgi edinmek için aşağıda yer alan hemen başvur butonuna tıklamanız yeterli.

*D-Help Ticimax'ın entegre olduğu tüm sistemleri sitenize entegre edebilir,
Digital Help Yazılım A.Ş. kampanyada ve içeriklerde değişiklik yapma hakkına sahiptir,
Paket fiyatları sadece Ticimax’tan D-Help’e gelen yeni müşterilerde geçerlidir,
Fiyatlar mevcut Digital Help Yazılım A.Ş. müşterilerini kapsamamaktadır. Bir müşteri yanlızca bir kampanyadan yararlanabilir.
D-Help ve d-help.com Digital Help Yazılım A.Ş’nin Resmi Markasıdır.

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret