Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Ticimax Blog

E-ticaret ile işinizi büyütmeniz için ihtiyacınız olan tüm bilgiler ve önemli ipuçları Ticimax Blog'ta.

Gittigidiyor'da Mağaza Nasıl Açılır?

Gittigidiyor'da Mağaza Nasıl Açılır yazımızda her geçen gün milyonlarca kişinin ziyaret ettiği ve binlerce alışveriş yapılan bir pazaryeri olan Gittigidiyor’da mağaza açmak hakkında bilgiler vereceğiz. Gittigidiyor mağaza açmaazımızda, Gittigidiyor’da mağaza açmadan önce yapmanız gerekenler, Gittigidiyor mağaza açma formu ve Gittigidiyor’da mağaza açmak için gerekli belgeler hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

e ticaret yapan kişi bilgisayar

 

İlgili İçerik: Gittigidiyor'da Ürün Satmak için Bilmeniz Gerekenler

 

Gittigidiyor’da Mağaza Nasıl Açılır Sorusuna Yanıt Arayanlar İçin Tüm Bilgiler

 

Gittigidiyor mağaza açmaya dair sorularınıza yanıt vermeye başladığımız bu bölümde öncelikle Gittigidiyor hakkında bilgi vereceğiz. Gittigidiyor’da mağaza açmak için diğer N11, Trendyol, Hepsiburada gibi online pazaryerlerinde bulunan şirket olma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bu mağaza açmak isteyen kişilerin işini kolaylaştıran bir durum gibi gözükse de ilerleyen dönemlerde vergi problemi yaşamanıza neden olabilecektir. Bu nedenle sizler Gittigidiyor’da mağaza açarken her şeyinizi garantiye almak istiyorsanız mağaza açmadan önce şahıs, anonim ve limited şirketlerinden birini kurmanızı öneririz.

 

Gittigidiyor Mağaza Seçenekleri

 

Gittigidiyor’da mağaza nasıl açılır sorunuz için önemli bir yanıt niteliğinde olan bu bölüm Gittigidiyor Mağaza Seçenekleri ve Gittigidiyor Mağaza Fiyatları hakkında bilgi almanızı sağlayacaktır.Gittigidiyor’da dükkân açmak isteyen kişiler 2 farklı seçenekten yararlanarak dükkanlarını açabilmektedir. Bu seçeneklerin farklı özellikleri bulunmaktadır. Aşağıda Gittigidiyor Mağaza Özelliklerini görebilirsiniz.

 

Mağaza Adı Ürün Adedi Ücretsiz Özellikler Fiyat
Mega Mağaza 25000 Ürün Listeleme

2,500 adet ücretsiz ürün listeleme

100 adet ücretsiz ekstra özellik

Ücretsiz

Ürünlerin mağazada sergilenmesi için günlük 0,03 TL ödeme

Mega + Mağaza 100000 Ürün Listeleme

Listeleme ücreti yok

250 adet ücretsiz özellik
2000 TL Aylık

 

 

Gittigidiyor’da Mağaza Açma Adımları

 

İlgili Rehber: E-Ticaret Pazaryeri Entegrasyonları

 

Gittigidiyor’da mağaza açmak isteyen kişiler Mağaza Açmak için belirli bilgilerin bulunduğu formu doldurmak zorundadır. Bu formda;

 
 • Ad Soyad
 • Kullanıcı Adı
 • Mağaza Adı
 • Mağaza Tanıtım Yazısı
 • Bireysel Üyeler İçin Fatura Adresi
 • Banka Hesabı Bilgileri
 • Kurumsal Üyeler İçin İşletme Tipi
 • T.C. Kimlik Numarası
 • E-posta adresi
 

Bilgileri istenmektedir. Bu bilgiler doldurulduktan sonra ve Gittigidiyor mağaza açmak için gerekli evraklar ı topladıktan sonra ücretsiz mağaza üyeliğimi başlat butonuna tıklayarak mağaza açma işlemi yapılmaktadır.

 

Gittigidiyor Mağaza Komisyonları

 
 • Hobi Eğlence %15
 • Moda %15
 • Bebek Anne %15
 • Spor & Outdoor %15
 • Elektronik %15
 • Beyaz eşya %15
 • Ev Dekorasyon %15
 • Diğer %15
 

Gittigidiyor’dan yaptığınız satışlardan alınacak komisyonlardır.

 

Gittigiyor’da Mağaza Yönetimi

 

Gittigidiyor mağaza açma koşulları sorusuna yanıt verdiğimiz bu yazımızın bu bölümünde Gittigidiyor mağazanızın yönetimi konusunda bilgi vereceğiz. Gittigidiyor çok büyük bir pazaryeri olduğu için rekabet oranı çok büyük olan bir platformdur. Bu nedenle Gittigidiyor’da mağaza açan kişiler belirli şeyleri göz önünde bulundurarak mağazalarını ön plana çıkarmalıdır. Gittigidiyor’da mağazanızı ön plana çıkarmak için;

 
 • Ürün fotoğraf ve açıklamalarının alıcıya bilgi verici nitelikte olmasına özen gösterin.
 • Satışını yaptığınız ürünlere olumlu yorumlar gelebileceği gibi olumsuz yorumlar da gelebilmektedir. Bu nedenle Gittigidiyor’da sizden alışveriş yapan kişileri memnun etmek için eksiksiz ürün göndermeye ve ürün kargolama süreçlerine önem verin.
 • Bir e-ticaret siteniz bulunuyorsa eğer bu e-ticaret sitenizi Gittigidiyor mağazanıza entegre ederek zaman kaybının önüne geçin. Bu entegrasyon işlemiyle ürünlerinizin özelliklerinde yapacağınız değişiklikleri bir yerden yapabilir ve Gittigidiyor’a yansıtabilirsiniz. Bununla beraber stok yönetimini de tekbir yerden yaparak iş yükünüzü hafifletebilirsiniz. Aksi halde entegrasyon yapmadığınız takdirde zaman kaybınız çoğalacak ve bu da performansınızı olumsuz etkileyecektir.
 

Sizler de yıllardır e-ticaret siteleri için altyapı sağlayıcı firmalardan birisi olan Ticimax’ın e-ticaret paketleri içerisinde bulunan entegrasyon sistemi sayesinde ürünlerinizi bir yerden yönetebilir ve iş süreçlerinizde zaman kazanabilirsiniz. Sizde bu kolaylıkları size sağlayacak ve performansınızın artmasında yardımcı Ticimax E-ticaret paketleri ile ilgili kapsamlı bilgiler almak için 0850 811 08 20 numaralı telefonu arayabilir ya da 15 gün ücretsiz inceleme yapabilmek için e-ticaret demo formunu doldurabilir ve ücretsiz bir şekilde Ticimax e-ticaret paketlerini deneyebilirsiniz.


  Kategori: E-ticaret Bilgi Bankası
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz. 0850 811 08 20