Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Reklam Olarak Faydalanabileceğiniz Ücretsiz Tanıtım Çalışmaları

İçerikler;

Küçük, orta ya da büyük işletmeler için pazarlama çok önemlidir. Görünürlüğü artırmak ve daha fazla müşteri edinmek için işletmelerin ücretsiz olarak faydalanabileceği pek çok araç mevcuttur. Bu araçlar içerik pazarlama araçları, e-posta pazarlama araçları, grafik tasarım araçları, sosyal medya pazarlama araçları gibi çeşitli alanlarda kullanılabilecek araçlar işletmelerin işini büyük oranda kolaylaştırmaktadır. Yazımızda ücretsiz tanıtım ve ücretsiz tanıtım teknikleri konusunda bilgiler edinebilirsiniz.Reklam Olarak Faydalanabileceğiniz Ücretsiz Tanıtım Çalışmaları

 

Ücretsiz E-posta Pazarlama Araçları

 

E-posta pazarlaması özellikle e-ticaret dünyasında işletmelerin en çok başvurduğu pazarlama stratejilerinden biri olarak dikkat çekmektedir. E-posta, her büyüklükteki şirket için önemli bir kanaldır, bu nedenle işletmelerin bir e-posta stratejisi başlatması için en iyi ücretsiz e-posta pazarlama araçları bilgilerini aşağıda sizler için derledik.

 

HelloBar

 

E-posta adreslerini toplamak, bir e-posta listesi oluşturmanın çok önemli bir parçasıdır. HelloBar toolu ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. HelloBar, e-posta adreslerini yakalamak için web sitenizin en üstüne bir afiş eklemenize izin veren basit ve ücretsiz bir araçtır.

 

Ücretsiz E-posta Pazarlama Araçları HelloBar

 

Sumo

 

E-posta ile ücretsiz tanıtım yapmak için Sumo da e-posta adreslerini yakalamak için ideal ve basit kullanıma sahip bir araçtır. Formları markanızı yansıtacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Ekranın üst kısmı, sitenizin kenar çubuğu ve blog gönderilerinin alt kısmı gibi gözden kaçırılmayacak yerlere formları konumlandırmanıza yardımcı olmaktadır.

 

Ücretsiz E-posta Pazarlama Araçları Sumo

 

Beefree.io

 

Beefree.io da e-postalarınızı kendi marka renkleriniz ve görsellerinizle özelleştirebileceğiniz bir sürükle ve bırak şablon düzenleyicisiyle e-postaları hızla tasarlamanıza yardımcı olur. Basit arayüz, işletmenizin profesyonel hissini korumasını sağlarken rekor sürede tanınabilen e-postalar oluşturabileceğiniz anlamına gelir.

 

Ücretsiz E-posta Pazarlama Araçları BeeFree.io

 

Stripo

 

Her işletme sahibi kod konusunda bilgili değildir. Stripo kolay kullanımı ile profesyonel görünümlü e-posta şablonları tasarlamanızı sağlamaktadır.

 

Ücretsiz E-posta Pazarlama Araçları Stripo

 

Sendinblue

 

Sendinblue'nun ücretsiz e-posta pazarlama hizmeti, kullanımı kolay sürükle ve bırak şablonlarıyla güzel e-postalar tasarlamanıza olanak tanır. E-postalarınızın iyi görünmesini sağlamanın yanı sıra sonuçlarınızı izlemenize ve ölçmenize de yardımcı olur. Daha derin müşteri ilişkileri kurmak için mesajları kişiselleştirebilir ve doğru kişilerin doğru bilgileri alması için listenizi bölümlere ayırabilirsiniz.

 

İlgili İçerik; Dikkate Almanız Gereken 5 Dijital Pazarlama Stratejisi

 

Ücretsiz E-posta Pazarlama Araçları SendinBlue

 

Pazarlama için Kullanabileceğiniz Ücretsiz Grafik Tasarım Araçları

 

Dijital pazarlamada grafik tasarım olmazsa olmazlardandır. Yeni başlayanlar ya da profesyonel olarak az bütçeyle işler çıkarmak isteyenler için aşağıda grafik tasarım araçları konusunda bilgiler derledik.


İlgili İçerik; 2022'de Dikkatleri E-ticaret Sitenize Çekecek 10 Tasarım Trendi

Pikwizard

 

Pikwizard, ticari olarak atıfta bulunmadan kullanabileceğiniz milyonlarca telifsiz görsel sunmaktadır. İhtiyaç duyabileceğiniz pek çok görseli bu görsel havuzundan bulabilir, işletmeniz için ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

 

Ücretsiz Grafik Tasarım Araçları Pikwizard

 

Unsplash

 

Unsplash, işletmelerin milyonlarca stok görsele erişmesini sağlamaktadır. Unsplash ile kaliteye önem verilir ve kolay arama işlevi web siteniz için birkaç saniye içinde alakalı görselleri bulmanızı sağlar.

 

İlgili İçerik; Etkileşiminizi Artıracak Video İçerik Fikirleri

 

Ücretsiz Grafik Tasarım Araçları Unsplash

 

HotJar

 

Web sitesi ziyaretçilerini mümkün olduğunca ikna etmek için kullanıcı deneyimi çok önemlidir. HotJar, ziyaretçilerin en çok zaman geçirdiği alanları belirlemek için sitenizin ısı haritalarını gösterir. Sitenizin kullanılabilirliği hakkında tarafsız geri bildirim almak için kullanıcı test videolarına da program sayesinde erişebilirsiniz.

 

Ücretsiz Grafik Tasarım Araçları HotJar

 

Visme

 

Visme, önceden hazırlanmış şablonlarda markanızın renklerini kullanarak güzel sunumlar, profesyonel görünümlü infografikler ve farklı görseller oluşturmanıza yardımcı olur.

 

Ücretsiz Grafik Tasarım Araçları Visme

 

Canva

 

Canva ile kendi markalı grafiklerinizi tasarlayabilirsiniz. Ticari ya da bireysel olarak pek çok farklı amaç için kullanılabilen Canva profesyonel tasarımlar ortaya çıkarmada etkilidir. Canva'nın basit oluşturucusu, binlerce grafik arasından seçim yapmanıza, markanızın renklerini birleştirmenize ve profesyonel görünümlü görüntüler, grafikler, posterler oluşturmanıza olanak tanır.


İlgili İçerik; Canva Nedir ve Nasıl Kullanılır?Ücretsiz Grafik Tasarım Araçları Canva

 

Pablo by Buffer

 

Pablo by Buffer da stok görsellerden oluşan bir alandır. Sosyal medya platformlarında paylaşılmak üzere sıklıkla şablon olarak kullanılmaktadır.

 

Ücretsiz Grafik Tasarım Araçları Pablo

 

Ücretsiz Sosyal Medya Pazarlama Araçları

 

Sosyal medya pazarlaması ticari işletmelerin hedef kitlesine ulaşması, onlarla etkileşime girmesi için es geçilmemesi gereken bir alandır. Sosyal medya pazarlamasında başarılı olmak, farklı yöntemler kullanmak için ücretsiz sosyal medya pazarlama araçları mevcuttur. Aşağıda ücretsiz sosyal medya araçları konusunda bilgiler verdik.

 

Hootsuite

 

ZohoSocial gibi Hootsuite de tek bir kontrol panelinden birden fazla sosyal medya hesabını yönetmenize ve gönderileri tek bir yerden planlamanıza olanak tanır. Öte yandan birden fazla hesabı aynı anda yönetmenize olanak tanır.

 

Ücretsiz Grafik Tasarım Araçları Hootsuite

 

ZohoSocial

 

Sosyal hesaplarınızı yönetmek için ZohoSocial oldukça basit kullanıma sahip bir araçtır. ZohoSocial ile sosyal medya gönderilerini önceden planlayabilir ve birden fazla hesabı tek bir yerden yönetebilirsiniz.

 

Ücretsiz Grafik Tasarım Araçları Zoho Social

 

IFTTT

 

IFTTT ile tüm sosyal medya hesaplarınızda zamanını önceden belirleyerek paylaşımlar yapabilirsiniz. IFTTT kolay kullanımı basit arayüzü ile pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

 

Ücretsiz Grafik Tasarım Araçları IFTTT

 

Followerwonk

 

Twitter, tercih ettiğiniz sosyal medya kanalıysa, Followerwonk, bağlantı kurmak için mükemmel bir araçtır. Bağlanmak için Twitter etkileyicilerini bulmanızı sağlar ve markanız için hangi gönderilerin en iyi sonucu verdiğini belirlemek için Twitter analizlerinizi derinlemesine incelemenize olanak tanır.

 

İlgili İçerik; E-ticarette Müşteri Arttırma Teknikleri

 

Ücretsiz Grafik Tasarım Araçları Followerwonk

 

Ücretsiz İçerik Pazarlama Araçları

 

İçerik pazarlama işletmelerin pazarlama faaliyetlerinde önemli bir konumda durur. Marka algısı yaratma, ürün-hizmet tanıtımı yapmak, hedef kitleye ulaşma ve satın almaya ikna etme konusunda içerik en önemli araçtır. İçerik pazarlaması için işletmelerin işini kolaylaştıran pek çok ücretsiz tanıtım aracı mevcuttur. Aşağıda bunlar hakkında bilgi verdik.


İlgili İçerik; Kaliteli İçerik Üretimi Nedir? Nasıl Yapılır?


İlgili İçerik; 5 Adımda Dijital Ortamda İçerik Üretimi

 

Article Title Generator

 

Makale Başlığı Oluşturucu anlamına gelen bu araç ile tıklamayı teşvik eden ilgi çekici başlıklar oluşturabilirsiniz. Tek yapmanız gereken arama çubuğuna ilgili konuyu yazmanızdır. Araç size konuyla ilgili alternatif başlıkları sıralayacaktır.

 

İlgili İçerik; Instagram Etkileşim Arttırma Teknikleri

 

İlgili İçerik; Instagram'da Etkili Satış Yapma Rehberi, Teknikleri

 

Ücretsiz İçerik Pazarlama Araçları Article Title Generator

 

CoSchedule's Headline Analyzer

 

Başlığınızı seçtikten sonra CoSchedule's Headline Analyzer'ı kullanarak başlığın ne kadar etkili olduğunu öğrenebilirsiniz. Araç, mümkün olduğunca çok tıklama elde etmek için başlıklarınızda doğru kelimeleri kullandığınızdan emin olmanızı sağlar.

 

Ücretsiz İçerik Pazarlama Araçları Coschedule's Headline Analyzer

 

Hemingway App

 

İlgi çekici içerik, okuyucuların takılıp kalmasını sağlar ve daha fazla paylaşıma teşvik eder. Doğru kelimeleri, doğru cümleleri ve doğru tonu kullanarak ilgi çekici içerikler yazmanıza yardımcı olacak bir uygulamadır.

 

İlgili İçerik; Ücretli ve Ücretsiz SEO Araçları

 

Ücretsiz İçerik Pazarlama Araçları HemingWay App

 

AnswerThePublic

 

İyi içerik oluşturmanın en zor kısmı, ne hakkında yazılacağını bulmaktır. Hedef kitlenizin aradığı soruları araştırmak için AnswerThePublic'i kullanabilirsiniz içerik fikirlerinizi besleyebilirsiniz.

 

Ücretsiz İçerik Pazarlama Araçları Answer The Public

 

Grammarly

 

İçeriklerinizi dilbilgisi konusunda hatasız bir hale getirmenizi sağlayan bir araçtır. İçeriğinizi daha iyi bir hale getirmek için faydalı öneriler vermektedir ve içeriğinizi kötü bir dilbilgisinden arındırır.

 

Ücretsiz İçerik Pazarlama Araçları Grammarly

 

Quora

 

Quora kullanıcı gözünden düşünmeyi sağlayan faydalı bir araçtır. Arama çubuğuna sektörünüzü veya konu fikrinizi yazabilir ve bu konuda sorulan yüzlerce soruyu görüntüleyebilirsiniz. Böylece içeriğinizi bu yönde geliştirebilirsiniz.

 

 

 

Ticimax ile çalışmak istiyorsanız demo talep formunu doldurabilir ve 15 günlük deneme süresinin ardından e-ticarette doğru adımlar atabilirsiniz. Ticimax ile ilgili daha fazla haber almak için Ticimax’ı Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca e-ticaret ile ilgili kapsamlı bilgi almak için 0850 811 08 20 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

 

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret