Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Sosyal Medya Araçları

İçerikler;

Sosyal medya araçları, sosyal medyada gerçekleştirmek istediğiniz hedefleri gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Pazarlama yaparken, organizasyon atlanmayacak bir adımdır ve sosyal medya araçları ile bu organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
 

Bu sosyal medya araçları sayesinde birçok düzenlemenizi gerçekleştirebilir ve stratejilerinizi buradan belirleyip takip edebilirsiniz. Bu tarz strateji ve organizasyonlarınızı düzenleyecek ve gerçekleştirecek ücretsiz bir sosyal medya aracı peşinde iseniz, işte izler için seçmiş olduğumuz en iyi ücretsiz 8 sosyal medya aracı.
 

İlgili İçerik: Sosyal Medya Pazarlamasıpost-planner

1.Post Planner

 

Post planner, ücretsiz bir sosyal medya aracıdır. Post planner sayesinde sizler, insanlar tarafından en çok aranan içeriklere ve en çok etkileşim yaratan içeriklere ulaşma imkanı yakalayabilirsiniz.  Bunun yanında post planner uygulaması kullanıcılarına yüksek kalitede içerik bulmayı vaad ediyor. Bu kaliteli içerikleri zamanlı ve düzgün şekilde paylaşmanızı da sağlıyor. Ücretsiz bir sosyal medya aracı arıyor iseniz tercih ettiklerinizden bir tanesi Post Planner olabilir.

 

2.Social Pilot


sosyal-medya-media
 


Social Pilot, özellikle ajans sahipleri için mükemmel bir sosyal medya aracıdır. Bu araç sayesinde müşterilerinizin profillerini yönetebilir ve yine uygulama sayesinde müşterilerinizin hesaplarında toplu gönderiler yapmayı başarabilirsiniz. Ekip üyeleriyle işbirliği içinde olabilirsiniz. Tarayıcı uzantılarını kullanmanıza izin veren bir platformdur fakat; Social Pilot’un ücretsiz kısımları sınırlıdır. Ücretsiz kısım ile gün içinde sadece 3 profili kontrol edebilir, 10 mesaj atabilir ve 30 içerik paylaşımında bulunabilirsiniz. Daha fazla kullanmanız gerekirse ücret ödemeniz gerekir.
 

İlgili İçerik: Sosyal Medya Raporlama ve Analiz Nasıl Yapılır?
 

3.Likeable Hublikeable-hub


Likeable Hub uygulamasını en kısa şekilde anlatmamız gerekirse, bu web sitesi bir sosyal medya otomasyon platformudur. Ücretsiz uygulamalar bir yere kadar size ücretsiz hizmet sunup bir noktadan sonra ücret talep ederler. Fakat Likeable Hub öyle değildir. Kullanıcıları için birçok ücretsiz hizmet sunmaktadır. İçerik oluşturmanıza, içeriklerinizi planlamanıza, müşteri kitlesi oluşturmanıza ve oluşturduğunuz şeylerin sonuçlarını ölçmenize yardımcı olacak bir programdır.

 

4.Friends+Me

 

Google+’a odaklanmış bir pazarlamacı iseniz, bu uygulamadan başka uygulama kullanmamanızı tavsiye ederiz. Çünkü Friends+Me sosyal medya aracı verdiği hizmetlerle Google+’da yer alan gönderilerinizi diğer hesaplarınıza gönderme olanağı sağlar. Aynı zamanda otomatik kullanma özelliğini kullanarak direkt olarak yüklemesini de sağlayabilirsiniz.


friends and me

 İlgili İçerik: Sosyal Medya Reklamları için Ne Kadar Ücret Gerekiyor?

5.SocialOomph

 

Bu sosyal medya aracı sayesinde, bloğunuzu ve diğer sosyal medya hesaplarınızı tek bir yerden kontrol etmenizi sağlar. Çeşitli otomasyonları ve ek özellikleri bulunmaktadır. Bu uygulamayı insanların tercih etmesindeki en büyük sebep ise uygulama sayesinde Twitter’da yer alan tweetleri tamamıyla silip yeniden başlama şansını kullanıcılarına vermesidir.


social-ompfh

6.TweetDeck

 

Sosyal medya araçlarından Twitter’ı kullanıyor iseniz TweetDeck işinize en çok yarayan sosyal medya araçlarından bir tanesi olacaktır. Siz Twitter kullanıcılarına özel zaman çizelgesi ve listelerinizi yönetmenize yardımcı olacaktır. Listemizde yer alan 8 uygulama gibi bu uygulama da ücretsizdir. Aynı zamanda birden çok Twitter hesabını da buradan yönetebilirsiniz.

İlgili İçerik: E-ihracat ve Sosyal Medya İlişkisi

social-media-toollari

7.Buffer

 

Uzun süredir bir sosyal medya aracı arıyor iseniz Buffer’ı muhtemelen daha önce duymuşsunuzdur. Çünkü; Buffer bu alan içerisinde adını duyurmuş, bilinen bir uygulamadır. Uygulamanın en çok beğenilen özelliği, kullanıcıların siteyi en çok kullandıkları zamanı belirleyerek, o saatte paylaşım yapmanıza olanak sağlamasıdır. Fakat Buffer’da ücretsiz hizmetlerini kısıtlamıştır.


İlgili İçerik: Sosyal Medyada Satış Arttırma Taktikleri

social-media-teknoloji

8.Hootsuite

 

Bizler için en iyi sosyal medya aracını son sıraya bıraktık. Hootsuite kullanıcı sayısı 15 milyonu aşmıştır. Bu uygulama sayesinde içerik planlaması yapabilir, reklam yayınlayabilir, istatistiklerinizi ölçebilirsiniz. Tüm sosyal medya araçlarınızı bu uygulama üzerinden kontrol edebilirsiniz. Sosyal medya aracı arayışı içerisinde iseniz en iyi seçeneklerden biri Hootsuite olabilir.

 

Ticimax E-ticaret paketleri ile ilgili kapsamlı bilgiler almak için 0850 811 08 20 numaralı telefonu arayabilir ya da 15 gün ücretsiz inceleme yapabilmek için e-ticaret demo formunu doldurabilirsiniz.

 

 

 

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Yeni Yazılar

Popüler Yazılar

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret